Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Veliki jeftini lotovi odjece

Pozdrav svima, Imam zanimljiv prijedlog. Danas sam slagala svoj ormar koji puca po savovima i sjetila sam se jedne odlicne ideje! Vjerujem da ima vise zena koje vole kupovati kao moja mama, ja i seka. Prijedlog je sljedeci: Posto imam jako puno robe koju ne nosim, odlucila sam ju prodati u velikim lotovima 10+ Kosulje, haljine, majice, stikle itd Napravila sam za sad lot haljina 20 haljina - 300kn ( ispadne 15 po haljini sto je stvarno jako jeftino i mozda nekoga usreci) Planiram objaviti lot svega kosulja,majici,stikli,hlaca,vesti i tako svaki dan nesto drugo da se rijesim odjece a neko bi mozda volio proci jeftino i dobiti puno stvari. Ako nekome treba nesto prije objava neka se javi. Posto nestignem tolku kolicinu robe slikati zasebno i imala bi 1000 strana na krpicama a kome se to da listati slobodno mi se javite ako traze vecu kolicinu bilo koje odjece. Sta kazete?
prije 13 dana, 21:09
Primjetila sam da lotovi baš i ne idu...više ljudi kupuju jednu stvar koja im treba...
prije 13 dana, 23:07
Slažem se sa Viki.Ali probaj staviti 3-4kom,pa ćeš vidjeti kako ide.
prije 13 dana, 23:18
Možda bi i išlo ako je sve u lotu iste veličine
prije 13 dana, 23:20
Niveslalic trebali bi staviti na lot cijenu lota a ne cijenu haljine pojedinacno..znam da Vam je u cilju privuc ljude ali za lotove se po pravilu stavlja cijena lota Ispravite me ako grijesim
prije 13 dana, 23:29
Hvala na savjetima
prije 13 dana, 23:33
> dirdir92: > Niveslalic trebali bi staviti na lot cijenu lota a ne cijenu haljine pojedinacno..znam da Vam je u cilju privuc ljude ali za lotove se po pravilu stavlja cijena lota > Ispravite me ako grijesim U pravu si..
prije 13 dana, 23:40
Prodaju lota uprska jedan nepozeljan komad u njemu,otprilike..tesko je sloziti lot da bas sve u njemu nekome treba.Sto veci lot,veca mogucnost za neuspjeh.Ali,sretno.
prije 13 dana, 23:45
I ako je lot tako velik ne može se uploadati toliko slika, ne znam bi li netko na slijepo kupovao tih 15 haljina Više vremena izgubite da svakom ponaosob u inboks šaljete slike svake haljine sprijeda, straga, etikete, mjere itd
prije 13 dana, 23:54
> teodora1: > Prodaju lota uprska jedan nepozeljan komad u njemu,otprilike..tesko je sloziti lot da bas sve u njemu nekome treba.Sto veci lot,veca mogucnost za neuspjeh.Ali,sretno. Da , ovo je istina.
prije 13 dana, 00:41
> NivesLalic: > Hvala na savjetima ...ali ću ih ignorirati. Lol. Osobno, nikada ne bih kupila 10 rabljenih haljina, majica, hlača ili čega god u lotu za tri glave što ne znači kako neće drugi. Na tvome bih mjestu ipak oglasila svaku posebno, zbog mjera i fotki, odredila cijenu, a kupilice si slažu same lotove onih haljina koje žele. Cijenu lota od 2, 3, 5, 10, 20 ili 80 haljina također bih definirala u oglasima ili opisu. No, prije svega bih poslušala savjet korisnica o izražavanju cijene lota i korigirala to.
prije 13 dana, 08:49
Da, mislim da bilo bi dobro da is kupac sam odabere što će kupiti u lotu...jer ovako kupuješ stvari koje ti ne trebaju... :")
prije 13 dana, 09:01
Ja sam u par navrata trazila lotove koji sadrze zaista vise komada, ali sve sto sam vidjela to su artikli koji nisu ni za stavit u prodaju za po 15 kn... znaci smatram da to ide ovako ‘zao mi je baciti, ajde stavit cu u lot’ I onda kad dodje roba i cure pozale i zazale tih ‘sitnih 50-60 kn prodavacica uredno uz ispriku da komentar tipa a sta ste htjeli za te novce, dobro ste i prosli.. i naravno povrat ne rade cast izuzetcima zaista. 😊
prije 12 dana, 11:53
Ja nikad nisam kupila ništa u lotu. Jednostavno, nisam uspjela sastaviti ni dva artikla da mi se sviđaju/trebaju mi, a da mi netko ponudi 15 komada bilo čega - pobjegla bih glavom bez obzira ;)
prije 12 dana, 12:40
Bolje oglasiti pojedinačno za manji iznos, ako se nekoj kupilici svide i druge stvari, lako dogovorite cijenu za više artikala. Ne vidim da bi netko kupio 20 haljina odjednom i to još na neviđeno.
prije 12 dana, 13:06
1 2 3 Sljedeći