Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Smještaj Zagreb

Drage kolegice krpičarke! Ako neka od vas iz malo udaljenijih krajeva ima namjeru posjetiti Zagreb u mjesecu prosincu, iskoristiti (pred)sezonska sniženja ili obići grad za vrijeme Adventa, nudim vam low budget smještaj u svojoj sobici u svom malom stanu (na super lokaciji), po cijeni "ostavi za kavu, mlijeko i čokoladu". Ako dolazite u paru, imam i kauč u kuhinji :) Cimerica mi se, naime, seli, pa se prije nego što pronađem novu pokušavam financijski "skrpati" do Nove godine i platiti stanarinu! Besplatno nudim i sve servisne informacije o Zagrebu, kao i društvo u obliku mene i moje mačke :)
prije 11 dana, 15:52
svaka cast :)
prije 11 dana, 18:45
Odlična ideja, da nemam sestru u Zg odmah bih rezervirala jedan vikend sad za advent ;) Sretno!
prije 11 dana, 22:09
@mercury06 Bravo, super ideja i fer ponuda! Sada samo naći isto takve gos(šć)te.
prije 7 dana, 07:14
Hvala vam cure na pozitivnim komentarima. Uvjerena sam da ima djevojaka ili žena koje bi rado navratile u Zagreb, ali nemaju prijateljice, prijatelje, sestre... kod kojih prespavati, kao niti mogućnosti da plate ho(s)telski smještaj. Pa, zašto ne spojiti ugodno s korisnim, pomoći jedna drugoj ako možemo :) Ponuda je i dalje aktualna, 20.-21.12. je datum u kojem smo moj krevet/kauč/mačka rezervirani i nismo raspoloživi :)
prije 7 dana, 22:00