Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

obavijest - prijavite anu mate policiji da joj se blokira bankovni račun

> Blliss: > > filipo92: > > Drage moje zene, molila bi za pomoc. Radi se o Ana Mate Barbaric. > > Ovako zivjeli smo u obiteljskoj kuci suprugovih roditelja, oni dole mi gore. Suprug Sin i ja preselili smo se u njemacku. Stan gore je bio prazan. Dok nije prije nekoliko dana iznajmit taj stan sa strane svekrve i svekra. Igrom slucaja sno saznali da je to Ana Mate Barbaric. Jako puno sam citala tu po forumu kao i na fejsu o njoj i koliko je ljudi prevarila..naravno napravila sam od svega screenshot i poslala svekrvi.. da bi na kraju ja ispala ludaca koja klevece.. svekrva me uvjeravala da su provjerili kod njenih prijasnjeg stanodavca i da su u policiji dali provjeriti da je gospoda ana cista i da je sve uredu. Boli me briga za stan, problem sto je stan namjesten, full spavaca pokrivaci jastuci posteljina, kuhinja tanjuri bestek case, kutna regal tv i meni najbolnija tocka soba od naseg sina, nova novcata..takoder sa madracem nasom posteljinom robicom vrtuljkom itd. Neznam sta da radim, daleko sam i ruke su mi vezane. Svekrva vjeruje vise toj maloj prevarantici nego svojoj snahi i sta stotinu prevarenih zena pise.. > A šta da mi napravimo? Iznajmimo tvoj stan umjesto nje, uostalom šta se ana preselila u Bjelovar? 😂😂😂
2018 09 12
> Antonija09: > Mene je prevarila, ima račun u Raiffeisen banci,imam sve poruke njene ! Može li joj se stat u kraj? Javite mi se [email protected] . Novinar Jutarnjeg lista
2018 11 30
Cure, ja sam bila prevarena ali s platforme Letgo, ista priča. Dogovorimo se za kupnju, uplatim novce i ženska se ne javlja više od tjedan dana. Kontaktiram i nju i njezinog muža na fejsu di me oboje blokiraju. Ako se slažete, mislim da bi ove priče bilo dobro također prijaviti na Provjereno.
2018 11 30
1 2 3 4