Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Keratin za brazilsko ravnanje kose

Bok bok :) Samo sam htjela istražiti ako se na tržištu pojavio neki keratin za brazilsko kose koji je povoljniji od Cocochocoa, a da je jednako učinkovit? Molim pišite iskustva, hvala! :)
2018 09 16
Ja sam prije 20-tak dana prvi put bila na tretmanu u frizerskom salonu, bila je ponuda na Crno jaje x-), i s obzirom na cijeli proces, 2 i po-3 sata posla, ne pada mi na pamet to sama radit. A rezultat je odličan i bez feniranja ili peglanja, sada samo operem kosu, počešljam lagano dok je regenerator na njoj,i sušim na zraku.
2018 09 17
Ja sam prije 2 godine radila sama, odnosno frendica mi je radila i bilo je super :D Tako da ću i ovaj put sigurno radit sama. Samo me zanima je li itko naručivao neki povoljniji keratin od Cocochocoa i kakva su iskustva? Mislim, smatram da je omjer cijene i kvalitete u redu, ali vidim da na ebayu ima i jeftinijih varijanti, pa zašto ne kupit tu ako je isto...
2018 09 17
Nije svaki keratin isti i ja osobno ne bi riskirala. Nakon nekih je kosa dosta unistena, a da ne govorimo o isparavanju stetnih tvari pri stavljanju u kosu. Ja sam vidila keratinske tretmane po salonima od cca 500 pa sve do 2000 kn. Ja sam prosle godine radila sa kerastaseovim keratinom, papreno sam platila, al je rezultat nadmasio sva ocekivanja. Sad skupljam za opet napravit. Cocochoco nisam probala, al sam cula dosta cura da ga hvali
2018 09 17
Gledala sam i ja na ebay-u, ali su mi malo sumnjive te jeftinije varijante, a Cocochoco ne znam koliko je dovoljno za jedan tretman, jer mi se ne čini baš isplativo u odnosu na cijenu u frizerskom..
2018 09 17
Ja imam ful gustu kosu, i kad sam imala kosu do ramena uzela sam 100 ml i bilo mi je ostalo ako se dobro sjećam 1/2 ili 1/3. To pakiranje od 100 ml me je koštalo 30 USD Ne znam kakve su sada cijene u frizerskim salonima?
2018 09 17
To, ako se potroši samo 50 ml je isplativo, jer na ebay-u je trenutno najniža cijena tretman 100 ml + 150 ml šampon za dubinsko čišćenje za cca 30 usd, a ja sam na toj akciji platila oko 320 kn, što je osim tretmana, uključivalo i još jedan dolazak nakon 72 sata, za pranje i peglanje kose, ako se eventualno nešto zakovrčalo. Ali ja sam smotana da b to sama radila, pa ću ipak radije svako 3-4 mjeseca u salon ,:)
2018 09 17
> a ja sam na toj akciji platila oko 320 kn, što je osim tretmana Pa to je skroz pristupačna cijena, da.
2018 09 17