Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

obavijest - prijavite anu mate policiji da joj se blokira bankovni račun

I da... ovo je njen broj telefona091 604 4181
2018 08 03
> micick: > Samo da kazem da sam prijavila policiji da me Ana prevarila jednom, dala mi je iban od Josipa. I, koji ste povratnu informaciju dobili od policije? Otici cu je i ja prijaviti... iako mi je savjetovano da nema kruha od te prijave... vidjet cemo...
2018 08 03
> Marta77: > I da... ovo je njen broj telefona091 604 4181 Bilo je dovoljno u Google utipkati taj broj mobitela i sve bi ti bilo jasno. A to da nema 'kruha' od te prijave, možda ne od jedne, ali ako se višegodišnje prevare zbroje, itekako će biti 'kruha', a toj drskoj prevarantici ćete dokazati da se za kruh treba zaraditi, ali ne na ovaj način na koji ona i tko zna tko s njom u kompi rade. Sve prevarene koje po forumu pišu da neće propasti zbog 100 ili više kuna, to je njoj vjetar u leđa nastaviti i ne prestati. Zaustavite je prijavama, ovo je već postalo gadljivo čitati.
2018 08 03
Žalosno je kako se vas, koliko ono? stotinjak ne može udružiti i stati joj na kraj, jer vam se ne isplati ići na policiju za "bijednih" 100 kn.
2018 08 03
> Blliss: > Žalosno je kako se vas, koliko ono? stotinjak ne može udružiti i stati joj na kraj, jer vam se ne isplati ići na policiju za "bijednih" 100 kn. Strašno!
2018 08 05
Prevarila je i mene. I to za 700 kuna,molim vas kako je se moze prijaviti. Pod nadimkom gospodin_banana. I isti ovaj iban racun
2018 08 14
Prijavite policiji prema mjestu stanovanja. Zanimljivo, Znači još račun nije blokiran.
2018 08 15
> Savannah: > Ma treba nju prijaviti i na Novu TV u emisiju Provjereno. i ja sam se to mislila al neda mi se da mi se ime povlaci po tv,kako me mala balavica izigrala
2018 08 17
Prevarantica je skuzila da sam objavila prepiske razgovora i sad mi nabija negativne a nikad s njom nisam poslovala. Molim admine da mi izbrisu negativne.
2018 09 02
Filipovic prevarantica takoder,salje poderane artikle ili pokupi novac i nestane. Ovaj profil joj nije ni 1. ni zadnji.
2018 09 12
> filipo92: > Drage moje zene, molila bi za pomoc. Radi se o Ana Mate Barbaric. > Ovako zivjeli smo u obiteljskoj kuci suprugovih roditelja, oni dole mi gore. Suprug Sin i ja preselili smo se u njemacku. Stan gore je bio prazan. Dok nije prije nekoliko dana iznajmit taj stan sa strane svekrve i svekra. Igrom slucaja sno saznali da je to Ana Mate Barbaric. Jako puno sam citala tu po forumu kao i na fejsu o njoj i koliko je ljudi prevarila..naravno napravila sam od svega screenshot i poslala svekrvi.. da bi na kraju ja ispala ludaca koja klevece.. svekrva me uvjeravala da su provjerili kod njenih prijasnjeg stanodavca i da su u policiji dali provjeriti da je gospoda ana cista i da je sve uredu. Boli me briga za stan, problem sto je stan namjesten, full spavaca pokrivaci jastuci posteljina, kuhinja tanjuri bestek case, kutna regal tv i meni najbolnija tocka soba od naseg sina, nova novcata..takoder sa madracem nasom posteljinom robicom vrtuljkom itd. Neznam sta da radim, daleko sam i ruke su mi vezane. Svekrva vjeruje vise toj maloj prevarantici nego svojoj snahi i sta stotinu prevarenih zena pise.. A šta da mi napravimo? Iznajmimo tvoj stan umjesto nje, uostalom šta se ana preselila u Bjelovar?
2018 09 12
Blis > A šta da mi napravimo? Iznajmimo tvoj stan umjesto nje, uostalom šta se ana preselila u Bjelovar? Ne razumijem vas kometar sram.nek vas bude !!!!!
2018 09 12
> Planb2405: > Blis > > A šta da mi napravimo? Iznajmimo tvoj stan umjesto nje, uostalom šta se ana preselila u Bjelovar? > Ne razumijem vas kometar sram.nek vas bude !!!!! A koja si pak ti sad? 😂
2018 09 12
Ne znam kako Vas drugačije kontaktirati...preko kontakta ne ide. Molim Vas za pomoć u vezi vraćanja. Želim nešto vratiti sto je očitim rabljeno a prodano kao novo. Dogovorila sam se sa prodavačicom da to šaljem natrag i da će mi nakon toga biti novac vraćen. Koje mogućnosti postoje da se osiguram da će mi novac stvarno biti vraćan?. Dali ima nekih opcija preko mojihkrpica. Hvala i lijepi pozdrav. > Admin2nd: > Cure, ovako -- potrebno je prijaviti Anu Mate sa svim informacijama koje imate dakle screenshotovi, fotke, sve sve sve. Tada će joj preko sudskog naloga biti blokiran bankovni račun na koji više neće moći primati uplate. Sad se bacam na suradnju sa Službom za kibernetičku sigurnost sa ip adresama i sličnim stvarima, pa možda suradnja bude nešto plodnija od one sa III. policijskom postajom. > Združenim snagama do iskorjenjivanja Ana Mate sa krpica. > Lp.
2018 09 12
> TaniaW: > Ne znam kako Vas drugačije kontaktirati...preko kontakta ne ide. Molim Vas za pomoć u vezi vraćanja. Želim nešto vratiti sto je očitim rabljeno a prodano kao novo. Dogovorila sam se sa prodavačicom da to šaljem natrag i da će mi nakon toga biti novac vraćen. Koje mogućnosti postoje da se osiguram da će mi novac stvarno biti vraćan?. Dali ima nekih opcija preko mojihkrpica. > Hvala i lijepi pozdrav. > > Admin2nd: > > Cure, ovako -- potrebno je prijaviti Anu Mate sa svim informacijama koje imate dakle screenshotovi, fotke, sve sve sve. Tada će joj preko sudskog naloga biti blokiran bankovni račun na koji više neće moći primati uplate. Sad se bacam na suradnju sa Službom za kibernetičku sigurnost sa ip adresama i sličnim stvarima, pa možda suradnja bude nešto plodnija od one sa III. policijskom postajom. > > Združenim snagama do iskorjenjivanja Ana Mate sa krpica. > > Lp. Posalji poruku adminki u inbox iako ona ti tu ne može pomoći. Inače nemaš garancije da ćeš dobiti novce isto nema ni prodavačica da će dobiti stvari natrag. Nađite se, popijte kavu i svak na svoju stranu. 😂
2018 09 12
Prethodni 1 2 3 4 Sljedeći