Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Preporuke za film

Pozdrav cure, možete mi preporučiti neki dobar film, može sve osim horora :D
2018 09 05
Zadnji koji sam pogledala, a da me bas odusevio,to je film upgrade 2018. Iako pise da je horor, ja bih rekla da nije, više je sci-fi i akcija :) Svakako pogledaj, sestri se isto svidio. ili nocturnal animals 2016. krimi / drama
2018 09 05
Nocturnal animals je divan film. Tom Ford je genije, čega god se dohvatio :") <3
2018 09 05
Meni je super od ovih novijih Mamma Mia 2 i Oceanovih 8, a danas mi je kolegica preporučila film Dječak u prugastoj pidžami. Kaže da je tužan i emotivan, ali predivan :)
2018 09 05
The sinner, what happened to Monday
2018 09 05
Adrift 🤗
2018 09 05
> petra95zg: > Meni je super od ovih novijih Mamma Mia 2 i Oceanovih 8, a danas mi je kolegica preporučila film Dječak u prugastoj pidžami. Kaže da je tužan i emotivan, ali predivan :) Za Dječak u prugastoj pidžami se morate jako dobro psihički pripremiti, nisam mogla doći sebi 3 dana, stvarno izvrstan film ja preporučujem francuski film s dva nastavka- Bitka za vodu...inače nitko živ ga nije gledao pa nek se javi netko tko ga je ipak gledao...
2018 09 05
'Dječaka u prugastoj pidžami' sam čitala i - iako je knjiga divna - jedva sam preživjela, pa film neću ni pokušati gledati :'(
2018 09 05
> sanjaurban: > > petra95zg: > > Meni je super od ovih novijih Mamma Mia 2 i Oceanovih 8, a danas mi je kolegica preporučila film Dječak u prugastoj pidžami. Kaže da je tužan i emotivan, ali predivan :) > Za Dječak u prugastoj pidžami se morate jako dobro psihički pripremiti, nisam mogla doći sebi 3 dana, stvarno izvrstan film > ja preporučujem francuski film s dva nastavka- Bitka za vodu...inače nitko živ ga nije gledao pa nek se javi netko tko ga je ipak gledao... Jesi li sigurna da se film zove 'Bitka za vodu'? Još bolje - znaš li njegov francuski naziv? Jer, kopam i tražim ga po netu, rezultati - nula.
2018 09 05
Film - Mandira Filozofu :) <3
2018 09 05
> gitadevi: > 'Dječaka u prugastoj pidžami' sam čitala i - iako je knjiga divna - jedva sam preživjela, pa film neću ni pokušati gledati :'( I ja sam čitala knjigu, a nisam film pogledala, ali hoću.
2018 09 05
Ja baš gledam Ocean's 8, a počela sam i I feel pretty. Inače fora komedijica mi je Overboard. Dobri su mi filmovi i Arrival, Hell or high water, Interstellar, Midnight in Paris, Gone girl, The men form Uncle. Od komedija mi je fora Crazy stupid love, Hall pass, New in town. Lijep mi je i Kradljivica knjiga i Hachi: A Dog's Tale (za one kojima se plače). Ako volite dokumentarce i pingvine pogledajte March of the Penguins (2005) koji je i osvojio Oscara 2005 za najbolji dokumentarni film. Film dušu dao za plakanje. Ma nešto predivno.
2018 09 05
Hvalaa svima, cim pogledam koji javim dojmove :")
2018 09 06
> gitadevi: > > sanjaurban: > > > petra95zg: > > > Meni je super od ovih novijih Mamma Mia 2 i Oceanovih 8, a danas mi je kolegica preporučila film Dječak u prugastoj pidžami. Kaže da je tužan i emotivan, ali predivan :) > > Za Dječak u prugastoj pidžami se morate jako dobro psihički pripremiti, nisam mogla doći sebi 3 dana, stvarno izvrstan film > > ja preporučujem francuski film s dva nastavka- Bitka za vodu...inače nitko živ ga nije gledao pa nek se javi netko tko ga je ipak gledao... > Jesi li sigurna da se film zove 'Bitka za vodu'? Još bolje - znaš li njegov francuski naziv? Jer, kopam i tražim ga po netu, rezultati - nula. Je, takav je nekakav prijevod prvog dijela iako imamo problema s prijevodima francuskih naslova.. 1.dio JEAN DE LA FLORETTE 2.dio MANON DES SOURCES <3
2018 09 06
Ruski "LED" <3
2018 09 06
1 2