Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nestaju slike na oglasima iz 2016.g.

Ovo ja zapravo pitanje za admina stranice. Primijetila sam da na dosta oglasa iz 2016.g. su nestale slike, a kad se uđe u oglas, je vidljiva jedna ili dvije slike. Jeli to ono čišćenje stranice najavljeno prije mjesec-dva, brisanje svih slika postavljenih prije 2017.g.?
2018 09 08
o tome vam piše u rubrici "objave, novosti..." pod nazivom "artikli idu u penziju"
2018 09 08
Hvala, nisam bila sigurna je li se o tome radi, ili je, s obzirom na razne probleme u zadnje vrijeme, nešto drugo u pitanju.
2018 09 08
To je novo-stara situacija.Pobrisali su ,opet,slike artikala,drugih.One prošle sam nanovo slikala.Baš slatko od njih :@
2018 09 08
Da pobrisu krivo tagirane i puste zaruse radi kojih ne mozemo nista naci il se snervamo prilikom pretrage ucinili bi mnogima uslugu. A ti bi mozda dosli pameti. Ovako brisu nesto sto je jos u prodaji. Sramota.
2018 09 11
Ubacis Zara i dobijes 50% krivo tagiranih, eto materijala za brisanje i prostora na serveru
2018 09 11
Bolje da pobrisu one na kojima pise PRODANO. Samo uz Zaru stvaraju nered!
2018 09 14
> TeaCaric: > Da pobrisu krivo tagirane i puste zaruse radi kojih ne mozemo nista naci il se snervamo prilikom pretrage ucinili bi mnogima uslugu. A ti bi mozda dosli pameti. Ovako brisu nesto sto je jos u prodaji. Sramota. Potpisujem!
2018 09 17