Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Suho ulje - preporuke

Zanima me koja suha ulja za lice/tijelo koristite i koja bi mogli preporučiti. Dosad sam koristila Nuxe i dosadio mi je pa bih htjela bih isprobati nešto drugo, a da isto tako ima lijep i ugodan miris. Melem je na tržište izbacio dva suha ulja, ali ne znam kakvi su, da li je neka od vas isprobala?
2018 09 02
> Eisen77: > Zanima me koja suha ulja za lice/tijelo koristite i koja bi mogli preporučiti. > Dosad sam koristila Nuxe i dosadio mi je pa bih htjela bih isprobati nešto drugo, a da isto tako ima lijep i ugodan miris. > Melem je na tržište izbacio dva suha ulja, ali ne znam kakvi su, da li je neka od vas isprobala? Ono od ruže ima barem meni preintezivan miris, ulje je samo po sebi ok, ništa posebno.
2018 09 02
Melemova nisam probala no meni su Olivalova ooodlicna :)
2018 09 02
Olival je meni bolje od Nuxe jako lijep miris brzo se upija cijena je duplo niza od Nuxe...Melem sam imala samo isprobala meni osobno ne pase miris ruze al tko voli isto nije lose :)
2018 09 02
Beach babe od La Piel by Lana Jurcevic, dode 150 kn s ukljucenom dostavom...meni definitivno najbolje a isprobala sam ih masu sto poznatih marki sto iz kucne radinosti...najbrze se upije, ima najljepsi miris i vrlo lagani decentni sjaj, skoro da se i ne vidi
2018 09 02
Hildegard Lux suho ulje. Ima ih na faceu, ima i kontakt tel. pa tako narucite. Stavlja se na mokru kožu nakon kupanja pa se puno lakse i brze razmaze. Jako jako fino, umjeren miris i nije potrebno svaki dan stavljati vec svaki drugi. Prirodni svi sastojci, a cijena je nesto manja od Nuxe ulja. Meni je top 8-)
2018 09 02
Hvala cure...dale ste više primjera pa ću svakako nešto kupiti od navedenog. :")
2018 09 02
Olival🤗
2018 09 03
kupi obično ulje u ljekarni, tipa kokos i super :D
2018 09 03
NIKEL - definitivno najbolja kozmetika koju sam probala <3
2018 09 08