Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Tražim orahe za ptice

Drage moje, u potrazi sam za orasima koji mogu biti u kompletu s crvima :-) s obzirom da njima mislim hraniti ptice, još bolje. Otvorila sam neki dan ovu temu pod TRAŽIM, ali mi je obrisana... valjda sam sad na pravom mjestu! Dakle, prošle godine su mi dvije divne krpičarke izašle u susret i donirale orahe za moje zebe, sjenice, crvendaće i ruse svračke. Preporučam se i ove godine, ili kupujem po prikladnoj cijeni. Naglašavam, ne kupujem prvoklasne orahe, nego one koji su škart i nisu za ljudsku prehranu. Hvala!
2017 12 04
Nemam orahe uopće,a kamoli crvljive. Samo želim reći:”Bravo što se brineš o njima❣️❣️❣️“
2017 12 05
> jackrussel: > Nemam orahe uopće,a kamoli crvljive. > Samo želim reći:”Bravo što se brineš o njima❣️❣️❣️“ Hvala na podršci! :")
2017 12 05
Hvala ! Koristim nekoliko vrsta hranilica i razne vrste sjemenki i orašastih plodova... i onda uživam gledajući brojne ptičice koje inače nikad ne bih imala prilike promatrati iz takve blizine :D
2017 12 06
Tko voli zivotinjice, voli i ljude... ❤️ja svoje sjenice na balkonu hranim sa tolikim zadovoljstvom, hranu im kupim u lidlu... . jutros sam im napunila hranilicu, toliku srecu nisam vec dugo vidjela... 😇
2017 12 06
> Natalija77: > Tko voli zivotinjice, voli i ljude... ❤️ja svoje sjenice na balkonu hranim sa tolikim zadovoljstvom, hranu im kupim u lidlu... . jutros sam im napunila hranilicu, toliku srecu nisam vec dugo vidjela... 😇 Ima u Lidlu hrana baš za divlje ptice? Jer ja viđam samo za papige i kanarince :s
2017 12 06
> NadaMihaljevic: > > Natalija77: > > Tko voli zivotinjice, voli i ljude... ❤️ja svoje sjenice na balkonu hranim sa tolikim zadovoljstvom, hranu im kupim u lidlu... . jutros sam im napunila hranilicu, toliku srecu nisam vec dugo vidjela... 😇 > Ima u Lidlu hrana baš za divlje ptice? Jer ja viđam samo za papige i kanarince :s Ima, ima, bas za divlje ptice mješavina sjemenja i masnoce, bas ono sto njima treba. To su nedavno dobili 😊 😄
2017 12 06
> Natalija77: > > NadaMihaljevic: > > > Natalija77: > > > Tko voli zivotinjice, voli i ljude... ❤️ja svoje sjenice na balkonu hranim sa tolikim zadovoljstvom, hranu im kupim u lidlu... . jutros sam im napunila hranilicu, toliku srecu nisam vec dugo vidjela... 😇 > > Ima u Lidlu hrana baš za divlje ptice? Jer ja viđam samo za papige i kanarince :s > Ima, ima, bas za divlje ptice mješavina sjemenja i masnoce, bas ono sto njima treba. To su nedavno dobili > 😊 😄 Hvala za informaciju! :) Danas idem poharati Lidl :P
2017 12 07
👋😄
2017 12 07
> Natalija77: > Tko voli zivotinjice, voli i ljude... ❤️ja svoje sjenice na balkonu hranim sa tolikim zadovoljstvom, hranu im kupim u lidlu... . jutros sam im napunila hranilicu, toliku srecu nisam vec dugo vidjela... 😇 A kakva je to hranilica? Ja objesim kuglu u mrežici- kupovno, ali ne znam za hranilicu
2017 12 29
divne ženice :") <3
2018 01 02