Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak......

Dosao mi je paket prije 3 dana, isla sam ga podignuti ali bilo je zatvoreno. Pose na vratima da zbog bolesti rade do 14 sati, a ja svaki dan radim do 15 😐 nemogu ga podignuti, nakon koliko dana veate paket natrag?? I koja je procedura onda, zna li netko?
2018 09 18
Ako se ne varam paket kod njih stoji pet radnih dana...onda se vraca natrag posiljatelju
2018 09 18
Hej, imala isti problem, teta koja radi tamo mi rekla kako paket zadrzavaju 10 dana, ako ga nitko ne podigne vracaju ga posiljatelju. :)
2018 09 18
Koliko na kraju? 5 ili 10 😯
2018 09 18
10 dana od zaprimanja, a onda se vraća pošiljatelju.
2018 09 18
Probajte zamoliti mamu / sestru / decka / susjedu da Vam pokupe paket. Tako je meni mama pokupila paket jednom kad sam bila bolesna, samo je pokazala moju i svoju osobnu i objasnila situaciju i teta joj je dala paket :)
2018 09 18
14 dana. ☺️
2018 09 18
U tisku mi je rečeno da je samo potrebno imati osobnu iskaznicu primetelja ( i ja bila bolesna, pa je druga osoba bez problema preuzela ).
2018 09 18
Jos me nikad na niti jednom tisku nisu trazili osobnu tako da mozes i bez proci
2018 09 19
Mene isto nikad nisu tražili osobnu, a daju svakom kog pošaljem po paket (jednom čak i kolegi s posla)- ni njih nitko ništa ne traži- valjda prednost malog mjesta;-)
2018 09 19
A možete nazvati službu za korisnike i objasniti situaciju, pa zatražiti da paket zadrže dulje od uobičajenog ili ga preusmjere na neki drugi kiosk. Ja sam jednom tražila da mi preusmjere pošiljku i izašli su mi u susret, bez ikakvih problema.
2018 09 19
Nada je dala odličan prijedlog. Paket se može preusmjeriti na drugi Tisak. Objasnite situaciju i moraju vam izaći ususret, jer su promijenili radno vrijeme. Što se tiče osobne, možete probati da netko drugi podigne paket umjesto vas. Ali svaka teta na Tisku ima svoja pravila. Neki dan sam podignula paket, dala osobnu i još me pitala kako se zovem i pogledala u mene pa u osobnu da se uvjeri, dok nekad osobna ni ne treba.
2018 09 19
I meni momak skupi paket, zamolite nekog da ga pridigne umjesto vas😊
2018 09 19
> LadyLS: > I meni momak skupi paket, zamolite nekog da ga pridigne umjesto vas😊 Na mom Tisku, da me ispričaš na izrazu - seru i kad mi rođena mater dođe pokupit paket. Evo zadnji put joj ni nisu dali da ga pokupi. Btw Njoj su rekli da paket može stajat 10 dana.
2018 09 19
Ma kopirajte osobnu ili ju dajte članu obitelji i neka pokuša pokupiti paket. Inače, meni su uvijek, ali uvijek i u Zg davali ako sam znala šifru paketa ili pokazala SMS (ili npr screenshot) SMS-a sa šifrom paketa i obaviješću da je stigao.
2018 09 20
1 2