Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

fawnelle - s razlogom se brineš, zadnja dva komentara su u isto vrijeme postavljena i naravno kao što si navela bez ikakvih artikla... A i ovaj od prije 1 dan mi je čudan... Jedini realni je ovaj neutralan od iazzra...
2013 01 23
A ja predlazem da se na stranicu uvede obrazac (koji ce biti dostupni samo adminu stranice) gdje bi se trebali ispuniti vlastiti podaci: Ime, prezime, oib, adresa, te broj racuna
2013 02 13
Daisyde, slažem se.. npr. na Njuškalu te traže da uneseš svoj OIB kada praviš account. Ovo na vašoj stranici više nije normalno, potpuno je izgubilo svrhu. Više ima ovih glupača kojima je u cilju nekoga zavaljati, nego cura koje žele nešto prodati. Daj sredite to već jednom, ovako djelujete kao skroz amaterski sajt. -.-''
2013 02 13
curke, jel kome poznat ovaj profil, kupila je čizmice, a nije uplatila poštarinu, kao nova je pa ne zna , rekla je , i da će platiti i poštarinu još, poslala sam pruku jel dobila čizmice , a je sigurno jer bi me razapela, ali nije ulogirana 6 dana, iz zagreba je -gajnice, InesTea artikli Artikala još nema. [:znoji]
2013 02 13
slazem se sa Daisyde i MaryBoo treba nesto takvo poduzet jer ovo je postalo pre strasno,sve citam i nevjerujem da ih toliko ima pa danas skoro svugdje traže OIB pa zašto nebi i ovdje.......
2013 02 14
Traze i na njuskalu OIB, pa mozes upisati bilo kojih 11 znamenki. Sve prihvaća.
2013 02 14
marijaXyz7 ja sam neki dan brata prijavljivala na njuškalo i slucajno sam fulala jedan broj i nije me htjelo prijavit dok god nisam tocno upisala OIB,jedino ako se sad može,ali ja evo nisam mogla dok god nisam ispravila gresku....
2013 02 14
Mozda su onda sad po novome uveli prijavu iskljucivo sa tocnim oib-om. Ja sam napravila sebi profil na njuskalu u 11.mj i upisala sam bezveze brojeve i nemam nikakvih problema :)
2013 02 14
ma ko bi više znao sve to kad svaki dan nova pravila,,, [:smijesi]
2013 02 14
Evo ovo je moje iskustvo.. Dotična i ja dogovorile smo zamjenu i dok sam ja paket poslala odmah isti taj dan eto i ona "navodno" ja taj isti paket čekam već 3 tjedna. Nema se šta tu puno reći osim da sam prevarena. Nedostupna je već 2 tjedna i nikad se kasnije nije javila. No budući da sam ja iz istre a ona iz Osijeka mogu joj samo poručiti da imam rod blizu Osijeka u Dardi i da 4 puta godišnje minimalno odlazim tamo. Dotičnoj poručujem da ćemo se kad tad vidjeti. Eto ovo su njezini podaci tako da nebi sa drugog profila još netko nasjeo. Danijela Bedekovic Park Kneza Branimira 4 31000 Osijek ili missdaniele
2013 02 15
Razočalarala me u svakom pogledu. Od 100 i nesto normalnih poruka,spali smo na to da je moram hvatat po Krpicama,jadno. Dakle,ja i ova djevojka smo imale zamjenu. Ja sam si dala truda i sve rekla kako je,izmjerila poslikala..Dotična,je svoje hlace "nošene 2 puta" poslala u koma stanju pune mucica još razmisljam kako da se rjesim istih..Druga stvar,balerinke koje je poslala. Iznosene,zamazane...Opća katastrofa. A da ne pričam kakve je cijene stavila za te stvari,hlače 150 a balerinke 70kn!boze me sacuvaj.. Ponudila sam da mi posalje nesto drugo i ja njoj njene balerinke,hlače ću probat riješit od mucica. ma da je ona zeznula još joj ponudim pola poštarine poslat sa balerinkama(ona bi cjeli iznos??!!),sve cjeni ko suho zlato,ona bi meni izabrala sta da mi pošalje ja se ne slažem s tim i molim je natrag svoju suknju koja je btw nova nenosena..frajerica se ne javlja više..a aktivira se svakih sat vremena. Ovo je povratna koju sam joj ostavila,sve je opisano. Da nebi poslije došlo do zabune ona je meni ostavila pozitivnu ocjenu i sve joj je dobro sad joj kao hlače ne odgovaraju?? Sve joj je bilo poslikano,pomjereno i rečeno u kakvom joj stanju dolazi...Njeno je bilo sve "očuvano" i po dva puta nošeno...Naknadno ću i slike staviti,da se vidi o čemu govorim!! Žalosno,mislila sam da je cura stvarno ok i zanemarila sam tada 89% ocjenu,a sama dobila da izvinete drek...I na tome neće ostat ako treba spremna sam i do Gline otić po svoje!!! [:frustriran] [:frustriran] [:ljut]
2013 02 17
Ja od ove cure merifcroatia čekam uplatu, pa ću vidjeti što će biti...htjela se mjenjati,ali ja nisam nišla ništa pa sam joj na kraju spustila maksimalno cijenu da kupi i sad čekam da uplati.... Ima li tko kakva iskustva s curom pod nickom ivapavlovic? Nova je tu, nema povratnih, uplatila sam joj za cipele prošli tjedan i sad nikako da mi stignu...rekla sam joj da mi pošalje broj pošiljke pa nije...sad je nema već 2 dana, ne znam dal da lagano dižem paniku ili je cura stvarno tu tek nova pa se ne snalazi, ne znam :/ Ako imate kakva iskustva,javite mi
2013 02 18
MarijaM@ pa nije baš 80kn mali novac za secondhand robu??? pa zar se nije već pisalo nešto o njoj kao prevarantici, to joj je drugi profil mislim, koliko se sjećam??
2013 02 18
Svedo je odavno poznata kao prevarantica .. [:pospan]
2013 02 18
A znam, sve znam! Ali šogorica je od nje nemadugo kupila i sve je proslo u najboljem redu! I vidim u zadnjih par tj ima pozitivne komentare, pa sam mislila da se popravlja! Pretuzna sam i razocarana, ogavan osjecaj!
2013 02 19
1 2 3 4 5 6 7 ... 58