Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Cinque Terre

Pozdrav djevojke, želja mi je ići u Cinque Terre na par dana. Može li mi netko predložiti dobru putničku agenciju. Ako je možda netko tamo bio zanima me kako mu je bilo
2018 07 30
Ne znam ti preporučiti putničku agenciju no moram napisati kako mi je frendica prije par mjeseci bila tamo i rekla je kako joj je to bilo valjda najljepše mjesto koje je posjetila u životu. Kaže da je bilo stvarno predivno i da će sigurno ponovo tamo tako da je i mene potaknula na razmišljanje da što prije odem :') <3
2018 07 30
Ja sam bila u svibnju u Toskani i Cinque Terre s agencijom Smart travel. 4 dana za nekih 1500 kn. Imali smo odličnu žen koja nas je vodila i odlična je bila organizacija. Imate tu i ostale ponude na njihovoj stranici. Mi smo bilil jedan cijeli dan u Cinque Terre i doista je predivno. Ako baš tamo želite odsjesti više dana, možda da si sami organizirate prijevoz vlakom do tamo i posebno smještaj, ali jedan dan u tom nacionalnom parku je nama bio sasvim dovoljan :)
2018 07 30