Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Mango outlet

Mango outlet ima70% na sve povodom black friday-a. Zanima me oce li netko iz Zg narucivati sto pa da se skupimo da ne moramo placati postarinu. Moja narudzba bi bila u iznosi od 180 a za besplatnu pt mora biti 350
2017 11 22
Pozz cure, ako može pitanje u vezi mango obuće... Inače nosim broj 38 cipela u većini dućana, imala sam samo dvije kupnje mangove obuće (vjerovali ili ne) i oba dva modela broja 38 su mi bila velika, sada sam naručila sandale sa potpeticom broja 37 na slijepo, jer je riječ o mango outletu obući, a nisam ih imala prilike prije probat, pa sad nezz da li sam se zeznula ili ne, i da li je netko od vas imao sličnih "problema" nije neka cijena, pa ću ih lako stavit na krpice budu li mi male...eto ako može odgovor bila bih vam zahvalna :)
2017 11 22
Većina brojeva je otišla :(
2017 11 22
I ja bi uzela pa ako će te naručivati javite mi.
2017 11 23
Vidila prekrasan ruksak i sada ga nema :(
2017 11 23
pozzzz cure, dali netko zna za koliko dođe roba iz Mango outlet dućana?
2017 11 27
U roku 4-7 dana, kad su rasprodaje može biti i koji dan duže.
2017 11 27
> Flatron: > U roku 4-7 dana, kad su rasprodaje može biti i koji dan duže. Super hvala 😃 nadam se da je dostava u jutarnjim satima ☺ popodne radim , ako me slučajno dostavljač ne nađe doma dali u pošti podignem ili ?? zna li netko 😩?
2017 11 27
Dostava može biti ujutro i popodne, ali dostavljač svakako nazove ranije. Nećeš moći u pošti, Mango radi s Overseasom pa ćeš morati do najbližeg njihovog dostavnog centra. Ili se dogovori s dostavljačem da ti dostavi sutra, prekosutra. :)
2017 11 27
> Flatron: > Dostava može biti ujutro i popodne, ali dostavljač svakako nazove ranije. Nećeš moći u pošti, Mango radi s Overseasom pa ćeš morati do najbližeg njihovog dostavnog centra. Ili se dogovori s dostavljačem da ti dostavi sutra Super, hvala ti puno , jako si mi pomogla prvi put sam naručila pa se brinem da neću biti doma. Odlično što dostavljač nazove 😆 da ne čamim u kući čekajući 😀
2017 11 27
Nema na čemu :) Kad Mango pošalje paket, poslat će ti i broj za praćenje pa ćeš moći vidjeti gdje je paket, a ako želiš i preusmjeriti na neku drugu adresu. :)
2017 11 27
Kako da vidim gdje mi je paket trenutno? Kad se ulogiram na mangovu stranicu pise mi samo da je poslano?
2017 11 28
Odmah lijevo do statusa "Shipped" imaš "QUERY ORDER STATUS". Klikni to i odvest će te na Overseasovu stranicu na kojoj vidiš status paketa. Kad si naručila?
2017 11 28
23.11. sam narucila, evo tek maloprije dosao mail da je poslano. Btw. nemam (jos) taj query order status?
2017 11 28
curee kod plaćanja pouzecem, placam kuriru jel tako?
2017 12 24
1 2