Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

al 2 puta, prije dva dana, prijavla se i nije odg. pa opet danas pisen, i opet je vidila,i nije odg.
2012 12 10
al 2 puta, prije dva dana, prijavla se i nije odg. pa opet danas pisen, i opet je vidila,i nije odg.
2012 12 10
Što je sa korisnikom Tilaaa?Jako sam htjela nešto uzeti ali ima 75% pozitivne ocjene i vidim da je blokirana :(
2012 12 12
@ -ohyouchatterbox - Tilaaa je blokirana prema tome ne možeš se s njom više dogovarati ni kupovati.
2012 12 12
Da se nadovežem na prethodni post, pošiljku sam joj poslala 10.12. i ona ju je preuzela 12.12. što je provjereno na info broju pošte, a tvrdi da joj nije stigla. Toliko o iskrenosti dotične.
2012 12 14
Cure, za popis prevarantica kontaktirajte me. ( Ostavite mail u inbox.)
2012 12 16
evo moje neugodno iskustvo s ermossastuff-kupila sam rebe,platila i dobila ih,i neugodno se iznenadila kad sam vidila da su sužene,u inbox sam joj dala svoj prigovor-jer smatram da je to trebalo pisat u opisu,il mi bar napomenit prije kupnje,jer ih tad ne bi ni kupila,i sama imam već dosta takvih,i ak sam odvojila kn,onda sam želila neke koje nisu takve...meni to smeta,jer je to po mom mišljenju jedna vrsta greške na robi-i treba bit navedena...pokušala sam to mirno riješit,al ne ide,cura mi ne želi vratit moje kn,samo sam dobivala odgovore tipa -što mi to smeta,pisale su mjere(al naravno ne i da su sužene,i većina jako dobro zna da se to na rebama vidi),ka šta sam ja očekivala za 5o kn...jako sam razočarana tim ponašanjem...vrhunac je bio kad mi je rekla da ih ja nekom onda prodam,a to mi ne pada na pamet,da idem to drugome podvalit,nisam tako nisko spala...hvala
2012 12 23
marianne59* i ja sam imala isto takvo iskustvo sa- tinazg- koji užas, trebale smo se naći za primopredaju i naravno razmijenile br. mob. i nazovem je nekih pol sata prije da potvrdim dogovor i kao sve pet, nalazimo se , i ja čekam kao najveći idiot, da se cura uopće ne bi pojavila, i kad sam je nazvala opet da pitam u čemu je problem, ona kaže pa nismo se za danas dogovorile hmmm????? a čule se uredno prije toga i potvrdimo dogovor??? nešto sa tom curom definitivno nije u redu!!!! a da ne kažem da ju nije bilo sram tražiti da se opet dogovorimo za sutradan?? Ne shvaćam?
2013 01 02
mene je korisnica pod nazivom rasprodaja55 prevarila [:frustriran] s curom sam dogovorila zamjenu, ona meni haljinu, a ja njoj peglu, ja sam joj naravno poslala, i ona je meni mrtvo ladno javila da je i ona poslala haljinu(kao preporučeno),haljina nije došla, a ona je izbrisala profil!stvarno mi nije jasno da ima takvih ljudi..to mi je prvo takvo iskustvo na krpicama, sve druge suradnje su bile odlične kakve i trebaju biti..ako je netko slučajno ko ovo vidi ikako surađivao s njom neka mi se javi u inbox!!pozzz [:smijesi]
2013 01 04
znači od maite1993 sam kupila donji dio adidas trenerke za 100kn i platila još 10 kn za uslugu što je išlo preko pošte na ruke.ona me zavlači tjedan dana da nije stigla lova,napokon javi da je lova stigla i onda nema trenerke,ja pitam šta je bilo,kao pa bili su blagdani nije imala vremena.ja joj napišem da mi pošalje lovu natrag da neću trenerku,ona tu sto gluposti nabroji i na kraju kao ok poslat će mi lovu,love ni trenerke nikad. a od sve do80 kupila duksu adidas platila na tekući 130 kn ali nikad dukse,prvo kao imala je fleku pa ju je morala oprati,onda poslala je poslje božića,i danas kao poslala ju je prošle subote pa nije još stigla zbog blagdana,možeš mislit.nema ni robe ni love,cure moje ovo je pravi lopovluk [:frustriran]
2013 01 05
duska0209 - a gdje je tvoja negativna povratna informacija za maite1993? Također vidim da je cura i na listi prevarantica, ali ona ima sve 100% pozitivne komentare, pa mi nije jasno...
2013 01 09
stavila sam joj negativnu ali ju je adminica obrisala,jer kao nema dokaza da paket nije stigao,tako sam prošla i sa svedo80,tako da cure drage ovo mjesto je pravi način da ostanete bez onom malo novaca što imate i definitivno vas može varati i muljati tko kako hoće,zaštititi se ne možete!!!
2013 01 10
Stvarno preloše... Ja sam obavila zamjenu s njom i prošlo je sve u redu...
2013 01 10
Pazite na julijaosk
2013 01 11
i kako da ja sad nađem tog nekog korisnika i vidim što se o njemu piše kad je tu 50 + stranica :(
2013 01 19
1 2 3 4 5 6 ... 58