Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Soping u Grazu

Kad su najbolji popusti i snizenja i u kojim ducanima kupovati? Jel se stvarno moze naci u H&M i Primarku stvari po euro?
2018 08 19
Ja sam proslo ljeto u Primarku kupovala kombinezone po 3 eura ..svecane hlace one na crtu 7-8 eura sok cijena za nesto tako dobro po meni i puno kvalitetnije nego neki Zarini modeli koje imam i stoputa su skuplji ...majice su kod njih i bez snizenja jako jeftine donje rublje pidjame carape stikle posebno obozavam tamo od 9 do 15 eura sam svakakve kupovala
2018 08 21
Bila sam u Primarku prošli tjedan, nema puno toga na sniženju, uglavnom sam kupila stvari po regularnim cijenama, ali i dalje je to ultra jeftino i kvaliteta ok za te novce. Osobno se zimsko sniženje isplati full jer sam kupila brdo vestica, kardigana, jakni itd za smiješne novce. H&M i ostalo kako kad... :)
2018 08 21
Meni je prodavacica u Primarku rekla da oni nemaju sezonska snizenja kao svi ostali ducani, nego im je tokom cijele godine jedan dio uvijek na snizenju 😊
2018 08 23
> Mukica2212: > Bila sam u Primarku prošli tjedan, nema puno toga na sniženju, uglavnom sam kupila stvari po regularnim cijenama, ali i dalje je to ultra jeftino i kvaliteta ok za te novce. Osobno se zimsko sniženje isplati full jer sam kupila brdo vestica, kardigana, jakni itd za smiješne novce. H&M i ostalo kako kad... :) Mislila sam na to zimsko otic, kad je zadnji krug snizenja? Negdje krajem 1.mj mislim
2018 08 23
> Coco966: > Meni je prodavacica u Primarku rekla da oni nemaju sezonska snizenja kao svi ostali ducani, nego im je tokom cijele godine jedan dio uvijek na snizenju 😊 oni jako brzo vrte novu robu tj kolekcije se mjenjaju pa vjer ono sto je ostalo od prosle stave snizeno mada je i to jos itekako hit.Ja cesto kupujem tamo i zna bit stikli npr ako ostane po jedan broj il slicno duplo snizene bez obzira koji dio godine i snizenja a tako i odjeca mada je i ono novo sto dodje dosta povoljno tako da se velika snizenja i nemoraju cekati
2018 08 24