Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Treba Administrator ovdje 0-24 sata

Dakle, ja vidim da ovdje svako malo cure pise o nekim problemima s drugima, ili o blokiranim osobama, pa se onda ceka i ceka, a nema nikog da pomogne. Ja bi kao prvo uvela da se mora dati OIB ili slicno u slucaju da neki "lopovi" zeli ovdje napraviti brze pare, da se to sve lijepo moze prijaviti. Kao drugo treba nam netko, kome se mozemo obratiti u slucaju nekih pitanja, i trece treba nam jos koja "kategorija" jer neznamo di staviti elektriku (mobitel, laptop itd.) da bude pregledanije.... Hvala i nadam se da ce se to moci ostvariti [:zaljubljen]
2013 05 14
Potpisujem [:smijesi]
2013 05 14
site je samo za krpice i modne dodatke,za elektroniku nažalost nije [:smijesi]
2013 05 14
dunjice, ali da imas mobitel viska bi ga sigurno stavila... necemo tako [:hihot]
2013 05 14
ma znam [:jezik] mislim da su takvi oglasi i bili brisani od strane administratorice [:smijesi] pokušaj na njuškalo staviti oglas,ako već nisi [:smijesi]
2013 05 14
Hmmm tražiš nekog oib on ti da lažne brojeve, kako ćeš znati jesu ispravni?
2013 05 14
a pa to naravno moraju administratori prvo da sve provjere, nema nista bez provjere a lako se upise iob na internet stranicu i vidi da li je to to... i onda tek odobrenje....
2013 05 14
Prijava na njuskalo funkcionira sa OIB-om, pa hvala Bogu salju se cigle u paketima umjesto laptopa i svakako se vara, tako da OIB nije nikakvo rjesenje i spas za prevarenu osobu, jer ti ni njuskalo ne da ako si prevaren taj OIB od te osobe, eto, valjda tako radi reda ga traze [:ljut]
2013 05 14
Već se bilo pisalo tu ,mnogo puta za OIB da se stavi,ali nikada nije bilo realizirano ,a na njuškalu pišu bezvezne brojeve umjesto pravog OIB-a .
2013 05 14
Ja baš ne znam da li bi negdiej na net mogla napisati svoj oib i da bi mi izbacilo ime vlasnika? ako to tako ide onda bi to bilo stvarno super!
2013 05 14
Zar je OIB moguće samo tako dijeliti okolo sa strane administratora?
2013 05 14
flapperLust da zato i ja kažem da mislim da se brojevi mogu bezveze upisat i da se na kraju ništa ne postiže a ovo za provjeru da možeš sam provijeriti na netu svakoga pod tim brojem nisam još čula
2013 05 14
tihana5 - istina ni ja još nisam čula za to, a i ne znam baš smije li se isti dijeliti okolo kako se kome sprdne...
2013 05 14
i šta ako bi i dobili oib??Na njuškali je on reda radi..bila je emisija o tome na provjerenom,,oni sve to niti ne provjere a policija ti neće ništa napraviti ako nije svota oko 2000 kn...lik je u emisiji javno prizno da vara na taj način i šta?? svota je oko cca 500 kn i nikome ništa...zako da vam od svega toga nema ništa
2013 05 14
I potpisujem dalilla... Od OIB-a ništa nemate, i kada uplaćujete nečije ime imate, pa opet im nitko ništa ne može, tako da...
2013 05 14
1 2 3 Sljedeći