Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

American kartica

Pozdrav! Kakva su iskustva vas korisnica Americana, koliko je pametno i sigurno :) imati takvu vrstu kartice?
2017 11 20
Ukratko, ovisnost-((
2017 11 20
Korisnik sam skoro 30 godina i bez nje ne znam kako bi si priuštila neke veće kupovine tipa namještaj, kućanski aparati.... Pametno je onoliko koliko si ti pametna i razumna u peglanju kartice :") Sigurna? Misliš na kupovanje preko neta? Sigurna kao i sve ostale kartice.
2017 11 20
Ja sam prezadovoljna Americanom preko 10 godina, a sigurna je kao i svaka kartica bez pina ne bi je bilo dobro izgubiti:).
2017 11 21
Ja ju nemam i ne želim si ju. Ni nju niti bilo koju sličnu.👎🏿
2017 11 21
> jackrussel: > Ja ju nemam i ne želim si ju. > Ni nju niti bilo koju sličnu.👎🏿 Pametno hsha. Doduše super mamici kaže istinu, ako se znaš kontrolirati super stvar
2017 11 21
> Majalike: > > jackrussel: > > Ja ju nemam i ne želim si ju. > > Ni nju niti bilo koju sličnu.👎🏿 > Pametno hsha. Doduše super mamici kaže istinu, ako se znaš kontrolirati super stvar Pa da....sve financijski teže kupovine su išle na rate preko Amexa....čak i motor 8-)
2017 11 21
Ja imam Master i to mi je puno bolje. Imam limit 2 tisuće kuna, studentski, i super mi dođe ako si želim nešto priuštiti, a plača mi još nije sjela. Svakog 25. u mjesecu mi sjednu na račun i skinu koliko sam potrošila - mislim da Amex tako ne funkcionira pa se lakše zapleteš u dugove, ja znam da moram imati te novce svaki mjesec
2017 11 26
Amex funkcionira jednako. Svaki mjesec plaćaš koliko si potrošila. Možeš birati obračunsko razdoblje (početak ili kraj mjeseca) ali u principu je ista stvar.
2017 11 26