Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Citiram & odgovaram: "ja sam viskog staleža veliš" ja to nisam rekla, tako si se jučer prozvala sama. "presveto prokletu chanel torbu" ne znam što je tu sveto i prokleto u jednom - ja vjerujem samo u Boga! "torbu sam dobila od strane bogate osobe" ne zanima me upravo i da si ju našla na cesti , nije nam potrebna informacija od kud kome što ako se normalno raspravljamo i dijelimo mišljenje. "gdje ja sad tu izigravam bogatunku" jučer si vrijeđala tejkapejka da je frustrirana što ona sebi ne može priuštit nešto tako skupo za razliku od tebe, znači sama si se tako prozvala. "ti si jedna obična kokoška" vrijeđaj ako ti je gušt, ja se ne spuštam na taj nivo + suviše sam flegmatična. "da imaš chanel nosila bi dok ne bi iznosila" napisah to u kontekstu, da imam milijun kuna na računu sigurno ne bih kupila takvo što, dala bih siromašnima. "mene su prvobitno napale te osobe koje su napravile temu i počele pljuvat po meni" nisu, cure su samo komentirale i dijelile mišljenje dok nije krenulo vrijeđanje s vaše strane prema njima. Bila tamo sve vidjela i pročitala. I evo 60 poruka smo si večeras već napisale i do sad dok se Vi nistejavili nije pala niti jedna jedina uvreda... Dokaz tko započinje... "ja sam jednoj curi poklonila 2 nove štikle" hvala, hvala iz vaših usta za samu sebe (ponosno se potapšajte malo po lijevom a malo po desnom ramenu), za to vas treba pohvalit netko drugi znate, kao što ja hvalim cure koje su pomogle i koje će pomoć mojoj prijateljici. Ne hvale se same.. stoga psssst.. [:smijesi] [:zaljubljen]
2012 12 14
I dalje tebe nitko ne blati niti te vrijeđa, prozvala si se sama, mi ovdje vodimo diskusiju te dijelimo međusobno mišljenje, na što imamo pravo!! Čitaj sve, razmisli pa skoči tek onda reci hop ;)))))) Lana ima haljinu za 2 500 kn pa u redu, nikog ne smeta isto vodi s nama pristojan razgovor.... pristojan, dijeli mišljenje, svoje stajalište.... [:smijesi]
2012 12 14
vještica baš si prava vještica [:frustriran] . fina i poštena skupljaš stvari (prosiš) i podruguješ se onima koji su bolji od tebe. fuj. srami se.
2012 12 15
Vještice, šta ti imaš uopće kometirati? Da,da demokratska država smo, svatko ima prava, razumijem. Ali, pitam se, što li te,tamo negdje duboko u duši toliko dirnulo da si morala otvoriti temu u kojoj se čudiš što netko prodaje stvari za 2,3 soma kuna? U kojoj mjeri prodaja takvih artikala utječe na tvoj život? SHvaćaš li koliko je glupo od tebe da prozivaš nekoga? Koliko si ti irelevantna, kao i bilo tko drugi, da sudi nekom trećem? Kažeš, samo si rekla svoje mišljenje. Reci,da,ali općenito. Ne linkajući njen oglas ovdje i spominjati djevojku u negativnoj konotaciji. Poistovjećivanje skupih stvari sa prazninom duše je toliki klišej da mi ga je više muka. Ljubi ti oltar i spominji Boga, a istovremeno napadaj ovdje. Što u duhu tih vrijednosti u koje vjeruješ ne odeš kod popa pa mu kažeš ; " E moj pope, u Isusovo vrijeme nije bilo bogatstva, nije bilo auta, skupih satova na ruci,kurvi i mladih dječaka, što ti pope ne živiš u duhu svoje vjere" ? Ajde, skupi hrabrosti pa svima reci što ih ide.Ne,ne klinke ovdje napadaj-tako je lakše.
2012 12 15
da si takav dobročinitelj i dobra duša onda nebi blatila druge i vodila tuđa posla. [:frustriran] [:frustriran]
2012 12 15
Rekao pop na misi da bude dobra za vrijeme blagdana ,ali samo prema siromašnima. Kao da smo mi Sanaderove kćerke.
2012 12 15
slazem se sa Selenom i Daliom - to kakvu ce netko cijenu staviti to je osobna stvar,ako vam ne odgovara - zaobiđite,a ne odmah komentirati svaku stvar koja je skuplja...
2012 12 15
Mora prokometirat , izjest će je ljubomora.
2012 12 15
joj daleko to od crkve. luksuz je i internet ako nije znala.
2012 12 15
vidiš da ne može ni spavat po noći od jala.svaki dan ista tema,nikako ne može preboljeti torbu.
2012 12 15
Luksuz je davati Crkvi.350 milijuna iz proračuna, plus biznis; krštenja, vjenčanja, posvete kuća, sprovodi.. Nisam još čula da je popa neko napao jer ima auto ili skupocjeni sat.Ma..
2012 12 15
stvarno ne vidim razlog komentiranja tudjih cijena,pogotovo na takve nacine...
2012 12 15
Draga, nitko pametan tu smisla ne vidi. Našlo se par kokoški koje si daju za pravo da osim komentiranja cijene, komentiraju i karakter dotične. Znači ako imaš Chanel torbu ti si duhovno isprazna, pumpaš ego, nemaš vrijednosti. I to dolazi od osobe koja je u 30tima, radno sposobna i ovdje žica klinke da joj udjele koju krpicu za "frendicu koja nema "
2012 12 15
Tko se podruguje? [:smije] Iznašam mišljenje. Vaš problem to to ne razumijete. Ako ste se došle svađat na krivom ste mjestu, ne palim se na provokacije.. A temu sam otvorila samo zato što sam vidjela što se jučer pisalo tejkapejka , cura se nije mogla obranit a ništa nije loše napisala niti ikoga prozvala! Obrisala je temu da ju se ne blati i samo iz tog razloga sam ja otvorila temu nanovo da se sve vidi. Da se vide karakteri i pristup komunikaciji. Ja prosim, ne, ne prosim oglas je tu tko hoće svaka mu čast, tko neće pogleda ode dalje,ne vuče se nikog za rukav znaš? Selena i ti si došla vrijeđati? Zar si toliko frustrirana zbog istine da odmah gubiš koncentraciju za normalnom diskusijom te krečeš na omalovažavanje? Ja se ne podrugujem NIKOME jasno sam napisala da netko ima više, netko manje (čitaj sve onda piši) te da je to normalna stvar koja je bila i biti će. + Kao što vidite ja i dalje komuniciram pristojno, bez omalovažavanja ikoga, a cura jučer dobije privatnu poruku u kojoj joj piše da je psihički poremećena osoba, to smatrate normalnim?
2012 12 15
Kakav je to pristup, kakav je to razgovor? I naravno ja nisam nikoga prozvala koliku će cijenu za što stavit, tema je tu baš radi jučerašnjeg bahaćenja!! I samo radi toga, da se vidi!! A vi sad možete po starom, vrijeđajte , ja prosim, neka ne prosim za sebe i ponosim se što radim dobro djelo i što ima prekrasnih djevojaka koje imaju toliko čisto srce i pomogle su i pomoći će još njih. Dalija dobila si odgovor već barem 5 puta na pitanje zašto ova tema, i opet imaš ovdje odgovor. Ja nisam prva linkala oglas, nego druga a onoj prvoj hvala za to, pa što nek se vidi?? Zar je napisala nešto čega ju je sram, sram ju odgoja, sram ju što ne zna komunicirat? Pa ako ne zna pisat bez vrijeđanja, neka to onda ne radi uopće. Ona i sve druge koje se za tim vuku. Mene ovdje ne zanima tko ima koliko godina kao što sigurno druge ne zanima niti koliko ja imam, ako si tu među ljudima, budi čovjek i ponašaj se skladno. Kako nitko nije lanazg prigovorio što se sama javila i napisala kako ima haljinu za 2500kn?? Zato što se nema zašto, cura došla vidjela kakva se tema vodi, lijepo popričala s nama, dala pohvalu za temu i super... nije nikog išla vrijeđat samo zbog jedne obične teme o kojoj se priča. A to je ono što Vi dotični nikako shvatit. Pa Laka i ugodna noć svima , koji podupiru te koji ne podupiru temu [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2012 12 15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 148