Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tema za prijavu krivo tagganih artikala/korisnika koji zloupotrebljavaju tagove

@Pigmypuff Neke su blokirane zbog tagova. Sada vlasnici traze C.managera, nije iskljuceno da ce se sada ozbiljno pozabaviti i ostalim problemima te ce adminka imati vece ovlasti nego sad i cistiti. Kom se igra s blokom ili nestajanjem 50 oglasa nek se igra.
2018 10 01
> sonja90: > @Pigmypuff > Neke su blokirane zbog tagova. Sada vlasnici traze C.managera, nije iskljuceno da ce se sada ozbiljno pozabaviti i ostalim problemima te ce adminka imati vece ovlasti nego sad i cistiti. Kom se igra s blokom ili nestajanjem 50 oglasa nek se igra. Na jednu blokiranu ide 10 neblokiranih i dok se ta jedna blokira treba sto godina. Možda hoće, mislim nadam se da hoće, ali isto sumnjam jer godinama nisu ništa napravili. Igraju se ljudi konstantno pa se ništa ne događa, smiju
2018 10 02
Fadila vi ste fascinantna! Ne kužim kako jedna žena od 52 godine može biti na nivou srednjoškolke, osim ako 52 nema u glavi,već u guzici! Uostalom, barem 3 slike na vašem profilu su s neta! Ma da živite i 100 godina, bilo bi prekratko za "biznis"kojeg ste izabrali!!!
2018 10 05
Lavanda ili Amber draga, koliko ja godina imam to se tebe ne tice..Na sva tri oglasa je bila prva moja slika ali sam ih makla da ti ne smetaju, i provjeri kolaz slike u pravilima kakve su dozvoljene.. Uostalom, moje slike su sasvim ok tako da mi ne trebaju s neta..
2018 10 05
Nisam nikakva lavanda ni ružmarin,ali vidim da sam pogodila u sridu! Zašto se mene ne bi, ticao vaš profil?! Zar ja nemam ista prava kao vi ,ili za vas vrijede ožda neka druga pravila ovdje???🤠🤠🤠
2018 10 05
Vidim maknuli ste slike s neta.Pohvalno! Još kada bi se mogla samo godina,koja stoji uz vaše ime maknuti,bilo bi gotovo pa savršeno! Na žalost, to neće ići.I da,umalo da zaboravim reći,jako su me nasmijale krpice s vašeg profila!!! 🤣🤣🤣 Kada žena ,koja ima 52 godine nosi robu,koju ne bi obukla ni curica od 16, to puno govori o njoj! Šteta što vas odaju bore na rukama i vratu i što niste to photoshopirali.
2018 10 05
Bolje biti pijan, nego star! Fadila znate li tu pjesmu?! Pijanac se otrijezni, a starci kad prolupaju, nema im više spasa.Najgore su klimakterične milfače! Vidim da ste sve više nervoznija i da vam ovo pomalo prerasta u opsesivno kompulzivni poremećaj! Odmorite malo jer će vam od tih silnih linkova vid oslabiti, a i dobiti ćete vrtoglavicu! I, da, ako nemate novaca za gaće, primite se nekog posla od kojeg ćete imati prihode, umjesto što trošite vrijeme na gluposti! A haljina je zaista degutantna!
2018 10 05
Kad porastem zelim biti kao Fadila o:) <3
2018 10 05
> sonja90: > Kad porastem zelim biti kao Fadila o:) <3 Ne znam tko je na slici, ali izgleda fenomenalno. Amber, stvarno mi te žao, pomiriši malo lavande, možda smiri to tvoje bjesnilo. Udavit ćeš se u vlastitoj zloći
2018 10 05
Svaka čast, Fadila, ovo ne bih uspjela povaditi i okačiti ni za plaću 8-)
2018 10 08
> sanjaurban: > Svaka čast, Fadila, ovo ne bih uspjela povaditi i okačiti ni za plaću 8-) Haha...vrlo je jednostavno i brzo, samo pratim jedan brend..😉
2018 10 08
> fadila1966: > > sanjaurban: > > Svaka čast, Fadila, ovo ne bih uspjela povaditi i okačiti ni za plaću 8-) > Haha...vrlo je jednostavno i brzo, samo pratim jedan brend..😉 :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2018 10 08
MarijaMaya nije nista ispravila a rekla bude :s
2018 10 11
> sonja90: > MarijaMaya nije nista ispravila a rekla bude :s Nije ispravila, a zadnji oglasi postavljeni 08.10 i opet krivi tagovi..
2018 10 11
Katastrofa! A svakoj kad bi bilo obrisano makar 2oglasa prestale bi.
2018 10 11
Prethodni 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 18 Sljedeći