Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Razočarana i na rubu zivaca, oprez s ovakvim korisnicima, ne hranite njihov nemoral!

> zfiser: > > Bond07: > > Ajme...koja sapunica. Mislim da je doticni prodavac odlucio ne vratiti novac jer nakon ovakvih komentara neki bi vec 5 puta vratili novac... > > Cruellola, mislim da Vi novac necete vidjeti...Nadam se da sam u krivu. > Ukoliko Cruellola pokaže zube i zaprijeti prijavom za dilanje fejkova, mislim da će brzo dobiti povrat cijelog iznosa. I jos za pt da joj posalje torbicu natrag. > I nadam se da sam u pravu :D Slazem se da treba pokazati zube i prijaviti adminu (netko je to komentirao) jer nitko od nas ne želi ovakvo iskustvo....ali stavite se u taj polozaj, ako do sada.nije postupila profesionalno vec se komunikacija svela na obranu...nista od toga. Bila je dovoljna jedna recenica tipa "Budimo razumni, ako ste nezadovoljni vratiti cu novac. " A ne ovakve peripetije...Ali opet, nadam se da ste u pravu :D
2018 03 10
> zfiser: > Šteta... > Bond07, plaćam kavu, ovu okladu sam izgubila. Ne kužim? :D
2018 03 10
Megi ne kuzi da ju za ovo cime se bavi prijaviti moze bilo tko. Ali bilo tko. Cak anonimno. Utjeriva je bez kapi potrosenog znoja. Ne sumnjam da ce biti dobrovoljaca ne odluci li ovoj djevojci vratiti novac otet na cistu prevaru.
2018 03 10
Prokleta babetina, isto smeće od osobe kao ona moja Nicole11, koja mi je ukrala 300 kn. Ne da joj se omako i dogodilo, nego je kriva kao Pust kojeg palimo na kraju svakog karnevala - uvalila je tu torbicu smišljeno, kao što je krivo oglasila i tagirala sve ostalo, zato da bi z*****la kupca,šanerka jedna odvratna :@ :@ :@ Ne daj joj da spava! Daj njen broj svima koje poznaješ, neka joj svi šalju vesele poručice usred noći, sunce joj žarko! Odmah sa svim podacima na Crnu listu. Ja od sutra krećem s jednom forumskom temom dnevno sa svim podacima prasice koja me izlevatila, za sve one koji nisu nabasali na temu o tome. Svaki dan - dok ne vrati pare. Mene to ne košta ništa......
2018 03 10
> gitadevi: > Prokleta babetina, isto smeće od osobe kao ona moja Nicole11, koja mi je ukrala 300 kn. > Ne da joj se omako i dogodilo, nego je kriva kao Pust kojeg palimo na kraju svakog karnevala - uvalila je tu torbicu smišljeno, kao što je krivo oglasila i tagirala sve ostalo, zato da bi z*****la kupca,šanerka jedna odvratna :@ :@ :@ > Ne daj joj da spava! > Daj njen broj svima koje poznaješ, neka joj svi šalju vesele poručice usred noći, sunce joj žarko! > Odmah sa svim podacima na Crnu listu. > Ja od sutra krećem s jednom forumskom temom dnevno sa svim podacima prasice koja me izlevatila, za sve one koji nisu nabasali na temu o tome. Svaki dan - dok ne vrati pare. Mene to ne košta ništa...... Mhm. I sad plasi opljackanu djevojku maloumnim provalama. A ti gito svoju junakinju mozes prijavit po istoj osnovi.
2018 03 10
Yeey!
2018 03 10
Megi napise u povratnoj Cruelloli nek si citamo kako je jadna; e Megi Megi nit postenja, nit kulture nit icega ;((
2018 03 11
Megi prevarantice, vrati zeni novce! Kako te nije sram????? A ti Cruellolli ne odustaj! Zovi, gnjavi, salji poruke.... Sve dok ne vrati novce! Bezobrazna pokvarena prevarantica!!!
2018 03 11
Nisam u potpunosti razumjela neke postove u kojima se nastoji "podijeliti" krivnja jer je iz prvog, odnosno drugog posta u kojoj kupilica opisuje situaciju, evidentno tko je jedini krivac. Laž u opisu artikla u kojem nije naveden nedostatak, laž na primopredaji gdje je rečeno kako patent funkcionira. Sve to prethodi krađi 500kn. Primopredaja ili slanje, apsolutno svejedno. Fuj ponašanje korisnice megi. Fuj!
2018 03 11
Bravo cruellola! Ne sekiraj se za negativnu, adminka ce ti ju obrisati. Samo hrabro i ne daj se zastrasiti. Trebas poslati pporuku adminki sto se dogodilo i dat joj link na temu te ju zamoliti da ti obrise negativnu. Potrajat ce mozda koji dandok odgovori. Reci ako ne znas adminkin profil pa ti javimo. Sasvim je izgledno da ce ju adminka blokirat, a na tebi je hoces ju staviti na crnu listu zbog prevare. Megi je u st4ahu tko ce ju i kada prijaviti zbog fejkova tako da ti treba vratiti lovu i zavuci se u neku rupu. Predlazem ti da joj ostavis broj racuna na koji da ti uplati-nemoj ici k njoj. Bond, ja ću veliki maKJato s natrenom i čašu vode :D Zezam se!
2018 03 11
Žlosno da žalosnije ne može biti. No ne čudi me. Na žalost, većina je ovdje da bi nešto uvalila a ne razveselila nekog drugog s onim što nama više u ormaru ne pristoji. Meni je to ispod svake razine ljudskosti. I da - tko bolje poznaje proizvod neho mi sami koji ga prodajemo :(
2018 03 11
Kao prvo nebih dala 500 kuna za kopiju. Mogla si za maalo vece pare kupit original na krpicama, realno..🤷🏼‍♀️
2018 03 11
zfiser šaljem kavu...Vidim da ste dugo bili budni Cruellola ako ne dobijete novac nazad, probajte više šustera pitati za taj mehanizam na kopci. Vjerujem da ce netko uspjeti to osposobiti...
2018 03 11
Uistinu ne razumijem neke upise ovdje. Pokretačica teme je prevarena i to za velike novce. Prodavačica Megi je muljatorica koja uvaljuje strgane kopije s lažnim opisima. Uopće nije bitno što je kupljena kopija za 500 kn, kao ni koliko košta original. Bitno je da je došlo do prijevare i da prodavačica hitno mora vratiti novce. Ukoliko u ponedjeljak ne vrati, kako joj je prevarena u poruci napisala, molim prevarenu da mi se javi u inbox da joj objasnim kako će prijaviti prodavačicu za prijevaru, lažno oglašavanje i preprodaju lažnjaka pa nek policija i Državno odvjetništvo dalje rješavaju s njom. Sad vidim i da je nekakva GuČi torba u ponudi. To ću s guštom prijaviti ja. Pun kufer mi je lažnjaka, lažnog oglašavanja i tagiranja na ovom sajtu. Ništa živo ne mogu pronaći, niti kupiti. Hebala vas Zara, kožne jakne od plastike, Furle od kartona i Šanel iz Čajne . Fuj.
2018 03 11
> x_Rainbow_x: > Kao prvo nebih dala 500 kuna za kopiju. Mogla si za maalo vece pare kupit original na krpicama, realno..🤷🏼‍♀️ Kakve to veze ima s ičim? Može dati koliko hoće para za što hoće, ali mora dobiti ono što je opisano , u stanju kakvom je opisano.
2018 03 11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 12