Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Profesori - nastavnici - učitelji =)

POzdrav svima drage moje, ima li među nama profesora, učitelja ili nastavnika :) Kakve koristite rokovnike, planere? Imate li neke od izdavača (ŠKnjiga, Alfa,...)? Pokažite kako izgleda vaša organizacijska bilježnica za nadolazeću školsku godinu. =) Pozdrav
2018 08 28
Bok Entoni, prošle sam godine imala Alfin i Prof., ali meni su oni samo za osnovno (npr. datum planiranog ispita ili naslov nastavne jedinice koju imam taj dan), ništa previše opširno. Uvijek imam još jedan privatni (Ženski rokovnik, Colours of Croatia ili nešto sl.), a i dosta stvari zapisujem na računalo kako ga stalno imam sa sobom (manji - 12,5"). Bilo bi lijepo imati sve na jednom mjestu, ali nisam još našla nešto što bi mi odgovaralo da utrpam sve u 1. :D :D
2018 08 29
LIjep pozdrav! :") Ja sam poprilično nova u tome pa sam tek ove godine u školi nabavila Nastavnički suputnik. Prošle godine sam počela raditi usred godine pa sam si samo nabavila rokovnik i tamo pisala, ali to mi je bilo dosta nezgodno pa sam ovo odlučila nabaviti. Uz to, postala sam prvi puta i razrednica pa mi ovo super dođe. Nabavljamo te suputnike od Znamena i meni to prefora izgleda i jedva čekam da ga krenem popunjavati. Nisam prije imala nešto s toliko korisnih informacija unutra pa mi se ovo jako sviđa; možda postoje i bolji, ali meni je ovo zasad super. :") :") Ako ne budem imala mjesta, nabavit ću si još neki planer i dobro.
2018 08 31