Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

KAKO KUPITI????

Molim Vas za savjet. Moj problem je sto me jedna korisnica "ignorira" na moj upit za kupnju na njenom profilu. Uredno se prijavljuje na krpice nakon svake moje poruke, ali mi nista ne odgovara. Svaki put sam ljubazna, ali od nje nikakav dogovor. Korisnica je nova nema povratnih. Moje pitanje i savjet proizlazi iz toga. Kako da kupim njen artikl? Kako da ju potaknem na komunikaciju? Da li sam ja problem? Lp Iva
prije 10 dana, 12:17
Korisnica vjerojatno ni ne prodaje navedeni artikal, nego ga je stavila ka "navlakusu". Takve misle da ce im to prodat ostale artikle ili dignut popularnost, a ne vide da time samo odbijaju kupce.
prije 10 dana, 12:24
Ma odustani,i da kupis tko zna kad bi ti poslala to ako ne odg na upit
prije 10 dana, 12:27
odustani pogotovo zato sto nema povratnih pitanje uopce jel to ona i prodaje.. bolje da odustanes nego da te zezne,a isto tako i meni se to znalo dogadati cak s curama koje imaju puno povratnih jednostavno posaljem upit i one nikad ne odgovore samim time ja odustajem odmah nakon dva dana ako se uredno prijavljuju.
prije 10 dana, 12:33
Nisi problem ti ..odustani..prikelji nama vama slikicu sto to tocno trazis pa ti pomognemo mozda
prije 10 dana, 13:09
Da li vi svi dobivate obavijesti o novim porukama na e-mail? Ja sam imala slučaj gdje je vidljivo da cura nije bila ulogirana mjesec-dva, ali sam joj svejedno poslala poruku jer mi je silno trebao artikl koji je prodavala. Nikada mi se nije javila, nisam doduše vidjela da se u međuvremenu ulogirala, ali je morala dobiti obavijest na mail? Zar ne? Netko će reći da bi nam Krpice trebale biti gušt i da ne možemo svi skakati iste sekunde na upite, slanje i ostalo, i ok, treba svemu u životu dati dozu ležernosti, ali neka pravila se ipak moraju poštivati. O pristojnosti da ne pričam. Iva, u vašem slučaju bih odustala od kupovine! Netko tko sustavno odbija odgovoriti na poruke, zamislite kako bi bio ažuran u ostalim koracima...možda griješim, ali ne bih se išla uvjeravati...
prije 10 dana, 14:21
Odustani😊
prije 10 dana, 14:22
Slazem se sa ostalima- odustani. Ne trebas nikoga moliti da ti proda artikl, a tko zna dali ga uopce prodaje i jeli osoba prevarantica. Budi na oprezu, a ako vec toliko zelis taj artikl, inzistiraj na primopredaji ili da ti ona posalje prva. ♡
prije 10 dana, 15:11
> ja-krpica: > Da li vi svi dobivate obavijesti o novim porukama na e-mail? > Ja sam imala slučaj gdje je vidljivo da cura nije bila ulogirana mjesec-dva, ali sam joj svejedno poslala poruku jer mi je silno trebao artikl koji je prodavala. Nikada mi se nije javila, nisam doduše vidjela da se u međuvremenu ulogirala, ali je morala dobiti obavijest na mail? Zar ne? > Netko će reći da bi nam Krpice trebale biti gušt i da ne možemo svi skakati iste sekunde na upite, slanje i ostalo, i ok, treba svemu u životu dati dozu ležernosti, ali neka pravila se ipak moraju poštivati. O pristojnosti da ne pričam. > Iva, u vašem slučaju bih odustala od kupovine! Netko tko sustavno odbija odgovoriti na poruke, zamislite kako bi bio ažuran u ostalim koracima...možda griješim, ali ne bih se išla uvjeravati... Ja sam imala profil koji sam registrirala na neki mail koji nisam bas koristila i citala sam poruke samo na krpicama. Kad mi je crko mobitel nisam vise imala memoriranu lozinku krpica niti tog maila pa sam ljepo morala otvoriti novi profil......al ugl vjerujem da ima jos korisnica koje su reg neki mail koji im nije glavni a ima i onih kojima se jednostavno neda vise time baviti
prije 10 dana, 15:51
Ja ne odgovorim samo ako mi se cura javi s nekim nebuloznim upitom (npr. prodajem stvar za 30 kuna, a ona pita jel moze 20 s ukljucenom postarinom). Ako si ''normalna'' ( :') ), a zena ne odgovara, i bolje da je tako, nego da te zavalja. Ak je tolko azurna u odgovaranju, kolko bi joj tek trebalo da posalje paket.
prije 10 dana, 16:11
Nikako.Odustani.
prije 10 dana, 16:17
Problem je u tebi. Iznova i iznova slati upite nekome tko te iznova i iznova ignorira, čak o tome otvriti temu - to je stvarno neka patologija. ja-krpica, ne razumijem što znači 'neka pravila moraju postojati' - mnoga pravila postoje, jedno od njih je i to da nitko ne mora odgovarati na upite ako ne želi, ne mora prodati artikal ako ne želi i kome ne želi, može ignorirati onog tko mu ne odgovara na upite i tome sl. Koliko očajan moraš biti da uvijek iznova šalješ upit za kupnju nekome tko te uvijek iznova ne šljivi, pa još o tome i otvoriti temu? Ja bih, npr., tog nekog tko me ignorira upisala na svoju osobnu Crnu listu i ne bih s njim surađivala nikada, pa ni tada, čak ni da oglašava krvnu plazmu koja mi je neophodno potrebna.
prije 10 dana, 17:33
Gita,opasna si!😎😉
prije 10 dana, 17:57
A, si vidjela ;) :') ? Uspijem se nekad prodati za takvu, kad se baš jaaaaako potrudim o:) 8-)
prije 10 dana, 18:06
> gitadevi: > Problem je u tebi. > Iznova i iznova slati upite nekome tko te iznova i iznova ignorira, čak o tome otvriti temu - to je stvarno neka patologija. > ja-krpica, ne razumijem što znači 'neka pravila moraju postojati' - mnoga pravila postoje, jedno od njih je i to da nitko ne mora odgovarati na upite ako ne želi, ne mora prodati artikal ako ne želi i kome ne želi, može ignorirati onog tko mu ne odgovara na upite i tome sl. Zanemari, zaplela sam se u svojim mislima pa sam se i zbunjujuće izrazila...mislila sam na pravila pristojnosti... Da, svatko ima pravo ne odgovoriti ili ne prodati...ali za mene je ignoriranje nekulturno...ne vidim zašto je problem ako ti netko pošalje upit odgovoriti na njega...reći ne prodajem, nisam zainteresirana i slično...
prije 10 dana, 19:35
1 2 Sljedeći