Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Hm, VIP ČLANSTVO i usluge?

Pozdrav, iako sam dugo na krpicama, zbilja nisam nikada kupila niti vip članstvo niti opciju promocije artikla.. Iskreno, isplati se? Kakve su sve pogodnosti vip članstva uopće? Hvaaaaaaaaaaaaaala curee ;)
2018 07 24
Vip članstvo imam ja, znaci svu odjecu mozes svrstati u mape da izgleda preglednije... Imas zapravo sve objasnjeno na moje usluge :) Kupila sam promovirani artikl i vec navecer sam dobila 2 upita.. Pregleda je vise i tako :)
2018 07 24
Isplati se, ne košta puno...lijepo možeš složiti artikle.. :")
2018 07 24
Isplati se, puno je više pregleda i upita, a cijena nije velika. ☺️
2018 07 25
Evo ja to kupila. Vip clanstvo i taj promovirani artikl na 2 dana? Šta sad? Kako odaberem koji želim promovirati? Ili to sutra tek kreće jer od sutra do preksutra traje promoviranje? Sory odnedavno sam tu pa bas i nekužim.
2018 07 26
> MarijaSubara: > Evo ja to kupila. Vip clanstvo i taj promovirani artikl na 2 dana? Šta sad? Kako odaberem koji želim promovirati? Ili to sutra tek kreće jer od sutra do preksutra traje promoviranje? > Sory odnedavno sam tu pa bas i nekužim. Kad uđes u profil pise ti neiskoristene usluge i tu imas dodijeli i samo klikni na to bit ce ti ponuđeni artikli pa kojeg zelis promovirati stavi, samo ce ti se od sutra aktivirati.. A vip ti vrijedi od sad imas neke mapice i samo stavi imena kako zelis i kao pridruzi u mapu.. Sorii nisam bas dobra u objasnjavanju, ali nadam se da sam ti bar malo pomogla :)
2018 07 26
> Sweetclothes: > > MarijaSubara: > > Evo ja to kupila. Vip clanstvo i taj promovirani artikl na 2 dana? Šta sad? Kako odaberem koji želim promovirati? Ili to sutra tek kreće jer od sutra do preksutra traje promoviranje? > > Sory odnedavno sam tu pa bas i nekužim. > Kad uđes u profil pise ti neiskoristene usluge i tu imas dodijeli i samo klikni na to bit ce ti ponuđeni artikli pa kojeg zelis promovirati stavi, samo ce ti se od sutra aktivirati.. A vip ti vrijedi od sad imas neke mapice i samo stavi imena kako zelis i kao pridruzi u mapu.. Sorii nisam bas dobra u objasnjavanju, ali nadam se da sam ti bar malo pomogla :) Hvala tii 😊
2018 07 27
Pozdrav curke, molim vas pomoc.. naime zanima me posyoji li mogucnost direktnog prijenosa novca sa tekuceg racuna na racun mojihkrpica kako bi se m9gle kupovati usluge? Znaci da se ne mora placati mobitelom.. Puno puno hvala! :)
2018 08 07
Pogledaj tamo dali ima koja opcija, ja sam samo preko mobitela tako da ne znam :/
2018 08 08
> Ribica07: > Pozdrav curke, molim vas pomoc.. naime zanima me posyoji li mogucnost direktnog prijenosa novca sa tekuceg racuna na racun mojihkrpica kako bi se m9gle kupovati usluge? Znaci da se ne mora placati mobitelom.. > Puno puno hvala! :) Nažalost ne, ali čak i nije toliko komplicirano preko mobitela! Ne oduzima mnogo vremena, + bon kupiš preko interneta ;)
2018 08 15
> Ribica07: > Pozdrav curke, molim vas pomoc.. naime zanima me posyoji li mogucnost direktnog prijenosa novca sa tekuceg racuna na racun mojihkrpica kako bi se m9gle kupovati usluge? Znaci da se ne mora placati mobitelom.. > Puno puno hvala! :) Nažalost ne, ali čak i nije toliko komplicirano preko mobitela! Ne oduzima mnogo vremena, + bon kupiš preko interneta ;)
2018 08 15
Bok, moze informacija.. idem kupit npr promovirani artikl,oznacim kategoriju i datum i kliknem na kosaricu i ono me zaustavi da moram datum odabrat.. iako san ga vec odabrala..i oper kliknem na datum i opet ne mogu.. ima li neko taj problem? Hvala😊😊
2018 09 01