Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Nadmadrac - koji kupiti?

Pozdrav! Posto sam podstanar i lezajevi koje sam vidjela su bili uzasni reko da kupim vise taj nadmadrac koji cu uvjek nositi sa sobom i staviti na bilo koji kauc. E sad nisam bas upucena u to i jedini nadmadrac za koji znam je dormeo a cujem da su dosta losi sto me i ne cudi jer imaju najbolji marketing i zato im prolazi to a sigurno ima firmi puno bolje kvalitete a isti cjenovni rang. Pa me zanimaju vasa iskustva. Gdje ste kupili vase nadmadrace i kako ste zadovoljni? :)
2018 08 06
U Jysku marka Wellpur. Imam sve njihovo, jastuk, jastuk za putovanja, nadmadrac, naslon za stolac u autu. Često imaju mrak popuste, čini mi se nešto skuplje od Dormea, ali ni ja ne volim te razvikane proizvode pa sam ipak probala :D Nadmadrac sam za krevet 140x200 na akciji dobila za 500 kn, čini mi se kao dobar ulov
2018 08 06
Mi smo kupili Hitex-Vitapur Bamboo kada je bilo u Interspar trgovinama preko kupona, i prezadovoljni smo svi. I jastuk njihov mi je jedini koji mi paše. Ali sve je to individualno.
2018 08 06
> TinTina987: > U Jysku marka Wellpur. Imam sve njihovo, jastuk, jastuk za putovanja, nadmadrac, naslon za stolac u autu. Često imaju mrak popuste, čini mi se nešto skuplje od Dormea, ali ni ja ne volim te razvikane proizvode pa sam ipak probala :D > Nadmadrac sam za krevet 140x200 na akciji dobila za 500 kn, čini mi se kao dobar ulov E i meni trebaju te dimenzije i to mi se cini odlicna cijena..kazu da ovi dormeovi imaju 2cm memorijske pjene i ostalo ona obicna pjena.. Bas cu pogledati u Jysku
2018 08 06
> Chinchilla: > > TinTina987: > > U Jysku marka Wellpur. Imam sve njihovo, jastuk, jastuk za putovanja, nadmadrac, naslon za stolac u autu. Često imaju mrak popuste, čini mi se nešto skuplje od Dormea, ali ni ja ne volim te razvikane proizvode pa sam ipak probala :D > > Nadmadrac sam za krevet 140x200 na akciji dobila za 500 kn, čini mi se kao dobar ulov > E i meni trebaju te dimenzije i to mi se cini odlicna cijena..kazu da ovi dormeovi imaju 2cm memorijske pjene i ostalo ona obicna pjena.. > Bas cu pogledati u Jysku https://jysk.hr/spavaca-soba/nadmadraci pogledaj ovdje otprilike. Često odem do Jyska i nekad imaju izložbene artikle na ogromnom popustu, meni to osobno ne smeta jer nitko nije ležao na tome, samo je bilo izvan ambalaže
2018 08 06
Meni je Jysk nekako precijenjen makar imam svašta otamo ,:) Imam jastuke iz Vitapura i Dormeo nadmadrac (trenutno na popustu) i prezadovoljna sam jednim i drugim :)
2018 08 06
Vitapur, oko 700kn na snizenju 50%, vec 2 godine super i udoban.
2018 08 06
Dormeo ima one koji su cijeli od memory pjene i ima onih koji su od ecocell pjene. Po meni ako je krevet lošiji, osjete se opruge i slično nemoj uzimati one koji su cijeli od memory pjene jer ćeš osjetiti sve ispod toga, barem sam ja tako. To su nadmadraci za nove krevete i ugodnije spavanje i ona je stvarno udobna ako imaš i uvjete za nju, ovo je sa dormeo stranice i stvarno je istina što tu i piše: http://www.dormeo.com.hr/kupnja-vodici/istine-i-zablude-o-memory-pjeni-dormeo?med=sem&cex=2558594&src=hr_gen_general_sem_google__&referrer=google_sem_2558594&gkw=&gclid=Cj0KCQjw45_bBRD_ARIsAJ6wUXSVNPZJ54lNeHSgPS6hd1ljLYbFTi6Rv6tkelF5w50xqjxL8m59yCEaAjpOEALw_wcB Za lošije krevete preporučam nešto ovako, ja trenutno imam ovaj i meni je odličan. http://www.dormeo.ba/dormeo-angel-topper/
2018 08 06
Ja sam sebi prije par dana kupila od Dormea od 7 cm, ekocell pjena i jednom riječju SAVRŠEN je 😍😍🤩🤩 nakon godina buđenja sa boli u leđima kao da sam kopala cijelu noć sada napokon mogu reci da sam se preporodila. Dobra stvar kod njih je sto mi je teta u dućanu dala nadmadrac (manjih dimenzija za jednu osobu jer je manji i lakši za transport) da ga probam par dana kući i vidim dali mi pase. Naravno da sam za njega ostavila određeni iznos kapare. I nakon par dana sam vratila taj prvi i uzela drugi da isprobam. Taj drugi je bio skuplji ali meni nikako nije pasao, mogu reci da je bio katastrofa. Na kraju sam se vratila po onaj prvi i uzela ga u odgovarajućoj dimenziji za svoj krevet i mogu vam reci da sam se PREPORODILA 😁 a imala sam jako jako skupi i novi madrac ali jednostavno mi nikako nije odgovarao. Tako da se definitivno isplati makar probati na par dana i vidjeti dali ti odgovara, ako ne jednostavno ga vratiš u dućan i daju ti kn natrag. Jer nitko ne može znati koji mu madrac/ nadmadrac odgovara dok barem 2 dana ne spava na njemu
2018 08 07
Hvala puno na savjetima, sad bar imam nesto za sta se hvatam :D a nije losa ideja niti uzeti izlozbeni kako kaze Tina, nije koristen a puno je snizen
2018 08 07
Imam Dormeo nadmadrac od 7cm citav od memoriske pjene i mogu rec da sam pogrijesila u izboru.Ako je i malo jogi ispod njega stariji sve cete osjetit , svaki feder ili slicno, ali da mojim mukama nije kraj kupila sam ga za vik, i koristim oko 3-4 mjeseca ljeti ,da vam ne pricam koliko grije ta pjena pa ja sam uvjek u znoju ,platila sam ga poprilicno i pokajala se jako.Slijeeca kupnja ce bit s probom ili nosta ...
2018 08 07
> cici1950: > Imam Dormeo nadmadrac od 7cm citav od memoriske pjene i mogu rec da sam pogrijesila u izboru.Ako je i malo jogi ispod njega stariji sve cete osjetit , svaki feder ili slicno, ali da mojim mukama nije kraj kupila sam ga za vik, i koristim oko 3-4 mjeseca ljeti ,da vam ne pricam koliko grije ta pjena pa ja sam uvjek u znoju ,platila sam ga poprilicno i pokajala se jako.Slijeeca kupnja ce bit s probom ili nosta ... I to sam isto cula, da se ne normalno znojis na tome..pa sta nebi taj nadmadrac trebao biti prozracan a ne ko najlon
2018 08 07
> Chinchilla: > > cici1950: > > Imam Dormeo nadmadrac od 7cm citav od memoriske pjene i mogu rec da sam pogrijesila u izboru.Ako je i malo jogi ispod njega stariji sve cete osjetit , svaki feder ili slicno, ali da mojim mukama nije kraj kupila sam ga za vik, i koristim oko 3-4 mjeseca ljeti ,da vam ne pricam koliko grije ta pjena pa ja sam uvjek u znoju ,platila sam ga poprilicno i pokajala se jako.Slijeeca kupnja ce bit s probom ili nosta ... > I to sam isto cula, da se ne normalno znojis na tome..pa sta nebi taj nadmadrac trebao biti prozracan a ne ko najlon Ma uzas , uopce ne dise , ja na njemu gorim ljeti.,nije toplo nego gorim od vrucine i znoja.
2018 08 07
> cici1950: > > Chinchilla: > > > cici1950: > > > Imam Dormeo nadmadrac od 7cm citav od memoriske pjene i mogu rec da sam pogrijesila u izboru.Ako je i malo jogi ispod njega stariji sve cete osjetit , svaki feder ili slicno, ali da mojim mukama nije kraj kupila sam ga za vik, i koristim oko 3-4 mjeseca ljeti ,da vam ne pricam koliko grije ta pjena pa ja sam uvjek u znoju ,platila sam ga poprilicno i pokajala se jako.Slijeeca kupnja ce bit s probom ili nosta ... > > I to sam isto cula, da se ne normalno znojis na tome..pa sta nebi taj nadmadrac trebao biti prozracan a ne ko najlon > Ma uzas , uopce ne dise , ja na njemu gorim ljeti.,nije toplo nego gorim od vrucine i znoja. Ja sam kupila sebi i suprugu njihove jastuke,s jedne strane ljetna s druge zimska...uzasno se znojimo i da bude gora stvar toliko su neudobni da imam takve bolove u vratu da ujutro imam migrene i vrti mi se.Naravno da sam ih bacila, ali sad trebam nadmadrac jer mi je krevet propao ,a ne usudim se vise bacati novce
2018 08 15