Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Što vam najviše smeta...?

Dugo sam na krpicama, nekad aktivnija, nekad potpuno odsutna, no od kad stranica postoji korisničko iskustvo je permanentno obilježeno nekim problemima. Stranica je funkcionalna. Uglavnom :). No, korištenje je malo-malo otežano. Nepregledno. Pri podizanju slika, tagiranju... postoje ograničenja pa moraš sam po sistemu pokušaja i promašaja utvrditi koliko čega je potrebno da bi se artikl uspješno stavio u prodaju. Ne postoji sistem zaštite prodavača i kupaca od prevara, itd. Kad temelj od početka nije napravljen kako treba, svaki pokušaj popravljanja je prilično jalov. Što vama najviše smeta, što biste promijenili, što vam je bezveze, a što jako korisno...?
2018 09 21
> MorskoPrase: > Dugo sam na krpicama, nekad aktivnija, nekad potpuno odsutna, no od kad stranica postoji korisničko iskustvo je permanentno obilježeno nekim problemima. Stranica je funkcionalna. Uglavnom :). No, korištenje je malo-malo otežano. Nepregledno. Pri podizanju slika, tagiranju... postoje ograničenja pa moraš sam po sistemu pokušaja i promašaja utvrditi koliko čega je potrebno da bi se artikl uspješno stavio u prodaju. Ne postoji sistem zaštite prodavača i kupaca od prevara, itd. > Kad temelj od početka nije napravljen kako treba, svaki pokušaj popravljanja je prilično jalov. Što vama najviše smeta, što biste promijenili, što vam je bezveze, a što jako korisno...?
2018 09 21
Poštovani,skoro mjesec dana imam poteškoća sa logiranjem na krpice,sad i preko mobitela već par dana šteka...što se događa? Da li još netko ima ovakvih problema?
2018 09 21
Kao što sam napisala, štekanje je permanentno stanje. Ovisi o previše faktora da li će vam stranica raditi ili ne.
2018 09 21
Osim ovih tehničkih stvari, jer su očito zaposlili informatičara koji nema pojma radit svoj posao, a ne govori ni hrvatski pa briše teme po Forumu kako mu dođe, pa izbriše i one najbitnije, najgora stvar je što su postavili pravila kojih se ni sami ne pridržavaju, npr. svakodnevno izlaze krivo tagirani oglasi i slike sa neta u oglasima, rasprodaje i sl. Jeli stvarno tako teško zaposlit nekoga tko bi bio zaposlen puno radno vrijeme i uredno sve to čistio/brisao na dnevnoj bazi, umjesto da kao sada, jednom mjesečno uđe i pobriše 10-tak oglasa. Ili npr. odgovaranje na poruke, ja sam prije 10 dana poslala adminki poruku, na koju još nisam dobila odgovor :/ . Kad bi mi trebala odgovoriti, sljedeće godine ,:(
2018 09 21
Pozdrav..meni isto šteka kad se želim ulogirati..ali sam skužila da kad prebacim na mobilne podatke odmah se ulogiram,a dok sam na WiFi , vrti unedogled,kad se prijavim prebacim opet na WiFi o sve opet radi... Pa ako kome može pomoći ova info .. 😊
2018 09 21
Meni osobno ne smetaju slike sa neta, pod uvjetom da nisu jedine slike artikla koji se prodaje. A krivo tagiranje je koma. Ukucam u tražilicu isključivo jedan pojam, brend recimo i izbaci mi hrpu stvari koje me ne zanimaju. To me baš snerva. Korisnice bi trebale biti svjesne da neće prodati brže krivo tagirane stvari. I ono... LIKE whatever. Mislim napiši h&m, a ne "like armani", džizs.
2018 09 21
Preinake koje su ucinjene zadnjih dana na stranici su cist promasaj.Dio sadrzaja mi je prekriven drugim sadrzajem,slike ne mogu otvarati,povratnu ne mogu poslati...
2018 09 21
Tu sam od 2013., s tim da me jedno vrijeme zbog posla nije bilo..nedavno sam se vratila i ne vidim neke wow promjene u odnosu na 5 godina prije. 🙄 ili grijesim 😅😂😂😂 Uglavnom, najvise me smeta trazilica u kojoj trazim nesto, npr kaput zara, a izbaci mi vjencanicu, parfem, kucu, prase..nista s nicim 🙄
2018 09 21
A, koliko vas uopće otvara one kolekcije i blog? Jel' to za išta korisno?
2018 09 21
> MorskoPrase: > Meni osobno ne smetaju slike sa neta Poanta je da bi za sve trebala vrijediti ista pravila, a one koje imaju slike s neta u startu su u boljoj poziciji od onih koje nemaju. Ne prodaju svi robicu kupljenu prije mjesec dana, tj. velika većina ne prodaje, pa da mogu skinuti slike sa neta.
2018 09 21
Tehnicki problemi kojih vec neko vrijeme vise ima nego nema😬
2018 09 21
> vedranapv: > > MorskoPrase: > > Meni osobno ne smetaju slike sa neta > Poanta je da bi za sve trebala vrijediti ista pravila, a one koje imaju slike s neta > u startu su u boljoj poziciji od onih koje nemaju. > Ne prodaju svi robicu kupljenu prije mjesec dana, tj. velika većina ne prodaje, pa da mogu skinuti slike sa neta. Ni ne traže svi robicu kupljenu prije mjesec dana:) iz mojeg iskustva kupca, a puno više kupujem nego što ovdje prodam, slike s neta nisu nikakva garancija bolje pozicije jer mene kao kupca zanima realno stanje predmeta. Češće me slike s neta odbiju. Ali svi smo različiti pa ne mogu govoriti nego u svoje ime.
2018 09 21
Mene žulja što mi je unazad tri dana u google chromeu sve razvučeno ko kišna glista, a avatari su veličine jabuke od pol kile.
2018 09 21
Meni smeta što se ne brišu krivo tagirani oglasi, slike s neta itd. Postoje teme na kojima se to uredno prijavljuje, ali očito to nitko ne gleda. Korisnica koje krše pravila uvijek će biti, zbog toga treba brisati oglase na dnevnoj bazi, a ako netko više puta prekrši pravila, blokirati. Ovako većina to radi jer im prolazi i jer se ne sankcionira, a korisnice koje se drže pravila ispadaju budale. E, i smeta mi što ponovno moram stavljati oglase stavljene od 2012-2016, nakon što sam u njima već obnovila sve slike kad je to počelo štekati jer je bilo rečeno da je dovoljno samo uploadati nove slike :/
2018 09 21
1 2 3 4 5 ... 6