Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako i zašto teme niču i nestaju brzinom većom od svjetlosne?

> Marta45: > > sonja90: > > Pa ja sam rekla da smo zaostale :D Ironično zbog izjava oko zajednice prije braka što nema veze s ovim i slično..a možda je i istinito, tko će ga znati ;) > > Kad kažeš kako "ocijenjuješ" izjave..nisam se dobro izrazila ili me možda nisi shvatila. Nisam htjela reći da si simpatična pa nema veze nije bitno što pišeš, to je usput napisano zbog nekih tema gdje smo se nasmijali..Htjela sam reći da nije važno samo što se piše, nego i tko piše. Imaš svoj stav uvijek, moje mišljenje je da si objektivna pa poštujem, a one koje ih mijenjaju ovisno o tom koji sudionik teme što kaže ne zarezujem ni 5%. Stil "Danas ćemo ovako jer mi se ta i ta ne sviđa, a sutra ćemo obrnuto jer mi se sad ova druga sviđa". E takve ne smatram bitnim, izjave ni ljude a ima ih tu ohooho. To što smo imale slično mišljenje o nečem ne znači da će mi svaka tvoja izjava biti ok, ali sam po tom tad nekad procijenila da si objektivna, realna i donekle mogu razumijeti tvoja razmišljanja, a ona danas ovako-sutra onako ne mogu niti se trudim shvatiti. > > Vidim da se sprdate kako su vaši komentari neprikladni, tema vulgarna itd. pa gledam koji je sad opet. Nismo to rekle, čisto da se zna..i nismo nijedna imale razlog za traženje brisanja teme (govorim u svoje ime, ali iskreno ne vjerujem da bi ni Andrejama to tražila) te nema potrebe sada za takvim komentarima. Tko je i zašto obrisao, tražio brisanje, whatever ..have no idea :| Znate koga može pitati, tražiti unblock itd. > Evo.opet ove 😂😂😂😂😂😂 ahahhahahahahha cure uzivajte Ti si opsjednuta 🙄
2018 09 01
Marta45 stvarno ne kuzim zasto to radite, trazite stare teme i komentare korisnice s kojom se niste slozili na jednoj temi..Moje osobno misljenje je da time samo sebi stetite, naravno, moje misljenje mozete zanemariti i raditi sto zelite..Nemojte me krivo shvatiti, nemam nista protiv vas, samo kazem, ako sam ja primjetila sto radite primjetile su i ostale korisnice..
2018 09 01
Nestade tema Helgica nesudjena haljina?
2018 09 23
A sta je s ovim faking live streamovima, jel to misli tko obrisat?
2018 12 02
Zašto je nestala tema o čudnom oglasu trudnice koja traži hranu?
2019 01 04
> teutasy: > > valeera: > > Zašto je nestala tema o čudnom oglasu trudnice koja traži hranu? > Pozdrav vleera, > tema je otvorena i obrisana s moje strane. Iako mi se na prvu oglas činio malo čudnim, bilo mi je žao pa sam otvorila temu da se djevojci koja je stavila oglas pomogne. Međutim, ostale korisnice i ja isto smo nakon par razmjenjenih poruka s njom pomislile da je u pitanju Ana Mate, što je djevojka demantirala. Nakon toga sam se neko vrijeme dopisivala s njom( jer sam mislila da se radi o muljaži) i dala mi je svoj profil na facebook stranici gdje smo se nastavile dopisivati, Imale se zajedničku prijateljicu facebook-u te sam preko nje saznala da ono što djevojka govori nije laž i da se zaista radi o teškoj životnoj situaciji. > Pošto su bili objavljeni neki njezini podaci, zamolila me da obišem. To sam i učinila. I? Jeste joj pomogli i kako?
2019 01 06
> teutasy: > > valeera: > > Zašto je nestala tema o čudnom oglasu trudnice koja traži hranu? > Pozdrav vleera, > tema je otvorena i obrisana s moje strane. Iako mi se na prvu oglas činio malo čudnim, bilo mi je žao pa sam otvorila temu da se djevojci koja je stavila oglas pomogne. Međutim, ostale korisnice i ja isto smo nakon par razmjenjenih poruka s njom pomislile da je u pitanju Ana Mate, što je djevojka demantirala. Nakon toga sam se neko vrijeme dopisivala s njom( jer sam mislila da se radi o muljaži) i dala mi je svoj profil na facebook stranici gdje smo se nastavile dopisivati, Imale se zajedničku prijateljicu facebook-u te sam preko nje saznala da ono što djevojka govori nije laž i da se zaista radi o teškoj životnoj situaciji. > Pošto su bili objavljeni neki njezini podaci, zamolila me da obišem. To sam i učinila. Ok, hvala. Nadam se da će djevojka biti ok.
2019 01 06
Zanimljivo. Ja sam joj ponudila da će moj suprug dovesti pun auto hrane i higijenskih potrepština. Isti tren bi sjeo u auto i ona bi imala punu špajzu u roku sat vremena. Odbila je. Ona bi radije poštom da se njen dečko ne ljuti. Mooolim?!?!?! Dakle, gladna je, trudna je, ima dijete od 2,5 godina koje je isto gladno... Ja bih s mužem otišla u dućan i nakrcala prtljažnik svega i oni bi to imali u roku sat vremena (napisala mi je da je iz Zagorja) I ne, ona to odbija, već bi radije paket. Paket koji će putovati minimalno dva dana do nje dok oni gladuju. Je li to normalno? Meni nije. Ja i dalje tvrdim da je to Ana Mate Barbarić i da tu nisu čista posla.
2019 01 06
> Tanči14: > Zanimljivo. > Ja sam joj ponudila da će moj suprug dovesti pun auto hrane i higijenskih potrepština. > Isti tren bi sjeo u auto i ona bi imala punu špajzu u roku sat vremena. > Odbila je. > Ona bi radije poštom da se njen dečko ne ljuti. > Mooolim?!?!?! > Dakle, gladna je, trudna je, ima dijete od 2,5 godina koje je isto gladno... > Ja bih s mužem otišla u dućan i nakrcala prtljažnik svega i oni bi to imali u roku sat vremena (napisala mi je da je iz Zagorja) > I ne, ona to odbija, već bi radije paket. > Paket koji će putovati minimalno dva dana do nje dok oni gladuju. > Je li to normalno? > Meni nije. > Ja i dalje tvrdim da je to Ana Mate Barbarić i da tu nisu čista posla. Ni meni nije to normalno, zato sam i pitala. I ja bih im donijela svega, ali ovako, malo mi je čudno.
2019 01 06
Zašto nestaju postovi od teutasy? Prvo je obrisala temu, a sad i postove. Koje su to fore?
2019 01 06
Budući da je nestala tema o Baldo klompama za koje nije plaćena poštarina, a nestala je zato jer smo jedna forumašica i ja napisale nešto što očigledno otvaračici teme nije pasalo (znam, istina boli) pa čisto da ne zaboravimo tko je otvorio temu. https://mojekrpice.hr/anadoll104-335595
2020 06 13
> Tanči14: > Budući da je nestala tema o Baldo klompama za koje nije plaćena poštarina, a nestala je zato jer smo jedna forumašica i ja napisale nešto što očigledno otvaračici teme nije pasalo (znam, istina boli) pa čisto da ne zaboravimo tko je otvorio temu. > https://mojekrpice.hr/anadoll104-335595 A baš sam sad htjela vidjeti kako se ta priča odvija.....
2020 06 13
> gitadevi: > > Tanči14: > > Budući da je nestala tema o Baldo klompama za koje nije plaćena poštarina, a nestala je zato jer smo jedna forumašica i ja napisale nešto što očigledno otvaračici teme nije pasalo (znam, istina boli) pa čisto da ne zaboravimo tko je otvorio temu. > > https://mojekrpice.hr/anadoll104-335595 > A baš sam sad htjela vidjeti kako se ta priča odvija..... I ja :( :O
2020 06 20
Prethodni 1 2 ... 24 25 26