Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

U cemu je problem?

Pozdrav zenske :) prvo: kako znati da li je parfem original? Drugo: (ne ovo nije reklama) nego me zanima ako stavim nisku cijenu parfema odmah je asocijacija da nije original,a ako stavim vislju onda je preskupo?! Cini mi se da sam "uletila" onda kad su se mnogi opekli sa kupnjom parfema na krpicama. xD
2017 11 20
moj parfem u dućanu ima bar kod ... i to bi trebao biti neki znak i garancija da je original, zar ne?
2017 11 20
Evo iskreno neznam,poslikam cijelu kutiju i parfem okolo naokolo jer nisam stopostotni poznavaoc parfema.
2017 11 20
Za početak, kod koji je identičan na bočici, kao i kutiji u kojoj je. Ima još jako puno toga, ali ovo je osnova.
2017 11 20
> KontesaNeraZG: > moj parfem u dućanu ima bar kod ... i to bi trebao biti neki znak i garancija da je original, zar ne? Zašto misliš da je to garancija? Kopiraju miris, bočicu, kutiju, a ne mogu kombinaciju par brojeva i slova? Parfem svakako treba imat kod koji mora biti jednak na bočici i kutiji, al i dalje može biti fejk. Treba obratit pažnju na font, izradu bočice, cjevčicu, raspršivač, kvalitetu kutije.... uglavnom na detalje.
2017 11 20