Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Sensilab Water Out

Ima li tko iskustva sa sensilab proizvodima?
2018 01 24
Pozdrav! Uzimala sam prije par godina njihove vitamine (za kožu, kosu, nokte). Pila sam ih sigurno 6-7 mjeseci, ali nisam primijetila neke konkretne pomake.
2018 01 24
Uzimala sam nekoliko njegovih proizvoda i sve je katastrofa. Mislim da sam čak i taj koristila jer imam problema s vodom, ali nikakve koristi nije bilo
2018 01 25
Sensilab? One za mršavljenje? Je..odlične su! ..ukoliko se želiš uprasiti! Žderala sam (doslovno..ne pretjerujem) više nego inače. Ujutro, popodne, navečer..kad got bi ih popila, nakon sat-dva, ja sam ti bila tak gladna :,'( ..ma vola bi pojela! Skupa sa kopitima, vuhima i repom! Budući da nisam ljubitelj doručka, uzimala sam ih u nadi da će se "napuhnuti" u želucu i da mi ne bude bed za vrijeme predavanja. Ono, kad mi počne kruliti, ljudi su pogledavali van kroz prozor jer su mislili da GRMIIIII! Tak da..ako misliš baciti novčiće, radije ih baci na cestu. Netko će ih uzeti i potrošiti na nešto korisno?
2018 01 25
Ja sam isto narucila i kapsule one zelene i te vrecice za izbacivanje vode. Ni grama nisam smrsala. Jela sam sve isto. Ni grama. Bacanje novca
2018 02 05
I ja sam koristila proizvode za izbacivanje vode i ni grama dole. Cista prevara.
2018 08 01
Hvala za info, baš sam si htjela naručiti jer imam problema s viškom tekućine.
2018 08 02
Ja koristim cajeve tummy teatox, isto proizvod sensilaba. Kupila sam jer su bili na akciji 1+2gratis. Nikakav pomak, ali dobro je doslo kao zamjena za kavu 🙂
2018 10 04
Zaful - http://tonzes.com/zaful.htm Ja sam naručivala, cijene su puno povoljnije nego na Ebayju.
2021 02 14
Meni su od Tummy Toxa proizvodi bili super. Sad ih vise ne koristim, a ostalo mi ih je. Ako neko zna di ih mogu prodat (s obzirom da se na krpicama ne smije), molim vas za savjet. Neotvoreni su skoro svi. Hvala 😊
2021 03 24
Ja sam koristila 'WaterOut SHOTS' nekakve ampule od ananasa, puno ih je kutiji, negdje za 10 dana ako se sjećam. Najviše mi je koristilo kod zadržavanja vode i već sam vidjela rezultate za 2-3 dana i nisu mi noge bile više teške. Oslobodiš se nakupljene vode ali ako ne promijeniš prehranu (znači ako je previše soli) onda opet počinje taj začarani krug za par dana/tjedna 😅 ali što se tiče proizvoda za tako neko čišćenje prije dijete je skroz OK, meni pomoglo 🍍
2021 10 17