Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - artikli idu u penziju

Bok svima, Radi rasterećenja servera svi artikli stariji od dvije godine idu u mirovinu i fotke ako već nisu nestale, će nestati pa vas molim da to obrišete i postavite ih ponovno u slučaju da ih još uvijek prodajete.
2018 06 25
Je dejzi. Jako ce nam pomoc da trazilica ‘proradi’. Cudom prestane manu izbacivat pod zaru.
2018 06 25
Cuj, bar nesto. Slazem se i za krivo tagane artikle, a kote se svakim danom sve vise i vise. Nazalost.
2018 06 25
E pur si muove..... mic po mic :D
2018 06 25
Šteta. Baš sad kad su se sličke pretvorile u lijepe opravice. Šmrcić!
2018 06 26
hehe to mi je baš bila enigma....otkud lijepe haljinice... a nisam sigurna da će cure brisati same...
2018 06 26
Super!
2018 06 26
super je ideja, nadam se da će i ostati, nekidan sam našla super artikl a žena se nije prijavila od 2016 godine :( barem da im se artikli pobrišu ako su neaktivne, jer meni je osobno ful razočaravajuće nać nešto super, povoljno i onda gaf nema je 2 godine... :/
2018 06 26
Super, konačno smo i to dočekali. Ja sam za to da i neke teme na forumu odu u mirovinu.
2018 06 26
Kaladont se ne da!
2018 06 26
> 2nducan: > a i korisnice koje su te predugo,jer da imaju život ne bi bile tu :') Pa mozda ga tad nađu ;) ,:)
2018 06 26
Besramna arogancija rješavanja problema koji to nisu,baš me razbjenili.A i korisnice bez negativnih povratnih su mi sumnjive,njih bi trebalo prvo odstrijeliti,logično bi bilo kad ove sa pet i više negativnih egzistiraju i dalje.
2018 06 26
A što se tiče života van krpica krećem :D
2018 06 26
Tocnooo to, svaki dan mi se dogodi da nađem nešto baš po mom ukusu, a ono nije se prijavila godinu i po, nema mi ni smisla slat da provjerim je li živa 😂 > supergirlR31: > super je ideja, nadam se da će i ostati, nekidan sam našla super artikl a žena se nije prijavila od 2016 godine :( barem da im se artikli pobrišu ako su neaktivne, jer meni je osobno ful razočaravajuće nać nešto super, povoljno i onda gaf nema je 2 godine... :/
2018 06 27
> cipelitza: > Je dejzi. Jako ce nam pomoc da trazilica ‘proradi’. Cudom prestane manu izbacivat pod zaru. Za to su krive iskljucivo krpicarke. Kolko puta trazim nesto a izbacuje mi u rezuktatima sve samo ne trazeno....kako i nece kad pametnice u tagove nadrobe 15 brendova koji zapravo nemaju veze s artiklom koji prodaju.
2018 06 28
1 2 3