Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Bolne menstruacije

Lp Zanima me koje tablete pijete protiv bolova za vrijeme menstruacije. Ja sam pila blokmax, ali mi vise ne pomaze pa bi htjela isprobati neku drugu tabletu.
2017 11 15
spasmex, inače sam ih dobila kad su me uhvatili bubrežni kamenci pa mi je kasnije doktorica rekla da ih mogu i kad krenu bolovi uz mengu. Konkretno valjda opuštaju mišiće il šta već, meni najbolji učinak ima kad roknem jedan ibuprofen i jedan spasmex ;)
2017 11 15
Brufen,ketonal,voltaren Najbolje su antibebi pilule Preporodila sam se Menstruacija dodje na minutu tocno,a od bolova ni b Lp
2017 11 15
I ja sam pila blokmax (400) isto 0 bodova, imam uzasno jake bolove i popijem ibuprofen od 600 ili cak i 800.. one od 400 mi ne pomazu:(
2017 11 15
Prije par godina sam pročitala za cimet, isprobano pomaže
2017 11 15
Ketonal i tabletu magnezija od jutra ili dan prije da popuste grčevi!!
2017 11 16
Ovo sa cimetom bih mogla.probati, a magnezij pijem svakodnevno zbog vjezbanja i nije mi pomoglo za te grceve nista :(
2017 11 16
Meno najbolje uvin caj i neofen Uvin caj nekako opusti,a ketonal sam godinama pila,al sam postala imuna na njega
2017 11 16
Možda će u kombinaciji sa ketonalom pomoći. ... al nažalost to treba izdržat i regulirat hormone. Savjetujem provjeri hormone , i probaj piti D vitamin meni je isto pomogao, ali kroz mjesec dva se moze osjetiti razlika. Ovo nije na moju ruku nego mi je to savjetovala dok :)
2017 11 16
Hormone sam provjeravala, isla na pregl kod gin i sve, mislili smo da je od kraljeznice i to jer me lumbalni dio bas jako boli isto u to vrijeme, medjutim sve je savrseno uredu - jednostavno imam bolne oduvijek i to je to.. jedino nisam imala kad sam bila pilule, u dan i bola nema, al ne bih to pila opet, pokusat cu si uzeti vitamin D. Mislim od viska glava ne boli, nadam se da ce mi barem nesto pomoci jer taj dan sam toliko nemocna da ne mogu ustat iz kreveta. Sorry otvaracici teme sto sam se ubacila, al kao da je mene pitala sto da otvori jer bas imam probl s tim :) ;)
2017 11 16
> littlegirl: > Ovo sa cimetom bih mogla.probati, a magnezij pijem svakodnevno zbog vjezbanja i nije mi pomoglo za te grceve nista :( Kod mene recimo je najveći problem kad mi ili kasni ili se prehladim onda me satre, i tako ja to za cimet našla sasvim slučajno, uglavnom prvi dan si uzmem navrh nožića malo cimeta i to je to i do kraja menstruacije mi je super. Sad neznam kako je kod tebe jel baš svaka bolna ili? Ali u svakom slučaju vrijedi probati, tablete ionako uvijek možeš, samo nemoj ketonale, doktorica mi je rekla kako su katastrofa za bubrege
2017 11 16
Osobno pijem Ketonal duo i danas sam baš bila na pregledu kod ginekologice i rekla je da bi mi ona bolje preporučila kontracepcijske pilule jer ne oštećuju želudac (prve tablete mi je prepisao 1 ginekolog, selila sam se kasnije pa sam mijenjala doktora)
2017 11 16
Kod mene je svaka bolna i to bas prvi dan kad krece i tad mi je kaos, a druge dane je sve oke .. al vidim da nisam jedina s tim problemom, e jadne mi zene :(
2017 11 16
nikako ketanol,najgora tableta ikad.. brufen je ok,provjerim za jedne tablete koja sam ja pila,ali su iz njeme ne znam jel ih ima kod nas na trzistu one su mi jako pomogle za bolne menstruacije :")
2017 11 16
Hvala svima na savjetima <3
2017 11 16
1 2