Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

neke nove pjevačice....

"ljubav je na selu" iznjedrio je novu pjevačicu oko koje se diglo puno prašine. Ako ste pratlli emisiju, kako vi na to gledate ??
2018 07 23
Moje misljenje je da se ljudi a i mediji previse sprdaju s ljudima koju nisu bas "cisti" ... ne znam kako da se izrazim...
2018 07 23
Mislim da su ljudi dno dna koji zarađuju na takvim osobama i ljude koji posjećuju takve klubove jer jedini cilj im je doći i sa curom se sprdati... Sad mene zanima da li ona ima ima bar nekoga u obitelji da ju odvuće od svega toga? Znam da cura ima 18 možda više godina ali njoj stvarno treba pomoć..
2018 07 23
RTL je glavni krivac za sve to....
2018 07 23
Nisam bila zagrizeni gledatelj LJNS medjutim pogledala sam ponekad, zalosno je sto ona nije jedina bila s poremecajem.. decko kod kojeg je bila i ona cura sto je odustala ni oni nisu bili sasvim ok... meni je zao tih ljudi jer se oni s njima sprdaju, i mediji a i sada ostali.. ja ne znam da li imaju ikoga pored sebi da im ukazu na to ili pomognu al vidjeli ste i sami od tog Jovice mama, mislim sve je to ista sorta kako da mu ukaze kad su takvi..
2018 07 23
> selena500: > Mislim da su ljudi dno dna koji zarađuju na takvim osobama i ljude koji posjećuju takve klubove jer jedini cilj im je doći i sa curom se sprdati... > Sad mene zanima da li ona ima ima bar nekoga u obitelji da ju odvuće od svega toga? > Znam da cura ima 18 možda više godina ali njoj stvarno treba pomoć.. ko bi to mogao biti da je odvuče od toga,ona ima 26 godina, kroz cjelu emisiju je gazila sve pred sobom i uspjela je u svom naumu
2018 07 23
> littlegirl: > Moje misljenje je da se ljudi a i mediji previse sprdaju s ljudima koju nisu bas "cisti" ... ne znam kako da se izrazim... 👍👍👍 Definitivno
2018 07 23
Jel ste vidjeli video na 24h sta ta cura radi.. omg kao twerka i dize haljinu.. znaci mene bilo sramota to gledati.. i sto je najgore ona misli da je to dobro a drugi se samo rugaju :(((
2018 07 26
nažalost, tako je----
2018 07 26
Jako žalosno.... :(
2018 07 27
> littlegirl: > Jel ste vidjeli video na 24h sta ta cura radi.. omg kao twerka i dize haljinu.. znaci mene bilo sramota to gledati.. i sto je najgore ona misli da je to dobro a drugi se samo rugaju :((( upravo sam pogledala taj video, to je sada i striptiz i vrijeme da netko nešto poduzme....
2018 07 27