Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Ljetovanje 2018

Znate li vec sada gdje ce te ljetovati ove godine? :) koja su vam najljepsa mjesta na moru koja ste posjetili?
2018 03 15
Brela :") Mislim nešto drugo ove godine, ali tamo mi je divota, bistra voda i mirna prjiepodne..Punta rata posebno divna za ronjenje.. a nemirna valovita često nakon 15h :) Tamo mi se jako jako sviđa :)
2018 03 15
> sonja90: > Brela :") Mislim nešto drugo ove godine, ali tamo mi je divota, bistra voda i mirna prjiepodne..Punta rata posebno divna za ronjenje.. a nemirna valovita često nakon 15h :) Tamo mi se jako jako sviđa :) Potpisujem...još jedan veliki glas za Brela🐠🦈🐙😊
2018 03 15
Ja sam se usidrila na otoku Braču :') tako da ce mi svako naredno ljeto izgledati radno, ali bi htjela na dva tri dana otici u Novalju, tamo su mi najljepse plaze..
2018 03 15
meni su u divnom sjećanju ostali Biograd na moru i Baška na otoku Krku. Lijepo je, ugodno, ima se što za vidjeti, a ono meni najdraže je da ima raznoraznih manjih uvala za kupanje što je super jer imate svoj komoditet i više privatnosti :)
2018 03 15
Zadar <3
2018 03 15
Korčula -čisto kristalno more, plaže, sva mjesta na otoku su predivna za vidjeti. Svakako preporučam :")
2018 03 15
Posto sam iz komize,preporucam nju. Balazi se na otoku visu,vis i komiza imaju predivne plaze. Jedna od njih je stiniva koja je bila broj jedan u hrvatskoj za najljepsu plazu. Onda imamo modru spilju na bisevu....i jos masu mjestasaca koja su za pogledati :-)
2018 03 15
> SanjaVrataric: > Posto sam iz komize,preporucam nju. Balazi se na otoku visu,vis i komiza imaju predivne plaze. Jedna od njih je stiniva koja je bila broj jedan u hrvatskoj za najljepsu plazu. Onda imamo modru spilju na bisevu....i jos masu mjestasaca koja su za pogledati :-) Komiža <3 Ma cijeli Vis je prekrasan.
2018 03 15
Otok Mljet najšumovitiji, najprirodniji i rajski otok
2018 03 16
Umag...😉
2018 03 16
Starigrad Paklenica-moja destinacija vec godinama-prvo silom prilike a kasnije sam je bas zavoljela😊
2018 03 17
vjerojatno neću ljetovati nigdje jer je srpanj posvuda zauzet.Inače Šolta je predobra
2018 03 17
Svakako negdje izvan Hrvatske. Proslo ljeto sam bila 2 tjedna u Grckoj, avion, smjestaj, svi transferi, prosla pola zemlje i lokaliteta. I sa dzeparcem me izaslo manje nego nego sto sam ikad potrosila u tjedan dana kod nas. Da ne pricam o plazama, miru, nema guzve, usluznost, cijene itd. A cijeli zivot sam mislila da ne volim ici na more
2018 03 17
jos uvijek razmisljamo i premisljamo se :") ugl uvijek nesto sto blize :)
2018 03 17
1 2