Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Higijenski minimum

Kolko traje dana i po danu vremenski to predavanje?🙄🙄 Hvala
2018 09 07
3-5 dana po 1-2h
2018 09 08
Kad sam ja išla trajalo je pet radnih dana , pon-petak po cca dva sata. U Zavodu za javno zdravstvo na Mirogojskoj cesti. I bilo je obavezno prisustvovati predavanjima.
2018 09 09
Mi imamo 2 dana po 1 sat...pisalo se 4 dana po 2 sata. Šta reći nego čisto uzimanje love...nizašta!!
2018 09 10
> ProudMary: > Mi imamo 2 dana po 1 sat...pisalo se 4 dana po 2 sata. Šta reći nego čisto uzimanje love...nizašta!! i tako svake 4 godine kao da u 4 godine zaboravis osnove higijene pa prestanes prati ruke i sl. :D
2018 09 11
> tratinchica123: > > ProudMary: > > Mi imamo 2 dana po 1 sat...pisalo se 4 dana po 2 sata. Šta reći nego čisto uzimanje love...nizašta!! > i tako svake 4 godine kao da u 4 godine zaboravis osnove higijene pa prestanes prati ruke i sl. :D Za mene je to čisto oduzimanje love. Ja kao quality manager znam o tome više nego moj predavač (nažalost). Pa je za mene koja znam više, isto predavanje skuplje za 50 kn. Pitala sam zašto...odgovora naravno nema! Također držim mjesečno predavanja u firmi svojim kolegama, fokusirana na naš posao, a ne da slušaju o crnom i bijelom suđu (ne bavimo se ugostiteljstvom) i šeme iz vladavine mog pradjeda. Nažalost, samo se u Hrvatskoj to provodi!
2018 09 11