Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Stos je u tome ako raspravljamo o pretjeranim cijenama, itd. od kud pravo pojedincima da napadaju i vrijedaju????? Ljudi pa ovo je samo tema i razgovor.....to je ko da odes na kavu pricas sa drustvom o necemu i do stola ti dode nepoznata osoba koja je cula razgovor i bez potanja te pocne napadati!!!!!! Ako nije tako onda grijesim......
2012 12 14
tako je anny upravo tako ... [:smije]
2012 12 14
hahaha, ma kuzim ja to, "divim" se tom mentalnom sklopu u glavi [:smije] [:smije] pogotovo dijelu s "presvetom torbom" i "predivnom straznjicom" [:smije] [:smije] bas ko sto je netko napisao, kompleksi [:hihot] [:hihot]
2012 12 14
Vi ste jučer konstatirale kako odjeća( i sve ostalo) nakon što se iznese iz trgovine-automatski gubi na vrijednosti.Slažem se. Djevojka koju linčujete ovdje, stavila je oglas na Chanel torbu kojoj je snizila cijenu za više od 50%.Nije mi jasno što je tu problem? Istina je da je pola Hrvatske gladno,da, ali isto tako da ima i onih koji žive sasvim solidno.S obzirom da ova stranica nema limit u postavljanju cijene, svatko ima pravo da stavi cijenu koju smatra ispravnom.Djevojka je isto tako naglasila da je torbu dobila na poklon, da nije navikla na skupe stvari i da ju je u ovakvim vremenima strah da ju uopće nosi. Imamo i gore prmjer Lanezg koja je svoju haljinu platila 2500kn , nosila jednom i prodaje ju za 2000kn, jeli možda djevojka trebala pitati Vas smije li staviti tu cijenu? Što se tiče same stranice, u svijetu je sasvim normalna praksa da se kupuje rabljeno, cvijetaju second hand dućani, sajmovi, vintage dućani gdje kupuju najraznovrsniji kupci.Jedino se kod nas smatra po defaultu da ako kupuješ ovdje-nemaš za kruh.I vođeni takvim uskogrudnim razmišljanjem, napadate svakog tko stavi cijenu koja je vama neprihvatljiva.
2012 12 14
ja nisam nista komentirala za cijenu, konstatirala sam kako se jako nekulturno i ruzno izrazila, jer reci nekome da je se "poljubi u predivnu straznjicu" je uvreda, ako se ne varam, a cemu vrijedjanje? cure je nisu vrijedjale nego su rekle da je cijena (pre)visoka, cemu odmah svadje i napadanja?
2012 12 14
Nisam na tebe mislila, tebe sam uzela za primjer. Ja se ne svađam, imam potrebu da obranim curu koju su jučer toliko bezobrazno napali , onako gangerski, ko skupina vukova na jadnu curu. Zamisli sebe Lana, da te se proziva, da ti se govori da s obzirom na tvoju haljinu koja košta 2k kuna ti nemaš duše, neznaš što je život, hraniš si ego, nemaš vrijednosti? A? Fino jel? Cura koju ste napali je curica, a napale je matore kokoške, SRAM VAS BILO ( Vještica, tejkapejka)
2012 12 14
a dobro, sta onda ona isto nasjeda i ide pljuvat dalje, ko da je bitno sto neki xy likovi na forumu pisu o tebi, bzvz mi je nervozirati se ili pisati tak nesto ko sto sam rekla, nisam vidla tu temu nego samo njen ruzan odgovor u xy temi. po meni, odreagirala je na skroz krivi nacin, ali kaj sad, sto ljudi, sto cudi [:jezik] ne bum se vise mjesala jer nemam pojma o cijeloj prici pa da ne ispadnem glupa i/ili nepravedna [:sramezljiv]
2012 12 14
Kužim ja tebe, bilo bi ti bolje da zbrišeš iz drugih razloga, da ne bi i ti postala žrtva ovdje jer si "bogata" i imaš haljinu od vauu 2k kuna.
2012 12 14
hahahah, ma ta haljina je kupljena prije 4,5 godine, kad sam imala maturu, davno su prosla ta vremena kad se imalo para za malo finije stvari [:tuzan] ne bi ni bila na krpicama da si mogu priustiti haljinu za 2,5 tisuce kn al kaj sad, ko voli, nek cita, ne bum nis brisala [:hihot]
2012 12 14
Za Dalija22, u neku se ruku slažem s tobom. Svatko stalja svoju cijenu i kupuju ljudi kako mogu; sve ovisi kako stoje s novcima... Ali jedno pitanje? Da li to treba značiti da netko treba nekoa vrijeđati? Ja nisam nigdje bila izrazila da su takvi ljudi jadni, nego da mi je već sve to čudno ( ne u ovoj temi! ) i da ne mogu to shvatiti..... a opet sam dobila DEBELU PETARDU da sam nenormalna, da sam retardirana, da sam kokoška...... i to ne ovdje, pred svima, već u inboxu? [:sokiran] Da šta ja idem njeno ime spominjati?! [u životu nisam vidjela na krpicama njeno ime niti sam znala o kojoj osobi tema priča] E, sada, ako svatko ima svoje mišljenje i ako ne smijemo mi pričati o tome,I NAGLASITI da nismo u stanju kupiti neku skupu odjeću u trgovini, a kamoli ovdje...... Kako nekome može pasti ideja da nas omalovažava i vrijeđa?
2012 12 14
E, i da, da ti iskreno kažem, ja sam komentirala 1 i ni ne znam što se sve izdogađalo dok me nije bilo ovdje dok nisam bila doma. ( komentirala sam ujutro i vratila se tek kasno navečer! ) I ne znam što se sve događalo niti kolike su teške riječi pale... Nego sam, u trenutku kad sam se htjela odlogirati i otići spavati, vidjela tu poruku gdje me cura vrijeđa......... i da sam ju nazvala idijotom( ???????) i da ju pravim budalom ( ????? ) i da li sam retardirana/normalna(????) Ja razumijem da ju ti ideš braniti, ali što kažeš sada na to???? Što kažeš na to da sam ja ujuila svoje mišljenje, otišla odavdje ui nisam niti znala koj se klinac događa niti tko je tu koga vrijeđao niti koliko se u teške riječi pale... NEGO JE MENE NETKO POČEO VRIJEĐATI BEZ JEDNO RAZLOGA!!!!!!!!!!!!!! I TO NIJE NI IMALA DOKAZ JER SE "TEMA TOBOŽE OBRISALA" Napala me samo jer sam se našla među tim komentarima................................. GDJE SAM IZRAZILA - DA MENI TO NIJE JASNO KAKO NETKO MOŽE TAKO VISOKO PRODAVATI - A NE DA JE NETKO TAKAV RETARDIRAN, DEBIL I BLA BLA BLA BLA BLA BLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [:frustriran] [:ljut]
2012 12 14
e, pa to sam i ja rekla, nek svatko stavi cijenu koju hoce, ali neka bude civiliziran i ne napada druge. kak se kaze, i da je jesu vrijedjale nz kak(a nemam pojma kaj je bilo) ko tebe kamenom, ti njega kruhom ovak se nisko spustati i vrijedjati su po meni zbilja neki kompleksi i lijecenje frustracija....ko sto sam rekla, koji su faktor ljudi s krpica u tvom zivotu da te nes kaj napisu tolko pogodi da onda ides pljuvat tak, cista nekultura po meni...
2012 12 14
lanazg, eto, vidiš, ne želim se niti ja više mješati, ali gore sam samo iznijela mišljenje o onome što se dogodilo. Jer, ajde da sam ja vidjela tko je tu koga vrijeđao i tko je tu šta napisao, ali sam komentirala ujutro prije faksa temu i vratila se jako kasno navečer i iznenada me netko napao u inbox. A ja s upitnikom na faci... I tražim k'o debil tu poruku i nigdje nema. Meni je žao što ju je netko napao..... I tko je tu koga napao?! I zašto sam se ja našla u cijelom tom kokošinjcu?! XD [:boji] [:ljut] [:frustriran] samo jer sam jedanput komentirala?!?!??! [:sokiran]
2012 12 14
tejkapejka pa svaki dan jedna te ista tema. Bože moj pa netko ima love,netko nema. Što je tu tako čudno?? Netko vozi corsu,a netko bmw hehe [:smije]
2012 12 14
hahahaha, pa to ti i velim, lud, zbunjen, nema normalnih [:hihot] [:hihot] sad kad cura i po nama odere jer smo komentirale kak je, hmmmmm, pretemperamentna [:hihot]
2012 12 14
1 2 3 4 5 6 7 ... 148