Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako se izbrisati?

Ja sam klikajući bezveze otvorila još jedan profil preko facebook accounta, kako da ga sada izbrišem?
2013 01 26
neznam i ja sam to pitala al mi nitko nije odgovorio [:smije] [:smije]
2013 01 26
Probaj se obratiti admin i ali mislim da sam negdi procitala da se nemoze profil obrisati.
2013 01 26
Jesam, nije mi odgovorila... Bezveze... Ako nekome treba profil, ne otvarajte, dajem vam svoj [:kesi]
2013 01 26
Odgovorit ce mozda jos nije vidila.
2013 01 26
Bedasto mi je ovo jer u biti ne mogu prodavati iste stvari na dva profila i sad ovaj samo krči prostor...
2013 01 26
Ne mogu ni drugi password staviti. Bilo bi dobro da admin jednostavno izbriše viškove i gotovo, nemoguće da ona ne može ako može blokirati, onda bi morala moći brisati...
2013 01 26
ne mozes sam izbrisati profil. ako imas valjan razlog, ja ga samo mogu obrisati. :)
2013 01 26
Hajde molim te, izbriši ovaj profil TrillianAstra jer je višak :) Ja već tu jesam kao Aredhel i taj profil mi molim te pusti jer uredno prodajem i kupujem s njega, ovo TrillianAstra sam slučajno otvorila preko fejsa jer sam klikala bezveze da vidim što će se dogoditi :facepalm: Neću koristiti ovaj profil, tako da samo bezveze krči prostor, zato te molim da obrišeš. Hvala ti :)
2013 01 26
Ja se ispričavam što se ubacujem nevezano ali meni bi isto trebala pomoć-htjela bih otvoriti novu temu a neznam kako,nevidim nigdje to! [:tuzan] Hvala unaprijed.. [:smijesi]
2013 01 26
shopingholiq odi gore klikni na forum,izaberi grupu koja će odgovarati tvojoj temi,klikni na nju i pisat će ti gore napravi novu temu tako nešto :D
2013 01 26
Evo, čini se da je izbrisan, osim ako sam zeznula kad se opet ulogirala na to ime da provjerim je li izbrisan xD Hvala puno, Psychocouture :)
2013 01 26
Hvala Tatjana! [:smijesi] Tehnologija mi nikad nije bila jača strana! [:smije]
2013 01 26
Ništa draga,nije ni meni,al nauči se čovjek s vremenom [:smije]
2013 01 26
ja bi htjela izbrisati profil jer nije baš pametno imati svoje puno ime i prezime kao korisničko ime, što se dogodi ako se registrirate preko facebooka.. bilo bi lijepo samo uvesti mogućnost brisanja profila jer bi to svaki javni servis trebao imati
2013 02 01
1 2 3 4