Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Poklanjam 15 knjiga

Kao što naslov kaže.. Sve su pročitane po nekoliko puta i sad ne znam kud bi s njima, u stanu mi kronično fali prostora a znam da ih po 100ti put ne budem čitala. Pa neka nekog drugog razvesele :) Bila bi poželjna primopredaja - zapadni dio grada. Imate na profilu oglas sa slikama svih naslova
prije 13 dana, 12:17
ako su krimići, evo me.
prije 13 dana, 23:12
Pozdrav cure! Obzirom da sam dobila jako puno upita za knjige, ne mogu svakoj pojedinačno odgovarati pa pišem ovdje - knjige su poklonjene prvoj koja se javila :) Primopredaja je dogovorena za iduci tjedan, pa ako slučajno odustane postaviti cu ponovo oglas :)
prije 13 dana, 09:24
Veseli me što postoji toliki interes za knjige :-) (profesionalna deformacija) ;)
prije 13 dana, 09:26
Cure, ja bih isto poklonila, potrebno je samo platit poštarinu tiskom (L paket) ili ih pokupit ako ste iz istog grada, poklanjam sve jednoj osobi: 12 naslova od kojih su 9 knjige mekog uveza, a 3 knjižice koje u sebi imaju cijelo djelo, ali su u takvom obliku. Knjižice: R.L.STINE: Noćne igre R.L.STINE: Miss maturalne zabave R.L.STINE: Plima Knjige: R.L.STINE: Mjesečarka R.L.STINE: Tajna soba R.L.STINE: Nestali R.L.STINE: Božićna strava R.L.STINE: Tulum do jutra R.L.STINE: Mačka R.L.STINE: Ružni snovi TESSA GRATTON: Magija krvi KATHY REICHS: Rituali smrti
prije 8 dana, 22:20
Poklonjeno!
prije 3 dana, 17:21