Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Preporuka za usisavač

U potrazi sam za jakim usisavačem s ugrađenim spremnikom za prašinu (do 1.500,00 kn) ali teško se snalazim u moru različitih proizvođača i specifikacija pa ako imate koji provjereni za preporučiti slobodno napišite.
prije 24 dana, 19:22
Imamo već preko 15 godina usisavač na vodu, kao nov je, izvrstan. Kupila sam nedavno još jedan za u drugu kuću. S njim se mogu i temeljito očistiti kreveti, odčepiti odvodi u tušu/kadi. Mana mu je što je dosta bučan ali meni to ne smeta jer odlično usisava. https://www.bestsellertv.com/proizvodi/5/Thomas_usisivac_sa_vodenim%20filterom?gclid=EAIaIQobChMI85KD7fOb3QIVxbDtCh2yrAO_EAAYAiAAEgJPFPD_BwE
prije 23 dana, 11:34
> hulalula: > Imamo već preko 15 godina usisavač na vodu, kao nov je, izvrstan. Kupila sam nedavno još jedan za u drugu kuću. S njim se mogu i temeljito očistiti kreveti, odčepiti odvodi u tušu/kadi. Mana mu je što je dosta bučan ali meni to ne smeta jer odlično usisava. > https://www.bestsellertv.com/proizvodi/5/Thomas_usisivac_sa_vodenim%20filterom?gclid=EAIaIQobChMI85KD7fOb3QIVxbDtCh2yrAO_EAAYAiAAEgJPFPD_BwE Thnx.stvarno se cini ok...sjecam se da sam nekad davno na tv-u vidjela reklamu za njega, cekam jos koji prijedlog i do kraja tjedna ce morat past odabir na jednog jel nisam sigurna da mom ima spasa (jos sutra je majstor rekao probat ocistit motor ali ne polazem velike nade u to🙁)
prije 23 dana, 11:46
Ovaj vodeni je izvrstan. I uopce vodeni, imam 2, su puno bolji od obicnih. Meni je jedino malo zeznuto ciscenje, ..ne znam jel ima neka fora mozda, Hulalula? Ona spuzva mi je malo vec kak bi rekla povukla u sebe..mada on izvrsno cisti kao i prvog dana.
prije 23 dana, 12:05
Kod ovog starijeg se na motor navuče krpica tako da se ona nije povukla, a ovaj je nov i ima spužvu koja je sasvim dobra. Ne znam ako će se s vremenom nešto promjeniti sa spužvom. Možete im se javiti pa da vam pošalju novu spužvu ;)
prije 23 dana, 13:04
Ajme ovaj Thomas izgleda super, hvala na linku :") Uvijek bi dala prednost usisivačima na vodu pred "običnim". Imam Beko na vodu već nekih 12 godina i stvarno je super mada mislim da se više ne proizvodi. Jedina mana mu je HEPA filter koji je skup, a moraš ga svako toliko promijeniti pa sam isto u potrazi za novim vodenim koji nema HEPA filter. Danas bila u Pevecu i Bauhausu i nisam našla baš nešto što bi me oduševilo...
prije 23 dana, 13:15
Hvala Hulalula, narucit cu novi ako odgovara starom tipu moram provjeriti.. nije mi pali na pamet uopce. Nije tako puno koristen i prala sam pa nije strasno ali red je vec..
prije 23 dana, 14:10
Nema na čemu. Drago mi je ako sam pomogla :)
prije 23 dana, 15:07
Ja prije par godina bila sam razbila moj pa nisam nikada drugi kupila. Uvijek kazem da cu ali na kraju nista. Pa ako netko mozda ima neki rabljeni da bi mi ga prodao za malo ili za neku vecu zamjenu slobodno neka me kontaktira. Hvala
prije 23 dana, 17:05
Treba li te usisavače na vodu čistiti nakon svakog usisavanja? To bi kod mene onda bilo svaki dan... Ja imam onaj sa spremnikom za prašinu bez vrećica, Elektroluxov, no strgao mi se onaj spoj crijeva i četke... Danas navratila u Elipso, ispod 800 kn nema ništa pa sam bila u šoku....
prije 23 dana, 17:51
Treba čistiti nakon svakog usisavanja.
prije 23 dana, 21:41
Philips usisavač bez vrećica, sa HEPA filterom, fantastično čudo. 11-tu godinu prevalio bez greške, vratio je uložen novac. Filtere naručim s neta.
prije 23 dana, 08:52
> harpo31: > Philips usisavač bez vrećica, sa HEPA filterom, fantastično čudo. 11-tu godinu prevalio bez greške, vratio je uložen novac. > Filtere naručim s neta. Imate li možda neku šifru/oznaku ili nešto od tog usisavača da malo proguglam?;-)
prije 23 dana, 09:15
https://www.philips.hr/c-p/FC8732_01/easyclean-usisavac-bez-vrecice
prije 22 dana, 15:59
Evo danas sam se silom prilike morala ipak ponoviti u novi usisavac jer je potvrdeno da starom nema spasa...od vodenog smo odustali kad sam procitala da se mora svaki put cistit jer usisavamo kucu 1-2 x dnevno rad djece a i cini mi se malo nezgrapan za nosit na kat i dolje...ovaj Philipsov izgleda stvarno mocno ali smo se na kraju odlucili u dogovoru s prodavacem koji nas je malo uputio da uzmemo neki Hoover, platili smo ga nesto malo vise od 800 kn pa cemo vidjeti...nadam se da cu za koju godinu moc nekog savjetovat da njega kupi😉😁 Cure hvala vam na savjetima, sve sam prijedlogle proguglala 🤓
prije 22 dana, 22:57
1 2 Sljedeći