Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

obavijest - prijavite anu mate policiji da joj se blokira bankovni račun

I gdje radi? Ja ne vidim na profilu da piše :(
2018 07 23
Dotična je upavo pokušala i mene prevariti!!! Stavila sam da tražim ZARA NATIKAČE na što se javlja s ponudom...100 kn, daje mi podatke na Leona-rda HR7624840083235699179 Leonarda Berišić Slikate potvrdicu i saljem ostavite podatke svoje. A kada joj kažem da to nije račun od Leonarde , nego od Josip Barbarić kaže da je greškom dala suprugov broj računa...da,da!! VARALICA, mala je neuništiva!!
2018 07 24
> Ana1984: > Dotična je upavo pokušala i mene prevariti!!! > Stavila sam da tražim ZARA NATIKAČE na što se javlja s ponudom...100 kn, daje mi podatke na > Leona-rda > HR7624840083235699179 > Leonarda Berišić > Slikate potvrdicu i saljem ostavite podatke svoje. > A kada joj kažem da to nije račun od Leonarde , nego od Josip Barbarić kaže da je greškom dala suprugov broj računa...da,da!! > VARALICA, mala je neuništiva!! Žalosno šta joj nitko ne želi stati na rep.
2018 07 24
Mene nije prevarila, jer nisam uplatila novac, tako da nemam materijalih dokaza...osim namjere!!!
2018 07 25
S kojeg profila ti je slala?? > Ana1984: > Mene nije prevarila, jer nisam uplatila novac, tako da nemam materijalih dokaza...osim namjere!!!
2018 07 25
Leona-rda
2018 07 25
> Antonija09: > S kojeg profila ti je slala?? > Ana1984: > > Mene nije prevarila, jer nisam uplatila novac, tako da nemam materijalih dokaza...osim namjere!!! Leona-rda
2018 07 25
> Ana1984: > Dotična je upavo pokušala i mene prevariti!!! > Stavila sam da tražim ZARA NATIKAČE na što se javlja s ponudom...100 kn, daje mi podatke na > Leona-rda > HR7624840083235699179 > Leonarda Berišić > Slikate potvrdicu i saljem ostavite podatke svoje. > A kada joj kažem da to nije račun od Leonarde , nego od Josip Barbarić kaže da je greškom dala suprugov broj računa...da,da!! > VARALICA, mala je neuništiva!! Takoder!!! Mene je isto prevarila za tenisicez
2018 07 26
MOLIM ADMIN DA MI ODBLOKIRATE RAČUN Lynn21, Ja sam jedina KOJA je krenula za KAZNENOM PRIJAVOM prije mijesec dana na policijsku stanicu - na ANA MATE ALIAS MERISA NOVALJIC ALIAS ANA BARBARIĆ, moj račun je jedan od dokaze i koristi ga operacijski policajac koji vodi postupak. Prevarena sam na veksi iznos novaca jer sve Sto je ispod 1000 kn mora se platiti iz depa( troskove postupka su min 2000 kn. DRAGE KRPIČANKE Molim Vas podršku da se račun s Kojega sam prevarena ODBLOKIRA To je jako vażno. Pozdravljam nadam se da admin ozbilno shvati moju molbu.
2018 07 31
Molim Vas svi vi prevareni ili vi koje vas je samo pokusala prevarit- NA POLICIJU! I te kako oni znaju tko je ona i te kako je imaju u evidenciji i itekako ce joj stat na kraj. A budete li tu kukale to se ne ce desit. Zene, pravac policija. Ta mala ne samo da je kradljivica nego je i opasni bolesni psihopat koji salje slike mrtve djece, presjecenih vena, otvara teme o samoubojstvu, da dalje ne nabrajam, gnjusno je. Takvo bice nema sta radit na krpicama. Jer ocigledno ni prodat ni kupiti nikad nista ne ce. Tu je da krade i trola. Administratorica se maksimalno potrudila al vase guzice ne može dici. Vi ih morate. Policija! Evo meni se jutros cura u inbox javila da je prevarila za 350 kn za neki parfem. Na istu fora. Cura trazila i ona ima.
2018 08 01
Postovana ADMIN ovim putem PONOVO molim da odblokirate se moj racun Lynn21 koji je jedan od dolazi Prijavljen na policijskoj postoji gdje po krenula sam KAZNENU PRIJAVU PROTIV ANA Mate alias Merisa Novalljić alias Ana B. MOLIM DA ODBLOKIRATE MOJ RACUN HITNO, policajac operacijski koristi ga . Ne znam za nikog drugog tko je pokrenuo POSTUPAK. Pozdravljam Katarina
2018 08 01
ADMIN PLEASE unblock my profil Lynn21. Molim da mi odblokirate račun Lynn 21 koji je jedan od dokaza za prijavljenu KAZANENU prijavu prevarantice Ane Matić. Ako treba saljem slike sa brojem case i prijavom . Nisam dobila informacije da su jos neke druge prijavu na nju. MOLIM ODBLOKIRAJTE ako Vama stalo da nju uhvate. Pozdravljam - molim druge Krpičanke o podršku I kako dobiti Admina, pisem maile i poruke I niko se ne javlja nazalost. Pozdravljam
2018 08 02
> Admin2nd: > Cure, ovako -- potrebno je prijaviti Anu Mate sa svim informacijama koje imate dakle screenshotovi, fotke, sve sve sve. Tada će joj preko sudskog naloga biti blokiran bankovni račun na koji više neće moći primati uplate. Sad se bacam na suradnju sa Službom za kibernetičku sigurnost sa ip adresama i sličnim stvarima, pa možda suradnja bude nešto plodnija od one sa III. policijskom postajom. > Združenim snagama do iskorjenjivanja Ana Mate sa krpica. > Lp. Smatram da biste od svakog člana ili članice krpica trebali imati kopiju osobne iskaznice pa se krađe i prijevare ne bi događale, osim toga maloljetnicima bi terebla biti zabranjena prodaja! Bez uvida u osobne podatke može se krasti do mile volje! Policija nije nadležna za to da rješava internetske krađe!
2018 08 03
> Admin2nd: > Cure, ovako -- potrebno je prijaviti Anu Mate sa svim informacijama koje imate dakle screenshotovi, fotke, sve sve sve. Tada će joj preko sudskog naloga biti blokiran bankovni račun na koji više neće moći primati uplate. Sad se bacam na suradnju sa Službom za kibernetičku sigurnost sa ip adresama i sličnim stvarima, pa možda suradnja bude nešto plodnija od one sa III. policijskom postajom. > Združenim snagama do iskorjenjivanja Ana Mate sa krpica. > Lp. Ja sam za... upravo sam prevarena od doticne, koja se na krpicama predstavlja kao KI-KAkrpice...ostavila sam negativnu... Htjela sam otici i na policiju, ali navodno da nista ne mogu napraviti za manje prevare 😣😲 No, svakako ne zelim odustati i bilo bi lijepo da doticna odgovara za svoje gnjusne postupke!! Sto trebam dalje uciniti?? Lp, Martina
2018 08 03
> Antonija09: > Mene je prevarila, ima račun u Raiffeisen banci,imam sve poruke njene ! Može li joj se stat u kraj? Takodjer i ja... ovo je otislo predaleko i kao sto sam i pomislila, prijavljuje se pod drugim imenima i krade od ljudi... sa mnom je bila u kontaktu pod imenim KI-KAkrpice... uzas
2018 08 03
Prethodni 1 2 3 4 Sljedeći