Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Prodaja repromaterijala za decoupage, izradu nakita, boja, kistova, itd.

Trazim: °drvene kutijice za ukrasavanje decoupage tehnikom, svih dimenzija °akrilne boje °salvete °drvene ukrase koji se mogu zaljepiti na kutijicu °kristale/dijamantice (vece ili srednje)
2016 11 05
> ivekov: > > passion781: > > Tražim salvete s dječjim motivima, molim Vas šaljite slike porukom. Do 1 kn/kom. Hvala :) > PRODAJEM SALVETE S DJEČJIM MOTIVIMA 1kn/KOM. MOGU VAM POSLATI SLIKE. Molim slike salveta, hvala!
2017 01 26
> PrincessKrafna: > Vi recite šta trebate a ja sigurno imam hhaha Jel imate mozda tanke igle za perlice?
2017 03 02
Dobar dan!Jel ima neko tanke igle za perlice i boje za tekstil?ako ima javite mi se😀
2017 03 02
Može li mi netko dati informaciju gdje se mogu nabaviti sandale za ukrašavanje?
2017 07 23
imam hrpu papirnatih salveta za kolekcionare ili izradu rukotvorina 50 lipa kom
2017 09 29
REPROMATERIJAL - MATERIJAL ZA IZRADU NAKITA Nudim veliku količinu repromaterijala za izradu nakita. Materijal je lijepo sortiran i razvrstan po praktičnim kutijicama u svrhu zauzimanja što manje prostora za rad i vrlo pregledan prilikom rada. Ponuda uključuje toho perlice, staklene perle, poludragokamenje raznih veličina, niske od poludragog kamenja raznih veličina/promjera, sve potrebne metalne komponente (srebrne, zlatne i brončane) za izradu narukvica, ogrlica, naušnica, broševa...i razne metalne dijelove poput perlica, kuglica, privjesaka i slično. Ponuda uključuje i velike posrebrene elemenete, srebrnu žicu raznih debljina kao i voštane pamučne špage u kolutima debljine 1 mm raznih boja i trake od 1m raznih boja od umjetne kože. Količina iznosi preko 10 kg. Radi odlaska u inozemstvo, ponuda je vremenski ograničena i vrlo povoljna. Za detalje i slike, ozbiljno zainteresirane molim da me kontaktiraju
2017 10 20
Tražim šljokice u prahu rose gold ili srebrne
2018 02 08
Imam sve i svasta. Ako nekome treba nek se javi :-) moze I zamjena, trazim materijal za nakit (prvenstveno kopce) <3
2018 02 21
Imam prekrasnih salveta koje mijenjam za kozmetiku(sampone,dezodoranske,kreme....ne mora biti nova)
2018 05 07
Prodajem razne pompone ako kome treba. Upite molim u inbox. Hvala
2018 09 09
> IvanaB: > Tražim lot za izradu nakita...cirkone, špage, sve :) Imam ja svasta. Spaga, nesto perlica. Mogu sutra poslikati.
2018 09 09
Imam i tila u raznim bojama ako netko zeli molim u inbox
2018 09 09
Imam i one glave za sesire i perike drzati. Ne znam tocno koliko. Crne boje. Upiti u inbox. Hvala.
2018 09 09
Prodajem male kutijice za nakit, bijele, ako nekome treba. :)
2018 09 10
1 2 ... 5 6 7 8