Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Povoljni apartmani :)

Dakle, iznajmljuju se apartmani u Rogoznici. (32km od Šibenika) Okvirne info: -plaže pogodne i za odrasle i djecu -brojni kafići, prodaja sladoleda, suvenira i pića na plaži -kuća se nalazi 120m od plaže -nalazi se na mirnoj lokaciji, od centra udaljena 10-15min hoda -u centru brojne trgovine,supermarketi,pekare,crkva,restorani itd -kuća ima 3 apartmana s pogledom na more sa svim potrebnim za dobar godišnji odmor -gosti apartmana imaju svoj parking koji se dodatno ne naplačuje -dvorište je jako veliko i ima svoju terasu za roštiljanje koju mogu koristiti svi gosti i vanjski tuš Cijene se kreću od 20 do 60eura ovisno o broju osoba i dobi osoba. Cijena se dogovara na kontakt telefon. (Javiti se u inbox..) evo neke slikice od mjesta :) Ako nekog zanima neka se javi :D poz :* [slika:6f96b4e2-a728-4e2a-8af5-4c482c72fb07] [slika:ed7da4ce-74fa-45d6-a88b-e5c81907193f]
2013 06 26
da iskoristim i ja priliku: Iznajmljujem SOBU za 1 osobu na jugu Istre-ližnjan u privatnom stanu, novogradnja povoljno! Riješite se stresa, odmorite i napunite baterije ;) U blizini prekrasnih plažica, divljih uvalica,i poznate punte Marlere s pogledom na otoke. Za više info javite mi se u inbox :) Soba se nalazi u novoj zgradi trokatnici,parking mjesto, u blizini ima market,pošta,sve sta treba,mirno je, moguci smjestaj i na 1 noć, zainteresiranima saljem slike sobe i stana. [slika:3a73d0d9-d9e6-46c9-942c-d0b18a6803e0]
2013 06 26