Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Kupujem orbitrek

I trebam nekoliko savjeta! Na sto eventualno paziti i slicno. Koja je realna cijena za rabljeni orbitrek? Kako ste zadovoljne vjezbanjem? Meni je u teretani super, pa bih su ga uzela za doma. Takodjer ako ga koja iz Zagreba i okolice prodaje slobodno se javite!
2018 05 21
Imam orbitrek doma i prvo je bio senzacija i zanimljiva stvarčica, da bi nakon par godina uglavnom samo stajao i gledano me čeznutljivo... radije razvučem dekicu pored njega i odvježbam... doduše ponekad ga i malo oznojim, možda 5x/god ... šteta...
2018 05 22
Imaš ih po Njuškalu dosta, ja sam svoj platila 350kn, više od toga ne bi baš ni dala :/ Orbi je meni super, ne opterećuje koljena, vježbam doma kako hoću i kad hoću tako da ga toplo preporučam ALI treba ustrajati! Da ne bude super zabavan 5 dana pa da onda služi ko vješalica za robu.... Iskreno, ja ga držim nasred kuhinje/dnevnog, tako da gledam u njega i da mi nabija grižnju savjesti kad nešto fino papam :') :') :') Uz njega naravno treba malo i pripazit na prehranu, sreća ide ljeto pa ima puno voća, povrća, može se :)
2018 05 22
> Mitzsa: > Imaš ih po Njuškalu dosta, ja sam svoj platila 350kn, više od toga ne bi baš ni dala :/ > Orbi je meni super, ne opterećuje koljena, vježbam doma kako hoću i kad hoću tako da ga toplo preporučam ALI treba ustrajati! > Da ne bude super zabavan 5 dana pa da onda služi ko vješalica za robu.... > Iskreno, ja ga držim nasred kuhinje/dnevnog, tako da gledam u njega i da mi nabija grižnju savjesti kad nešto fino papam :') :') :') > Uz njega naravno treba malo i pripazit na prehranu, sreća ide ljeto pa ima puno voća, povrća, može se :) Bas imam veliku volju i cini mi se ko super stvar, pogotovo ako dam neku "vecu" svotu novaca mislim da ce mi isto tako nabijati griznju savjesti :D Na Njuskalu ima raznih cijena, od tih tako 350 pa preko 500 i do 1000, zato pitam ima li kakva caka, da ne dam previse novca. Kao kad kupujes auto, treba provjerit je li hrdav, mozda i oni imaju tako neku slabu tocku haha
2018 05 22
Ja sam svoj kupila prošlu godinu kad je bio na akciji u frigu. I trudila sam se na početku al sam shvatila da i nije baš stvoren za mene :D Tako da samo ponekad dođe na red. Ali inače od svih takvih sprava znam da fizioterapeuti najviše preferiraju orbitrek baš zbog toga jer se koriste svi mišići. Tako da, samo naprijed nećeš požaliti. Ja svoj ne koristim zbog zdravstvenih razloga da ne ispadne sad da nešto pametujem :D A što se tiče na što trebaš paziti najbolje da se informiraš čim više preko interneta. Znam da ima puno tema o tome
2018 05 22
Nama služi kao vješalica :) jedan kod staraca imam i doma imamo ko neki steper, malo je level up jer nije klasičan steper, al evo isto služi ko vješalica. Ja jednostavno brzo izgubim volju za to, tj moram imati nekoga da me tjera stalno zato su mi bolji grupni treninzi. Kad sam god i u teretanu krenula brzo bi odustala.
2018 05 22
meni je zabavnije u društvu...treba me netko tjerati..
2018 05 22