Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako i zašto teme niču i nestaju brzinom većom od svjetlosne?

Pozdravi decka, nek se javi nekad 😉😉
2018 02 19
Nemoj ti , ljube, kumu tražiti. Traži kuma. Iako ni to nije bezbjedno, ako se pokaže da je gej. To je neki neodoljiv ženik, sunce mu.....
2018 02 19
Zavidne, ljubomorne, što bez života, što bez ženika.
2018 02 19
Ima da sve dodjemo na to vjencanje, s dokazima o likvidnosti, pa nek najbolja otme zenika
2018 02 19
Evo je i na fejsu napada. Mozda da se opet javim, zlu ne trebalo
2018 02 19
> TinTina987: > Evo je i na fejsu napada. Mozda da se opet javim, zlu ne trebalo Tiruriru
2018 02 19
Imam samo jedan savjet; gdje god pomislite upisati Č, samo zamijenite sa Ć i nema greške. Za ovo drugo nema pomoći.
2018 02 19
> pink_rose: > > TinTina987: > > Evo da vam ispricam svoje iskustvo. > > Javila sam se curi da se makar upoznamo pa mozda da joj na kraju i potpisem, potpis manje vise. Cijeli zivot zivim i radim u vjencanjima i bas mi je doslo zao. Tako smo se nasli, ja sam rekla da sto se mene tice ja cu potpisat, ljudi su mi se cinili ok. Jos traze fotografa besplatno, kazem ja znam puno ljudi, platit cu prijatelju nesto sitno pa da imate i to. Zapravo, oni nije da nemaju novca nego su skrti platiti i nije da nemaju nijednu osobu oko sebe pa da im nema tko potpisati, imaju. > > I kao sve dogovoreno, cut cemo se, saljem ja poruku, odgovora nema i onda vidim nove teme. > > Tako da mi se sad cini da je curi dosadno u zivotu pa da malo dize prasinu po forumu. I apsolutno mi je jasno zasto ne moze naci nijednu prijateljicu. Ko sto sam joj napisala i na tu temu: pomozi sirotu na svoju sramotu. Eto. > I ja sam joj rekla da mi nije problem "pomoći" tj. potpisati jedan papir.. svojevremno sam imala nesretan slučaj s kumom koja se ozbiljno razboljela tjedan dana prije vjenčanja i , nenamjerno, izazvala cijelu pomutnu... rekoh, tko zna kakva je njihova priča.. javila sam se djevojci, ona se rekla javiti za par dana, da se nađemo na kavi... nije se javila - već je iznova otvarala tu temu na forumu. > ..dobro da se nije javila.. sad tek vidim koliko je cijela priča čudna i uvrnuta.... Kome li ste se vi upucavali pa nije ni na kafu htjela ? :D:D Ja se rastužila , na jednoj od tema komentirala da bi da sam bliže vrlo rado potpisala.
2018 02 19
> nolita0706: > Kaj je čudno to što se na taj način traži kuma? I tak da odgovorimo curi s prve stranice: Ma ništa. Baš ništa. Ovo je a) ozbiljnija dg b)skrivena kamera (gledat ćemo te, TinTina)... ili c) nešto treće?
2018 02 19
> laangelina: > Imam samo jedan savjet; gdje god pomislite upisati Č, samo zamijenite sa Ć i nema greške. Za ovo drugo nema pomoći. Da se ne mora puno misliti neka napiše C 😂
2018 02 19
Nije ni čudo što nema prijateljica kad su se sve očito upucavale njenom budućem 👅
2018 02 19
Sad razumijem zašto ne može naći kumu. Sve i jedna su se namjerile ne njezinog budućeg supruga. Znači, besplatni fotograf mora biti muško.
2018 02 19
Evo je i kod mene u inboxu :o Kad već neće onaj s nošenim rubljem..... :')
2018 02 19
Zena ocito ima neku tezu dijagnozu.
2018 02 19
Nije problem, može i mene kontaktirati po sistemu potpis za potpis. Ja se bilježim za svjedoka. Prednosti-ne nasrćem na tuđe muževe (ni na svoga), ne trpam hranu sa svadbe u torbicu, ne potcikujem i ne tražim Tonsona na repeat. Tražim samo jedan sudužnički potpis u Erste banci. Jbg, treći kat kuće se neće sam dići. DoviŽenja!
2018 02 19
Prethodni 1 2 3 4 5 6 7 ... 26 Sljedeći