Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - artikli idu u penziju

Super!
2018 06 29
Imam pitanje ja imam oglase koji nisu stariji od dvije godine no jako puno oglasa tj stvari mi je nestalo s profila a nije slika s interneta...
2018 06 29
> 2nducan: > Besramna arogancija rješavanja problema koji to nisu,baš me razbjenili.A i korisnice bez negativnih povratnih su mi sumnjive,njih bi trebalo prvo odstrijeliti,logično bi bilo kad ove sa pet i više negativnih egzistiraju i dalje. U potpunosti se slazem!
2018 07 04
Nered ne stvataju ti artikli, nego oni kraj kojih cure napisu PRODANO! To treba brisat odmah.
2018 07 04
Pozdrav svima! Pozdravljam ovu odluku. Koliko vremena imamo da obnovimo oglase? Imam ih punooo pa da znam kolko moram žurno :")
2018 07 04
> Memeluka: > > cipelitza: > > Je dejzi. Jako ce nam pomoc da trazilica ‘proradi’. Cudom prestane manu izbacivat pod zaru. > Za to su krive iskljucivo krpicarke. Kolko puta trazim nesto a izbacuje mi u rezuktatima sve samo ne trazeno....kako i nece kad pametnice u tagove nadrobe 15 brendova koji zapravo nemaju veze s artiklom koji prodaju. Da. Te treba brisati. Od pustih zara ne nalazim ono sto trazim, pa i odustanem vrtit :/
2018 07 05
Pozdrav, vec nekoliko dana uopce ne mogu vudjeti slike iz oglasa. Ima netko slicne probleme?
2018 07 06
imam jedan prijedlog... sad sam slučajno vidila ovu obavijest a čini mi se da je dosta bitna, pa se mislim zašto ne bi dobivali ovako važnije obavijesti na mail... :")
2018 07 07
> iva988: > imam jedan prijedlog... > sad sam slučajno vidila ovu obavijest a čini mi se da je dosta bitna, pa se mislim zašto ne bi dobivali ovako važnije obavijesti na mail... :") Odlična ideja!
2018 07 11
> TeaCaric: > Nered ne stvataju ti artikli, nego oni kraj kojih cure napisu PRODANO! To treba brisat odmah. Slažem se djelomično, ali ja ipak pričekam da proizvod dođe do kupca i da mi se javi da je sve ok... onda brišem... E sad... neki se jave odmah po primitku proizvoda, neki nakon tjedan dana... a neki se ne jave uopće.
2018 07 13
> lilarose: > > TeaCaric: > > Nered ne stvataju ti artikli, nego oni kraj kojih cure napisu PRODANO! To treba brisat odmah. > Slažem se djelomično, ali ja ipak pričekam da proizvod dođe do kupca i da mi se javi da je sve ok... onda brišem... > E sad... neki se jave odmah po primitku proizvoda, neki nakon tjedan dana... a neki se ne jave uopće. Kad m8 se javi, ja brisem. Nema smisla tako stvarat nered.
2018 07 23
Pozdrav, je li dovoljno editirati postojeće artikle (dodati fotografije koje su nestale) , ili ih baš moramo izbrisati i upisati ponovno? Puno je to gnjavaže... Hvala i lp :)
2018 07 25
Vidim vecini je ovo dobra stvar..meni je potpuna glupost i kako je navedeno,neadekvatno rjesavanje problema prebukiranog servera...brisanjem nasih oglasa. Imam oglase iz 2016. i redovno se prijavljujem...i jos mi se uvijek dogadja da u paketu neko uzme noviju stvar zajedno sa starijom. E sad vise nece. Cemu onda objavljivanje oglasa?
2018 09 16
Nije mi jasno cemo toliko kukanje Jednostavno slikate i ucitate ponovno oglase Ako imate vremena biti na krpicama,imate i za obnovit oglase Kad vidim oglas stavljen prije 2 godine zapitam se u kakvom je stanju sada Tako da potrudite se malo,nije toliko tesko
2018 09 17
Pa konkretno u mom slucaju,sto se tog vremena tice ,imam ga na kapaljku..radim dvokratno svaki dan i doma sam u pauzi i navecer. Tako da sam neku neobjavljenu robu vec i podjelila.. A za logirati se i biti na krpicama je dovoljna i minuta.
2018 09 20