Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Razmjena svečanih haljina

Pozdrav curke! Nisam bila u toku pa ne znam je li već bila tema poput moje. Ugl., došla sam na ideju o razmjeni svečanih haljina. Sigurna sam da se većina od nas ne voli 2 puta pojaviti u istoj haljini, a isto tako ne možemo si svaki put priuštiti kupovinu skupocjene haljine ili istu tu skupu haljinu ne možemo prodati za realnu cijenu. Zato bi bilo super kad bi smo napravile neku grupu, tipa na Facebooku, gdje bi svaka objavila fotke haljine koju bi htjela zamijeniti. Zanima me Vaše mišljenje o toj ideji? Mislite li da bi bilo dosta zainteresiranih?
2018 09 04
Evo ja bii :) al bilo bi bolje da je tema radije neg fejs, tu vidimo povratne i sve
2018 09 05
ideja ti je super!
2018 09 05
I ja bi 😄š
2018 09 05
Mislis da se zauvijek zamjenimo ili povrat? Ne znam bas kako bi funkcioniralo. Nekk bi slali krpe pod savrseno a ti njima naivno novu haljinu.. ili ti nebi nikad vratili, ili ak je za povrat dobijes unisteno nazad... na ovim krpicama sam se u zadnje vrijeme toliko toga nacitala o losim iskustvima/prevarama da sumnjam da bi to ista uspjelo..
2018 09 05
Slanju smeca od haljina je lako doskociti, zatrazite da na komadu papira rukom napise vas nick na krpicama (ili bilo sto drugo) i potom uz taj papiric da poslika haljinu iz svih kuteva, u krupnom planu. Ak se nekom ne da zezat s tim, to je savrseno legitimno, ali mislim da svaka osoba s postenim namjerama ne bi imala nista protiv tih dodatnih 10-ak minuta truda. Jednako za stanje haljine nakon vracanja.
2018 09 05
Super ideja😀 ili da se na jednu temu stavljaju ave svecane haljine..
2018 09 05
pa zabrana je na MK reklamirati najam haljina što bi upravo upravo bilo :/
2018 09 05
Meni iskreno ideja nije dobra. I mislim da ne bi bilo puno zainteresiranih. Zamjena jednom nošene haljine je ta da u ormar dobivaš drugu nošenu haljinu, i šta nakon toga? Hoće li biti zamjena npr.1,2,3,4....puta nošena haljina? I da li će svi biti iskreni?! Haljine koje se kupuju isključivo za jednu prigodu su na žalost najgora investicija u odjeću koju sam ja npr.prestala prakticirati i na svadbe odlazim obučena kao za izlazak bez skupih krinolina. Podržavam vjenčanja i maturalne, to valjda ima neki prolaz, a onda imamo krpice gdje stavimo oglas : prodaja, zamjena ili poklanjanje pa prodaš za koliko možeš, mjenjaš za bilo šta drugo ili pokloniš. Ako se otvori tema za haljine, zašto ne bi i za sve skupocjene čizme, skupe torbe, tako da- po meni ni to nije dobra ideja.
2018 09 05
> Aveira: > Slanju smeca od haljina je lako doskociti, zatrazite da na komadu papira rukom napise vas nick na krpicama (ili bilo sto drugo) i potom uz taj papiric da poslika haljinu iz svih kuteva, u krupnom planu. Ak se nekom ne da zezat s tim, to je savrseno legitimno, ali mislim da svaka osoba s postenim namjerama ne bi imala nista protiv tih dodatnih 10-ak minuta truda. > Jednako za stanje haljine nakon vracanja. Ja govorim o osobama koje nemaju postene namjere. Pa moze ju ona uslikati bez da se vidi potrgano ili uflekano i posalje Vam i sta onda? Otvaranje tema o prevari, a neke cure ce prodati obraz za 50kn ili haljinu.. koliko ljudi je pokrala Ana Mate na razno razne lazi.. ja nemam nista protiv teme al mislim da zbog takvih ljudi nece funkcionirati :(
2018 09 05
Iako imam potrebe za povremenim promjenama svečanijeg ili elegantnijeg outfita, ne bih se na ovakav način upuštala u razmjene. Suviše riskantno mi se čini. Kako su korisnice već navele: kupiš, nosiš, prodaš dalje... odnosno zamijeniš za bilo što, regularnim, uobičajenim putem.
2018 09 06