Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

stvari koje se isplati kupiti...

Curke,mala pomoć ,ako koja zna.Gdje se mogu kupiti proizvodi Deborah Milano,više ih ne drže u DM-u,a meni su njihovi puderi super?Hvala.
2018 02 13
> MeLinda7: > Syoss-Oleo-Intense [slika:8d51f7c6-a0cf-4a6c-9220-8742979de2bb] > idealan za suhu kosu koja se često pegla...predivna bude na dodir i jaaako mekana [:zaljubljen] > nakon ovog laka nokti su mi napokon duuuuuuuugački kao da imam umjetne...sad koristim bezbojni lak ,isto Eveline i nokti su mi prekrasni, ne pucaju, ne listaju se [:smijesi] > u Dm-u, 20kn > [slika:da6a8c50-5e7a-4eda-a0d9-107a7b86e80c] > ovaj puder je savršenstvo, malo je skuplji(110kn) ali bar se isplati... [slika:bcb83303-90d2-423d-a088-8780729520aa] Mogu dobit fotku tog evelina laka ovdje?
2018 02 20
> Newenter: > Curke,mala pomoć ,ako koja zna.Gdje se mogu kupiti proizvodi Deborah Milano,više ih ne drže u DM-u,a meni su njihovi puderi super?Hvala. Možda Muller?
2018 02 23
> Lori22: > > Newenter: > > Curke,mala pomoć ,ako koja zna.Gdje se mogu kupiti proizvodi Deborah Milano,više ih ne drže u DM-u,a meni su njihovi puderi super?Hvala. > Možda Muller? Ne drže ni tamo,Lori,pitala sam.
2018 02 23
Biti će puno bolje da otvoriš temu o tome, na ovoj će biti prilično nevidljivo
2018 03 06
Elizabeth Arden Green Tea krema za tijelo sa cesticama meda je nesto najsavrsenije za tijelo sa predivnim mirisom, puna cijena joj je 250 kn a u bipi cesto bude na snizenju za 150 kn. Vrijedi svake pare i traje barem meni vise od pola godine! Probajte necete pozaliti. Lp
2018 03 12
I Revlon Colorstay jedan od najboljih pudera sa pristojnom cijenom! Top moje preporuke
2018 03 12
> viola001: > Elizabeth Arden Green Tea krema za tijelo sa cesticama meda je nesto najsavrsenije za tijelo sa predivnim mirisom, puna cijena joj je 250 kn a u bipi cesto bude na snizenju za 150 kn. Vrijedi svake pare i traje barem meni vise od pola godine! Probajte necete pozaliti. Lp Potpuno se slažem , najdivnija njega tijela ikad :") Doduše, malo sam šokirana ovim da vam pakiranje traje više od pola godine - zar je ne stavljate nakon svakog tuširanja? Ja kupujem pakiranje od 500 (tj 470 ) ml ali mi bogme ne traje duže od mjesec i pol :o
2018 03 12
Preporuke za preparate za suhu kožu :D Maybelline Baby skin - Instant pore eraser; meni savršen ko primer, može se koristiti i ko krema. Lijepo popegla nepravilnosti. Catrice Liquid coverage puder, savršen puder za mješovito do suhu kožu. Stvarno daje divan i prozračan izgled licu i dosta dobro drži. Catrice Liquid camouflage korektor, super prekriva podočnjake i lijepo posvjetli tako da se može koristiti ko higlighter. Zjaja krema za lice - smeđa kutija (cocoa butter) i bijela krema (argan oil) Balea crna maska za lice - Anti pickel peel off - izvrsna u borbi protiv mitesera
2018 04 05
> gitadevi: > > viola001: > > Elizabeth Arden Green Tea krema za tijelo sa cesticama meda je nesto najsavrsenije za tijelo sa predivnim mirisom, puna cijena joj je 250 kn a u bipi cesto bude na snizenju za 150 kn. Vrijedi svake pare i traje barem meni vise od pola godine! Probajte necete pozaliti. Lp > Potpuno se slažem , najdivnija njega tijela ikad :") > Doduše, malo sam šokirana ovim da vam pakiranje traje više od pola godine - zar je ne stavljate nakon svakog tuširanja? > Ja kupujem pakiranje od 500 (tj 470 ) ml ali mi bogme ne traje duže od mjesec i pol :o Mazem gornji dio tjela, na noge ide anzicelulitni tretman i druga krema😂
2018 05 12
hej cure zapratite me na moj blog insta profil : ourbeautysecrets_hr ima i bit će recenzije mnogih proizvoda za njegu lica i šminke, te darivanja :) lp ljubim vas
2018 05 17
Ulje smilja (ili macerat) za lice Klasična Neutrogena za lice/ruke/tijelo Ziaja goat's milk za ruke
2018 05 30
1. Revlon - 10u1 sprej za kosu. Idealno prije feniranja i peglanja kose. Zagladi kosu, cini je meksom i taaako dobro mirisi! Kosa mi uopce nije ostecena otkada to koristim. 2. Uriage Xmose ulje za tusiranje - Idealno za kozu tijela i lica. Ostavlja lagano uljni film na kozi ali je zato spas za suhu ispucalu i osjetljivu kozu, pogotovo zimi. Vise ga koristim za ciscenje lica jer mi je koza jako osjetljiva i lose reagira na puno preparata, ali na ovo nije imala nikada niti jednu reakciju. Takoder fino uklanja sminku, makar mu ti nije primarna funkcija. 3. Foreo Luna mini - Otkad ga imam nisam kupila niti jedan piling. Koristim ga skupa sa Uriage gelom i lice mi bude mekano i ocisceno a i super mi smanjuje oziljke od pristica. Bas daje osjecaj cistoce na licu nakon koristenja. 4. Kokosovo ulje - Moj SVETI GRAL! Pa ne znam di bi pocela.... Koristim ga za skidanje sminke, mazem tijelo i lice sa njim, stavljam ga na kosu ko masku, kuham sa njim (onim bez mirisa), mazem pete i stopala. Odlicno njeguje kozu, brzo se upija, ne ostavlja ljepljiv trag.
2018 06 18
5. Balea Summer Edition sprej sa sljokicama - Odlicna stvar kad se ne zelite mazati uljima. Ostavlja stvarno puno sljokica i predobro mirisi, a cijena mu je negdje oko 20kn za 150ml. Takoder im je dobar i losion za tijelo sa sljokama, ali sprej ostavlja vise sljokica jer se mozete spricati i spricati i spricati :D 6. Yves Rocher, Monoi suho ulje sa sljokicama - super mirisi, ostavlja puno sljokica, kosta 60-70kn, 100ml. Veoma slicno Nuxe ulju sa sljokicama s tom razlikom da ovo ne daje onaj dodatan preplanuli izgled kozi. 7. Nuxe ulje - bilo da je sa sljokicama ili bez, odlicno je. Cini kozu mekanom, hidratiziranom i brzo se upija. Stavljam ga i na kosu kada zelim da dodatno mirisim po njemu :D 8. Alfaparf Semi Di Lino Scalp šampon za kosu. Šampon za osjetljivo vlasište koje se peruta. Spasio me ovu zimu kada se niti sa jednim drugim nisam mogla riješiti prhuti. Također njeguje kosu i vlasište pa vam kosa bude jako mekana na dodir a vlasište na svrbi. Na skupljoj je strani, košta nekih 85-90 kn u Douglasu ali u tih 250ml dobijete čisti koncentrat šampona tako da može trajati mjesecima. Meni je trajao 2 mjeseca a kosu perem svaka 3 dana.
2018 06 18
Estee lauder double wear puder za sve sa masnom kozom lica... Cijena mu se kreće oko 350 kn ali vrijedi svake kune
2018 11 17
Prethodni 1 2 ... 14 15 16 17 18 19 Sljedeći