Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

> Vjestica777: > Eto morala sam otvorit ovu temu jer naprosto ne vjerujem svojim očima, a znam da ima sigurno jakoo puno cura koje se samnom slažu! Torbe markirane s cijenama od 4000kn čak i 8000kn???? Pa većina ljudi koji su zaposleni u našoj državi ne mogu zaraditi 8000kn ni za 3 mjeseca! Shvaćam netko ima više novaca , netko manje, to je tako uvijek bilo i biti će. Nema se bogataš što hvalit s onim što ima niti se sirotinja treba sramit jer nešto nema! Ja imam prijateljicu kojoj pomažem, imam tu i oglas postavljen za poklanjanje i moram priznat da mi se nekoliko predivnih cura javilo i o vlastitom trošku poslalo paketiće s nešto odjeće da pomognu. Ovim putem još jednom ću im izreč hvala! Ali te cure koje su poslale isto nisu "Sanaderove kčeri" ali su pomogle!!! Žalosno da onaj tko ima punooo nebi dao niti jednu poderanu čarapu! Ovu temu otvaram baš zbog jedne rasprave na jučerašnjoj sličnoj temi (koja je sada uklonjena) gdje su cure jačeg imovinskog stanja počele pljuvat po nama slabijeg, omalovažavale i čak sam dobila dojavu da su slale i privatne poruke curama te ih vrijeđale.. To meni ne graniči s zdravom pameti! Uostalom ruku na srce ja da imam toliko novaca da si kupim oriđiđi chanel torbu, onda bi ju nosila dok ju ne bi iznosila, i bacila bi ju na kraju u kanu za smeće! + Da imam toliko novaca ne bih se nikad niti pojavila na krpicama , što bih onda uzimala rabljenu odjeću ili se mijenjala ili bilo što slično.. otišla bih tako visokog nosa u butik kupila si novo što mi treba i bok.
2023 05 13
Potpisujem sve navedeno, ali sam i pomalo skepticna i mislim da je to neka podvala.
2023 05 13
> Ppet_ra: > Joj skuzila sam kako ekipa masovno prodaje nosenu robu za po svega par eura nizoj cijeni, ili cak istoj kao sto je u ducanu... mozda racunaju na one koji ne znaju kakva je cijena u ducanu? Pohlepa ili jos osoba nije spremna odvojiti se od komada odjece i stavi neku ludo visoku cifru, pa ako netko odluci kupiti bude ''a ok, neka se proda, dobila sam puno para za to''. > Ali... Da li vrijedi i obrnuta situacija? ,:) npr. da netko ne zeli kupiti stvari jer ih netko prodaje po smijesno niskim cijenama pa misli da ce biti zakinut sa kvalitetom/izgledom odjece? evo vec neko vrijeme prodajem i tu i na FB (stavim identicne stvari i iste cijene) svakakvih marki (NY, H&M, Bershka... ocuvano, nesto i sa etiketom) prvo po 3€ pa 2€ i sad 1€, cisto da se rijesim i da imam sitnog u dzepu (studentski zivot), i svaki puta kada smanjim cijenu mi se sve manje ljudi javlja x-)
2023 06 03
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/210cb2df7fbd1033d513748ad083650b.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0e4078a4e4ccfb509838564b878312c0.jpg) To pretjerivanje s cijenama ide u nedogled... prva slika je s Bestsecret, duga je od krpičarke
2023 06 09
> Vjestica777: > Eto morala sam otvorit ovu temu jer naprosto ne vjerujem svojim očima, a znam da ima sigurno jakoo puno cura koje se samnom slažu! Torbe markirane s cijenama od 4000kn čak i 8000kn???? Pa većina ljudi koji su zaposleni u našoj državi ne mogu zaraditi 8000kn ni za 3 mjeseca! Shvaćam netko ima više novaca , netko manje, to je tako uvijek bilo i biti će. Nema se bogataš što hvalit s onim što ima niti se sirotinja treba sramit jer nešto nema! Ja imam prijateljicu kojoj pomažem, imam tu i oglas postavljen za poklanjanje i moram priznat da mi se nekoliko predivnih cura javilo i o vlastitom trošku poslalo paketiće s nešto odjeće da pomognu. Ovim putem još jednom ću im izreč hvala! Ali te cure koje su poslale isto nisu "Sanaderove kčeri" ali su pomogle!!! Žalosno da onaj tko ima punooo nebi dao niti jednu poderanu čarapu! Ovu temu otvaram baš zbog jedne rasprave na jučerašnjoj sličnoj temi (koja je sada uklonjena) gdje su cure jačeg imovinskog stanja počele pljuvat po nama slabijeg, omalovažavale i čak sam dobila dojavu da su slale i privatne poruke curama te ih vrijeđale.. To meni ne graniči s zdravom pameti! Uostalom ruku na srce ja da imam toliko novaca da si kupim oriđiđi chanel torbu, onda bi ju nosila dok ju ne bi iznosila, i bacila bi ju na kraju u kanu za smeće! + Da imam toliko novaca ne bih se nikad niti pojavila na krpicama , što bih onda uzimala rabljenu odjeću ili se mijenjala ili bilo što slično.. otišla bih tako visokog nosa u butik kupila si novo što mi treba i bok. SVAKA CAST!PODUPIREM!DIJELIMO MISLJENJE!👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪
2023 06 18
Dio tih stvari koje su brendirane i sa visokim cijenama me uopće i strah kupiti jer mi izgleda kao da nisu original tj. ne znam ni sama. Nekad je u oglasu naglašeno da nije original, ali onda vidim sličan artikl po višoj cijeni i u opisu nije napisano ništa. Mislim da ću radije nositi svoju "no name" torbicu :D
2023 06 25
> kroshe: > Dio tih stvari koje su brendirane i sa visokim cijenama me uopće i strah kupiti jer mi izgleda kao da nisu original tj. ne znam ni sama. Nekad je u oglasu naglašeno da nije original, ali onda vidim sličan artikl po višoj cijeni i u opisu nije napisano ništa. Mislim da ću radije nositi svoju "no name" torbicu :D Nisam neki ekstra poznavatelj originala i zaista mi se može podvaliti dobra kopija. Ali češće mi je bio slučaj da sam ovdje kupila original robu s greškom nego kopiju. Baš je puno robe s tvornickom greškom koja nije nigdje naglašena. Npr. kupila sam UGG koje se nisu razgazile, to su mi 6. UGG koje imam, sve prije su kupljene u trgovinama, ove su bile prve i zadnje na krpicama. Kupila sam Michael Kors torbu, podstava unutra 3 puta veća i nagužvana, također 10-a torba od Korsa, druga na Krpicama, sve prije nje kupljene preko Michael Kors global stranice.
2023 06 25
> Zanely: > > Vjestica777: > > Eto morala sam otvorit ovu temu jer naprosto ne vjerujem svojim očima, a znam da ima sigurno jakoo puno cura koje se samnom slažu! Torbe markirane s cijenama od 4000kn čak i 8000kn???? Pa većina ljudi koji su zaposleni u našoj državi ne mogu zaraditi 8000kn ni za 3 mjeseca! Shvaćam netko ima više novaca , netko manje, to je tako uvijek bilo i biti će. Nema se bogataš što hvalit s onim što ima niti se sirotinja treba sramit jer nešto nema! Ja imam prijateljicu kojoj pomažem, imam tu i oglas postavljen za poklanjanje i moram priznat da mi se nekoliko predivnih cura javilo i o vlastitom trošku poslalo paketiće s nešto odjeće da pomognu. Ovim putem još jednom ću im izreč hvala! Ali te cure koje su poslale isto nisu "Sanaderove kčeri" ali su pomogle!!! Žalosno da onaj tko ima punooo nebi dao niti jednu poderanu čarapu! Ovu temu otvaram baš zbog jedne rasprave na jučerašnjoj sličnoj temi (koja je sada uklonjena) gdje su cure jačeg imovinskog stanja počele pljuvat po nama slabijeg, omalovažavale i čak sam dobila dojavu da su slale i privatne poruke curama te ih vrijeđale.. To meni ne graniči s zdravom pameti! Uostalom ruku na srce ja da imam toliko novaca da si kupim oriđiđi chanel torbu, onda bi ju nosila dok ju ne bi iznosila, i bacila bi ju na kraju u kanu za smeće! + Da imam toliko novaca ne bih se nikad niti pojavila na krpicama , što bih onda uzimala rabljenu odjeću ili se mijenjala ili bilo što slično.. otišla bih tako visokog nosa u butik kupila si novo što mi treba i bok. > SVAKA CAST!PODUPIREM!DIJELIMO MISLJENJE!👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 Vrag zna na koji su način to zaradile :o :o Delam 35 let, nisam neka sirota :D :D al nikad si nisam priuštila tak nekaj, niti za tim patim.
2023 06 26
Ne kupujem ništa što je skuplje od 10 eura........
2023 09 15
Mislim, svatko ima pravo staviti svoju cijenu, a poslije će vrijeme pokazati da li je cena OK - da li će se prodati. Na Facebooku prodam hrpu toga, ali na krpicama baš malo, ne kužim, cijene su naravno iste.
2023 09 27
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fb064adb27cd0b24bab1542e9051d16b.jpg) prodaje puder otvoren i star godinu i nešto po cjeni koja je skoro kao u ducanu. Oglas je objavljen 13.02.2022🫠😂
2023 10 25
https://mojekrpice.hr/items/muskarci/15354096/mfk-apom-pour-homme-oko-60-ml Volim Apom i to mi je uvjerljivo najbolji miris svih vremena za proljece i rano ljeto, ali amigo, 280 eura za 50ml sto je ostalo u boci za miris koji se mogao ladno nabaviti za max 120 eura dok je još bio u proizvodnji je katastrofa. Ukoliko već morate posjedovati nešto slično ovome, radije si nabavite Reflection Man od Amouagea koji se uz malo strpljenja moze kupiti za cca 130 - 140 eura za 100ml. Ne treba ni spominjati da je Amouage kao niche kuca svjetlosnim godinama iznad svega sto je Francis za MFK napravio.
2023 11 09
1 2 ... 146 147 148