Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Tko je uspio uštedjeti za ljetovanje? :)

Drage sve, hajdemo se malo odmaknuti od ružnih stvari, prijevara i slično. Idete li na ljetovanje? Kamo idete? Kako stojite s pronalaskom smještaja? Evo ja ću prva reći da mi je ove godine sve preskupo pa ću se vjerojatno zadovoljiti gradskim bazenima. Sreća da ih imamo. 8-) Ako znate kakav povoljan i lijep smještaj, slobodno preporučite, uvijek postoji dogodine :)
2018 06 18
Mi ćemo u Delnice. Apartman u prizemlju, igralište u dvorištu, šuma okolo. More je relativno blizu da možemo popodne otići na brčkanje. Od ove godine to prakticiramo jer nam je muka bauljat po plaži s luftićima, frižiderom, šatorom, kanticama i inim dječjim radostima bezuspješno tražeći hlad i plićak. Ovako se probudimo ujutro, skuham kavu, djeci namažem kruha i paštete pa fino sjednem vanka ćefit dok se klinke igraju na igralištu. E to je odmor! 'More' plaćamo od regresa i ušparanih kovanica koje trpamo u kasicu na dnevnoj bazi.
2018 06 18
Mi cemo u Vodice. Smjestaj smo nasli preko bookinga koji nam se bas svidio. Rezervirali smo ga pocetkom 5 mjeseca. Ustedili i idemo uzivati. Skupo je ove godine ali mladi smo 😃 jednom se zivi😂
2018 06 18
Mi imamo Dunav tako da uživamo na pješčanim plažama na Dunavu trenutno a dogodine tko zna 8-)
2018 06 18
Mi cemo u Makarsku, bili prosle godine idemo i sad :D :)
2018 06 18
Imam svoju kućicu uz more u Šibeniku,hvala Bogu.🙂
2018 06 19
Idem na svoj najdraži otok Hvar u moju kućicu :D
2018 06 19
po prvi put neću vidjeti mora ovo ljeto zbog raznoraznih razloga tako da sam mislila iskoristiti neku obližnju rijeku i barem umočiti noge
2018 06 20
Ide se u Porec :)
2018 06 20
Zavidim vam svima koji imate nešto svoje :D
2018 06 20
Ja nemam pojma... Ako netko ima preporuku za neku plažu sa sitnim pijeskom/muljem? Osim Zlatnog rata :)
2018 06 20
> RocknRoll: > Ja nemam pojma... Ako netko ima preporuku za neku plažu sa sitnim pijeskom/muljem? Osim Zlatnog rata :) Murter plaza Slanica mozda.
2018 06 20
Ja nisam, ali potaknuta ovom temom počinjem štediti za iduću godinu, ali dobro ja sam na moru, pa se kupam, ali bih voljela i koji otok posjetiti, jer ih dosta nisam vidjela.
2018 06 21
moram dodati da je nekad bolje Ne imati kuću na moru (kad živiš u Zg-u npr)...primjer: imaš jednu nekretninu koja je dosta velika, moraš stalno održavati i nešto plaćati, stalno nešto rikava u toj kući! Drugim riječima- rupa bez dna a godišnji ti ne dopušta da budeš u njoj više od 12 dana u komadu (onda ti je potpuno neisplativa ta nekretnina) i još jedan važan razlog- stalno si na istom mjestu, mrdaš vamo-tamo 10 km jer nemaš love a ako ništa nemaš na moru- slobodan si ko ptica na grani, jedno ljeto u Dubrovnik, drugo u Pulu..upoznaš Lijepu Našu uzduž i poprijeko...
2018 06 22
Ja sam studirala na moru i neka prijateljstva iz tih dana su ostala čvrsta,još čvršća,stvorile su se i poslovne suradnje pa uvijek imam kod koga doći u "goste". Inače nisam tip za ležanje na plaži, volim se kretati! Ove godine spajam ugodno s korisnim (posao/odmor/druženje) i planiram posjetiti Trogir,Split,Brač, odraditi sastanak na Hvaru, nastaniti se na Pelješcu i odraditi neki posao na Korčuli :D a evo, taman sam dobila poziv da posjetim i prijatelja u Kotoru pa gledam kako da to još ubacim x-) I na povratku, kod frendice u Zagreb! Ambiciozan plan x-) pogotovo jer i sina vodim sa sobom
2018 06 24
1 2