Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista sakupljača podataka - prijavi i ti!

Tema za prijavu profila koji zatraže podatke za uplatu ili broj telefona i adresu za primopredaju, ali nikada ne uplate, odnosno, nikada se ne pojave. Jer ste vi to tražili [:smije] Molim da pišete pune linkove profila. Budući da nam pravila stranice ne dopuštaju ostavljanje negativnih takvim osobama, evo barem tema da se možemo međusobno upozoriti i staviti besramnike na stup srama. Ideja začeta na ovoj temi: http://mojekrpice.hr/forums/topics/59764/negativna-ili-ne-i-sto-definira-suradnju?page=7
2014 07 09
Možete ostavljati neutralne kao upozorenje, pa možda se malo zamisle... Ako ostave nakon toga negativnu vama, javite, pa brišem. Ovo je savjet za sve.
2014 07 09
Čestitke svaka čast tako je objektivno i pošteno! [:poljubac]
2014 07 09
Zakaj je Karlo blokiran? On je dobri duh Krpica. Nije fer.
2014 07 09
bravo, biti će kandidata sigurno [:zaljubljen] [:smije]
2014 07 09
Već sam i napominjala prije da možete neutralnu ostaviti, ona ne mijenja postotak profil feedbacka i ako se kod nekoga tko konstantno skuplja podatke i ne uplaćuje skupi više neutralnih, drugi korisnici će onda znati da ih izbjegavaju kao kupca (doduše ne možemo ih blokirati jer nisu nikoga materijalno oštetili).
2014 07 09
Lajk za temu! Sad nam treba i jedna za lažne tagove i lažne profile!
2014 07 09
@oldtajmerka: bit će odblokiran bez brige, blokirala sam sve koji su otvarali teme gdje ne smiju. Znat će bolje idući put :)
2014 07 09
Ima tu puno problematičnijih od njega! Kaj nemreš preko reda? [:kesi]
2014 07 09
Admin je na temi....pomolimo se... admin, old, u offtopicu ste. Sad ćete obje dobit negativnu [:smije]
2014 07 09
Bravo hanca za temu! Adminka jesi ti sigurna da od toliko posla stignes i to? Nesto slabo na poruke odgovaras.
2014 07 09
Evo, ja prijavljujem samu sebe! Oprosti Oče, zgriješila sam dvaput, ali svi me znaju u mom zavičaju. [:kesi] Nisam skupljala podatke već lovu. Ali...imam ja puno više toga za prijavit. Ole!
2014 07 09
Slobodu Karleku! [:kesi]
2014 07 09
Mismistik ne negativnu, nego neutralnu
2014 07 09
odlicna tema....mislim da je ok da ostavimo samo linkove na profile
2014 07 09
1 2 3 4 5 ... 22 Sljedeći