Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Smrdljivi artikli

Drage korisnice, htjela bih cuti vase misljenje. Ima li ovdje nepusaca kojima je grozan smrad cigareta koji se uvuce u robu? I da li zalite prodavacu kada dobijete takav artikl? Situacija je slijedeca: od korisnice sam kupila skaj jaknu opisani kao u savrsenom stanju,kao nova. Znaci, ocekujes nesto maltene ko da je iz ducana. Stigla je jakna toliko smrdljiva od cigareta da ju moram nositi na kemijsko da bi ju mogla nosit. Zalila se prodavacici da nije fer da mi je poslala takvu jaknu jer to nije nesto sto mogu ubacit u masinu i oprat. Nju nije briga, veli da glumatam i da ako joj ostavim negativnu da ce ju ostavit i ona meni. Na predlozeni povrat naravno ne pristaje. Smatrate li da sam se imala pravo zalit na tako nesto?
2018 04 01
To ti je jednostavno neizbježno ako je cura pušač, posebice jer ona to ne osjeti, tako da ne vjerujem da je namjerno poslala jaknu da se osjeti po cigarama, jednostavno ona to ne osjeti, tako da bi bilo glupo da se žalite za nešto na što ona ustvari ni ne može utjecati, moje objektivno mišljenje o:)
2018 04 01
Ja sam pusac i osjetim kad mi roba smrdi po dimu. Nakon kave u npr zadimljenom kaficu ili ako sam u zadimljenom prostoru odmah osjetim smrad, tako da mi je tesko povjerovati da netko ne osjeti. Jedino ako je stalno u dimu, pusi doma, mozda ne primjeti, ali onda ne mozes nekog uvjeravati da mirisa dima nema, a odjeca ti je non stop u dimu.
2018 04 01
Pušač sam i znam da su mi osjetila njuha i okusa poprilično u klincu u usporedbi s ekipom koja ne dimi. No, poslati nekome jaknu usaftanu od dima cigareta jednako je bezobrazno kao i poslati umrljanu majicu ili hlače s rupom, kakoliveć. ☺️ Jer, artikl koji je u savršenom stanju ne smrdi kao ustajala pepeljara. Smrad cigareta na jakni je mana samo eto... Pitanje je bi li ju prodala da je u oglasu okačila:" S jaknom je inače sve čist fajn, samo ebiga...Kavu bez cigare ne volim što se na jakni itekako osjeti."
2018 04 01
> lauraos123: > To ti je jednostavno neizbježno ako je cura pušač, posebice jer ona to ne osjeti, tako da ne vjerujem da je namjerno poslala jaknu da se osjeti po cigarama, jednostavno ona to ne osjeti, tako da bi bilo glupo da se žalite za nešto na što ona ustvari ni ne može utjecati, moje objektivno mišljenje o:) Minnie je dobila jaknu s manom. Kako može biti glupo žaliti se na to? Vjerujem da prodavačica nije bila svjesna smrada, ali tolerirati smrad bi bilo isto kao i tolerirati oštećenje koje prodavačica nije uočila prije slanja. To što ona ne osjeti miris cigareta jednostavno nije opravdanje. Ispravno bi bilo pristati na povrat ili platiti čišćenje jakne.
2018 04 01
Jakna je kupljena od mene i nije nosena, recimo, okvirno, 2 godine. Jedino kad je mogla uhvatiti dim je na kavi netom prije slanja. Ja je nisam nosila nego jednom prije 2 godine nakon cega je oprana. A robu koju prodajem ne drzim ni u birtiji ni posred stana da se dimi do beskonacnosti. Situacija je preuvelicana, jaknu treba provjetrit, sto gdica nije napravila jer je paket predigla danas, otprilike sat vremena prije nego mi se javila u inboks. inace je u perfektom stanju, kako je i stajalo u oglasu. Na ovakve drame vise ne nasjedam, vjerojatno gdici lose stoji pa trazi razlog za povrat, meni se to ne da. Dosta je bilo. Rekla sam joj da mi ostavi negativnu ocjenu sa svojim videnjem stvari. Pa je slobodna to i uciniti. I da, ostavila bih i ja negativnu zbog cjepidlacenja i kokodanja u inboks, preuvelicavanja, jer to smatram losom suradnjom i ne bih takvu suradnju preporucila nikome.
2018 04 01
Kakvo kemijsko ciscenje? Sta, svaka od vas kad ode u kafic, nakon toga nosi jaknu na kemijsko ciscenje? Oprostite, ali meni je to van svake pameti. Jakna, ponavljam, ne smrdi kao da je bila zakopana u birtiji sve ove godine. Jer nije bila! Nego se nadimila na kavi to jutro kad sam slala. Da sam je vucarala na sebi po birtijama i neopranu je poslala, valjda bi se i taj drugi miris osjetio, valjda? dezodorans/znoj, parfem... sto god. ISPRIKE MOJE zbog nepromisljenog ispijanja kave (iako je jakna, naravno, biala u vrecici i nije mi palo na pamet da se moze ,,nadimit), ali po meni to nije razlog za povrat.
2018 04 01
Ja sam par puta dobila zadimljenu robu i nisam se žalila.. Ne znam, meni je to odvratno, ja ne pušim i smetalo mi je ali nisam nista rekla, oprala i cao. Nikada nisam poslala komad odjeće prije nego sam ga oprala, ne volim ni miris odnosno smrad stajanja u ormaru, uvijek kazem kupcu da moze uplatiti za par dana jer mislim oprati artikl koji prodajem (ako znam da neko vrijeme vec stoji u ormaru) i očekujem isto to od osobe od koje kupujem. Ne očekujem mirišljavu robu tik izvađenu iz mašine ali mi se gadi smrdljiva odjeća. Jednom sam dobila traperice koje su bile doslovno okupane u parfemu i u prvi tren sam se ugodno iznenadila jer su prekrasno mirisale kad sam ih izvadila iz paketa, međutim, nakon sto su stajale dan-dva u košari za pranje počeo se širiti takav smrad da sam ih morala vjetriti pa bacit na pranje. Osjetljiva sam na mirise i vise me vrijeđa smrdljiva odjeća nego potrgana (iako se u toj situaciji srecom nisam nasla).
2018 04 01
Po mom mišljenju traženje povrata je malo rigorozno, ako ti se sviđa jaknica 🤷🏼‍♀️ ali to je naravno tvoj odabir, svakako bih ostavila u povratnoj da time nisam bila zadovoljna :)
2018 04 01
eto, sad znate tko je ta zla prodavacica, ne morate se misliti :) Laku noc! @LornaSabic mislim da bas u tom grmu lezi zec ;)
2018 04 01
Kad pročitamo samo jednu stranu suradnje lakše je složiti se s tom jednom stranom. Po ovome što je minnie napisala zvuči kao da jakna toliko smrdi da se osjeti na 2 metra, a sad dolaziš ti s komentarom da je jakna kao nova + oprana. Mislim da mi kao čitatelji ne možemo procijeniti tko je ovdje u pravu niti možemo baš puno pomoći riješiti problem. Ako je u pitanju odjevni predmet koji se ne pere često smetao bi mi smrad, ali dobivala sam odjeću koja je smrdila na parfem/cigarete/previše omekšivača i takve stvari zanemarim jer tak i tak odmah bacim u mašinu. Jakne i kapute ne perem kad ih kupim u dućanu, a dobila sam dojam da je ova jakna takav tip odjevnog predmeta koji se ne pere čim ga kupiš.
2018 04 01
> kroasan: > Kad pročitamo samo jednu stranu suradnje lakše je složiti se s tom jednom stranom. Po ovome što je minnie napisala zvuči kao da jakna toliko smrdi da se osjeti na 2 metra, a sad dolaziš ti s komentarom da je jakna kao nova + oprana. Mislim da mi kao čitatelji ne možemo procijeniti tko je ovdje u pravu niti možemo baš puno pomoći riješiti problem. > Ako je u pitanju odjevni predmet koji se ne pere često smetao bi mi smrad, ali dobivala sam odjeću koja je smrdila na parfem/cigarete/previše omekšivača i takve stvari zanemarim jer tak i tak odmah bacim u mašinu. Jakne i kapute ne perem kad ih kupim u dućanu, a dobila sam dojam da je ova jakna takav tip odjevnog predmeta koji se ne pere čim ga kupiš. Gle, Kroasan, jakna je od umjetne koze. Nije prava koza. Jakne od umjetne koze perem bez problema rucno. Nekad, kad mi je neka vec ,,manje draga" pa me nije puno briga, ubacim je i u perilicu. Nije im se nista dogodilo. Ne perem jakne iz ducana, istina, ali jakne koje ovdje kupim perem jer, ono, ne znam gdje je bila ni koliko je i kad nosena. Pazi, ja nisam poslala jaknu koju sam nosila i nadimljavala, niti mi je u kuci stajala izlozena dimu, bila je u ormaru. Koliko tvrdokoran moze biti smrad nakon 20-ak minuta u kaficu, u vrecici? Ne kazem da korisnica laze, vjerojatno jest osjetila cigarete, ali to se rijesi tako sto jakna prespava na balkonu. Tog sam stajalista i sorry, ali nista me nece razuvjeriti. Ja sam izlozila svoju stranu price jer nemam sto skrivati niti mislim da sam pogrijesila. Za svoju pogreskicu u kaficu to jutro (jer to je jedini razlog zbog kojeg moze biti ,,nadimljena") sam se ispricala, ali pristup meni je odmah bio takav kao da poslala jaknu koja je prosla duhansko sito i reseto, a nisam. I to me naljutilo i to mi ne treba.
2018 04 01
> Sandrlje: > Ne kazem da korisnica laze, vjerojatno jest osjetila cigarete, ali to se rijesi tako sto jakna prespava na balkonu. > Tog sam stajalista i sorry, ali nista me nece razuvjeriti. > Ja sam izlozila svoju stranu price jer nemam sto skrivati niti mislim da sam pogrijesila. Možda si me krivo shvatila, ali ja nikog ovdje ne pokušavam razuvjeriti. Moj prvi komentar je bio moje mišljenje kad sam čula jednu stranu, a drugi komentar kad sam čula obje. Kao što sam rekla, ne možemo znati koja je u pravu. Minnie tvrdi da jakna jako smrdi, ti tvrdiš da se malo osjeti. I kaj sad? Ja stranu ne biram jer nisam ponjuškala jaknu, samo sam prokomentirala temu jer malo chillam uz laptop. Evo, ne znam kaj bih rekla osim da još jednom pokušate to riješiti u privatnim porukama. :/
2018 04 01
Znam da me nisi pokusala razuvjeriti :) Nego tipkam u jednom komentaru sve sto mi nadode :D Privatne poruke su razmijenjene i razgovor je zavrsen, Minnie moze jaknu provjetrit/oprat i uz to, ako hoce, napisati negativku.
2018 04 01
Ne, jakna nije mogla pokupiti takav miris od jedne kave. I ne, kupljene jakne,a pogotovo ne skaj, ne idem prat cim ih kupim. I poanta nije u uvjeravanju o kolicini smrada, nego u tome da ja ko kupac s necim nisam zadovoljna. Tebe ko prodavaca je za to bas briga. Ako ja svoje misljenje izrazim negativnom ocjenom za tebe, ti ces ju meni vratiti jer sam se zalila. Zaista mislim da nije fer.
2018 04 01
1 2 3 4 5 ... 16 Sljedeći