Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne vidim poruke radi slike?? :(

Molim pomoć ili ako se već netko susreo sa istim problemom pa uspio riješiti da mi kaže KAKO?? Znači,problem je kada se logiram preko mobitela na Krpice,ne mogu vidjeti niti jednu jedinu poruku jer mi slike avatara prekrivaju cijelu poruku..Ne da mi se stalno visiti na računalu,tu sve štima ali navikla sam nekako na mob a i lakše mi je preko mobitela učitavati nove artikle.. Što da radim,zna li itko? Hvala :)
2018 09 25
Meni se to nikad nije desavalo. Al bila je neki dan tema, nekima se isto to dogadalo.
2018 09 25
Meni je danas isto tako 😁 vidim 3 slova i ogromnooooh smajlica 😂
2018 09 25
Meni radi kad otvorim link iz maila koji dobijem kad netko odogovori na poruku. Ostanem u tom "layoutu" od maila, i tako mi je sve normalno. To je preko mobitela, koristim gmail i google chrome. Na kompu mi je sve normalno, zasad.
2018 09 25
Preko normalnog googla ne mogu vec tjedan dana,preko crome ide super.Probajte tako
2018 09 25
I meni se isto događa, mislim na mobitel 😥
2018 09 25
Isti problem i kod mene. Koristim Safari preko iPada. Uz to mi ne učitava slike i sva slova i sličice su čudni.
2018 09 25
Meni se to događa unazad par dana već, ali i cijela stranica kada uđem mi je iskrivljena, ništa nije na mjestu, slova su pomaknuta itd. pretpostavljam da su u pitanju (opet) neki radovi na stranici ,:(
2018 09 25
radi ako se prijavite preko nekog linka...( tipa u google trazilicu upisete jaknu ili sli... odete na slike i tamo kliknete taj oglas... ili neki oglas preko fejsa) .. onda radi drugacije ne... ja imam isto taj problem... i idem preko linka
2018 09 25
I meni je stranica svka nekako čudna. U oglasima koje gledam ne otvara mi slike proizvoda, samo onu prvu. Poruke isto ne vidim zbog sličica.
2018 09 25
Isti problem nadam se da će se riješiti....
2018 09 25
Ne vidim ni jednu fotkicu na Krpicama unatrag tri , cetiri dana😔
2018 09 25
Sve opcije sam isprobala,hvala svima na savjetima ali eto,ništa nije pomoglo :( baš me jako živcira to,nadam se da će nešto poduzeti po tom pitanju BRZO! :@
2018 09 26
Pozdrav cure, meni se isto dešavalo na mobitelu ali od kada koristim google chrome sve je u redu, normalno učitavam slike, uglavnom sve funkcionira, sretno!
2018 09 26
> Evoimene: > Sve opcije sam isprobala,hvala svima na savjetima ali eto,ništa nije pomoglo :( baš me jako živcira to,nadam se da će nešto poduzeti po tom pitanju BRZO! :@ Također, ništa ne pomaže. Jedina opcija mi je Chrome na laptopu, ali onda moram slikat fotićem pa prebacivat slike na komp pa traži, slaži. Oduzima mi dragocjeno vrijeme... :|
2018 09 26
1 2